Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

19 lipca 2011 r.
7:39
Edytuj ten wpis

Wypadek w Kurowie: Cysterna przewróciła się na drodze

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 23 A A
 (Evo / MODO)
(Evo / MODO)

Na trasie Lublin-Warszawa w miejscowości Kurów przewróciła się cysterna. Kierowca trafił do szpitala. Droga jest częściowo zablokowana.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O wydarzeniu poinformował nas nasz Czytelnik Evo. Do wypadku doszło dziś nad ranem na zakręcie w miejscowości Kurów.

Jeden pas ruchu w kierunku Warszawy jest zablokowany. Policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

Więcej informacji wkrótce.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dre / 30 lipca 2011 o 18:41
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Gó... rozwiń
Avatar
olina / 21 lipca 2011 o 16:38
No pogoda ostatnio nie rozpieszcza kierowców, ciągle burze, deszcze, suchą drogę trudno zobaczyć.
Avatar
ella / 20 lipca 2011 o 17:06
nie znasz dnia ani godziny kiedy cysterna się może przewrócić. próbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://poznajdate.com
i otrzymałam datę! ((
Avatar
Georg / 20 lipca 2011 o 16:07
Płacą Ci za reklamę tej idiotycznej strony?
Avatar
apathia13 / 20 lipca 2011 o 13:41
[quote name='rita' timestamp='1311075746' post='503591']
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?"
Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek, złe drogi i chwila nieuwagi-i byś był w porządku??? pomyśl zanim coś napiszesz na forum!!!
[/quote]
Słuchajcie, jest sposób aby takie zdarzenia nie miały miejsca. Dostałem fajną stronkę i poznałem swoją datę. Teraz wiem, że tego konkretnego dnia należy na siebie uważać. Zapraszam na http://poznajdate.com Odważycie się???
[quote name='rita' timestamp='1311075746' post='503591']
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?"
Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek... rozwiń
Avatar
olina / 20 lipca 2011 o 10:41
Pewnie było ślisko - woda + piach..
Avatar
sonka / 19 lipca 2011 o 18:01
Wyglądało to dużo niebezpieczniej, dobrze, że nie było tak jeszcze najgorzej.
Avatar
harkie / 19 lipca 2011 o 16:36
[quote name='rita' timestamp='1311075746' post='503591']
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?"
Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek, złe drogi i chwila nieuwagi-i byś był w porządku??? pomyśl zanim coś napiszesz na forum!!!
[/quote]

Myślę oczywiście myślę.
Ale także obserwuję to co dzieje się na drogach, zwłaszcza styl jazdy niektórych kierowców poj. ciężarowych, zwłaszcza w terenie zabudowanym.

Czy uważasz jednak, że doszło do poślizgu tylko z winy warunków i "krzywej" drogi?
Nie ma przecież śniegu, pewnie nie było plamy oleju.
Kierowca takiego pojazdu MUSI myśleć, np zwolnić na łuku.

Ostatnio modne hasło "wal po osobówce" też nie daje ci nic do myślenia?

Kierowca nie wypadł przez przypadek, on go sprowokował! Więc wsiadając do kabiny był i jest nadal (z takim stylem jazdy) potencjalnym zabójcą.

Jaka kara? Żadna!
Po raz kolejny zada pytanie: Jak drużka...

Ja nie mam za co przepraszać!
[quote name='rita' timestamp='1311075746' post='503591']
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?"
Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek... rozwiń
Avatar
rita / 19 lipca 2011 o 13:42
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?"
Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek, złe drogi i chwila nieuwagi-i byś był w porządku??? pomyśl zanim coś napiszesz na forum!!!
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?"
Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek, złe drogi i chwila nieuwagi-i byś był w porządku??? pomyśl zanim coś napiszesz na for... rozwiń
Avatar
harkie / 19 lipca 2011 o 12:18
Może to był tylko nieszczęśliwuy zbieg okoliczności?

Kierowca na pewno jechał ostrożnie i zgodnie z przepisami i panującymi warunkami.

Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?

Bo to, że śpieszyło mu się do mnie nie dociere i absolutnie nie przemawia na jego korzyść.
Taka wywrotka nie bierze się z tego, że najechał na kapsel.

Lepsze drogi, ciekawe ile to zmieni?
Avatar
dre / 30 lipca 2011 o 18:41
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Gó... rozwiń
Avatar
olina / 21 lipca 2011 o 16:38
No pogoda ostatnio nie rozpieszcza kierowców, ciągle burze, deszcze, suchą drogę trudno zobaczyć.
Avatar
ella / 20 lipca 2011 o 17:06
nie znasz dnia ani godziny kiedy cysterna się może przewrócić. próbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://poznajdate.com
i otrzymałam datę! ((
Avatar
Georg / 20 lipca 2011 o 16:07
Płacą Ci za reklamę tej idiotycznej strony?
Avatar
apathia13 / 20 lipca 2011 o 13:41
[quote name='rita' timestamp='1311075746' post='503591']
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?"
Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek, złe drogi i chwila nieuwagi-i byś był w porządku??? pomyśl zanim coś napiszesz na forum!!!
[/quote]
Słuchajcie, jest sposób aby takie zdarzenia nie miały miejsca. Dostałem fajną stronkę i poznałem swoją datę. Teraz wiem, że tego konkretnego dnia należy na siebie uważać. Zapraszam na http://poznajdate.com Odważycie się???
[quote name='rita' timestamp='1311075746' post='503591']
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?"
Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek... rozwiń
Avatar
olina / 20 lipca 2011 o 10:41
Pewnie było ślisko - woda + piach..
Avatar
sonka / 19 lipca 2011 o 18:01
Wyglądało to dużo niebezpieczniej, dobrze, że nie było tak jeszcze najgorzej.
Avatar
harkie / 19 lipca 2011 o 16:36
[quote name='rita' timestamp='1311075746' post='503591']
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?"
Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek, złe drogi i chwila nieuwagi-i byś był w porządku??? pomyśl zanim coś napiszesz na forum!!!
[/quote]

Myślę oczywiście myślę.
Ale także obserwuję to co dzieje się na drogach, zwłaszcza styl jazdy niektórych kierowców poj. ciężarowych, zwłaszcza w terenie zabudowanym.

Czy uważasz jednak, że doszło do poślizgu tylko z winy warunków i "krzywej" drogi?
Nie ma przecież śniegu, pewnie nie było plamy oleju.
Kierowca takiego pojazdu MUSI myśleć, np zwolnić na łuku.

Ostatnio modne hasło "wal po osobówce" też nie daje ci nic do myślenia?

Kierowca nie wypadł przez przypadek, on go sprowokował! Więc wsiadając do kabiny był i jest nadal (z takim stylem jazdy) potencjalnym zabójcą.

Jaka kara? Żadna!
Po raz kolejny zada pytanie: Jak drużka...

Ja nie mam za co przepraszać!
[quote name='rita' timestamp='1311075746' post='503591']
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?"
Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek... rozwiń
Avatar
rita / 19 lipca 2011 o 13:42
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?"
Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek, złe drogi i chwila nieuwagi-i byś był w porządku??? pomyśl zanim coś napiszesz na forum!!!
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?"
Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek, złe drogi i chwila nieuwagi-i byś był w porządku??? pomyśl zanim coś napiszesz na for... rozwiń
Avatar
harkie / 19 lipca 2011 o 12:18
Może to był tylko nieszczęśliwuy zbieg okoliczności?

Kierowca na pewno jechał ostrożnie i zgodnie z przepisami i panującymi warunkami.

Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?

Bo to, że śpieszyło mu się do mnie nie dociere i absolutnie nie przemawia na jego korzyść.
Taka wywrotka nie bierze się z tego, że najechał na kapsel.

Lepsze drogi, ciekawe ile to zmieni?