poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Puławy

Wypadek szybowca w Dęblinie. Policja wyjaśnia okoliczności

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 lipca 2011, 10:36
Autor: (mm)

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.40 w Dęblinie. (Policja)
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.40 w Dęblinie. (Policja)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku lotniczego w Dęblinie. 19-latek pilotujący szybowiec stracił nad nim kontrolę i uderzył w ziemię. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.40 w Dęblinie. Policjanci zostali wezwani do zdarzenia lotniczego. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że do wypadku doszło podczas szkolenia pilotów szybowców z Aeroklubu "Orląt".

Szybowiec typu BOCIAN pilotowany przez 19-letniego mieszkańca powiatu radomskiego, na wysokości około 110 metrów od ziemi i po wypięciu go z liny holującej, wpadł korkociąg i uderzył w ziemię. Pilot z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny wypadku. Odrębne czynności w tej sprawie wykonywane są także przez Komisję Badań Wypadków Lotniczych.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ger
olina
elesi
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ger
ger (30 lipca 2011 o 18:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Rozwiń
olina
olina (15 lipca 2011 o 16:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Gdzie nowe wiadomości ?!
Rozwiń
elesi
elesi (14 lipca 2011 o 16:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy dwa razy napisaliście o tym wypadku, czy to dwa różne. Już się zgubiłam.
Rozwiń
sonka
sonka (11 lipca 2011 o 16:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nic o tym nie mówili w ogólnopolskich mediach, czy przegapiłam ?
Rozwiń
olo
olo (11 lipca 2011 o 12:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To se kuźwa polatał...
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!