Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 sierpnia 2012 r.
13:21
Edytuj ten wpis

Wypadek w Sadurkach: utrudnienia na trasie Lublin – Nałęczów

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 3 A A

W Sadurkach koło Nałęczowa zderzyły się dwa samochody. Kobieta kierująca jednym z pojazdów została przewieziona do szpitala. Ruch na drodze odbywa się wahadłowo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku w Sadurkach w powiecie puławskim doszło ok. godz. 12.

– Według wstępnych ustaleń kierujący audi wyprzedał dwa samochody przed skrzyżowaniem – informuje Anna Smarzak z zespołu prasowego KWP w Lublinie. – Drugi z wyprzedanych samochodów – skoda skręcała w lewo. Wtedy doszło do zderzenia. Do szpitala przy al. Kraśnickiej została przewieziona kierując skodą kobieta.

Na drodze wojewódzkiej nr 830 są utrudnienia. Ruch odbywa się wahadłowo.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ad / 5 sierpnia 2012 o 19:22
Dużo z takich wypadków powodują właśnie takie prostaki jak ty! Żal Ci zadek ściska, że nie umiesz swojego volvo czy merca przydusić odpowiednio, a ktoś gorszy w Twoim mniemaniu bo ma gorsze auto wyprzedza wszystkich w dodatku ciebie wielkie panisko z prowincji w mercu? Mi jak byś tak zajechał drogę podczas mojego wyprzedzania ( nie ważne czy robie to przepisowo czy nie bo liczę się z konsekwencjami robiąc to nie przepisowo) to gwarantuję ci ze bym cie zatrzymal i wytlumaczyl chlopku na czym rzecz polega takze nastepnym razem robiac taki numer pomysl sam czy nie powodujesz wiekszego zagrozenia durniu jeden dla innych niz ci sie wydaje? pozdrawiam
Dużo z takich wypadków powodują właśnie takie prostaki jak ty! Żal Ci zadek ściska, że nie umiesz swojego volvo czy merca przydusić odpowiednio, a ktoś gorszy w Twoim mniemaniu bo ma gorsze auto wyprzedza wszystkich w dodatku ciebie wielkie panisko z prowincji w mercu? Mi jak byś tak zajechał drogę podczas mojego wyprzedzania ( nie ważne czy robie to przepisowo czy nie bo liczę się z konsekwencjami robiąc to nie przepisowo) to gwarantuję ci ze bym cie zatrzymal i wytlumaczyl chlopku na czym rzecz polega takze nastepnym razem robiac taki ... rozwiń
Avatar
~~ / 5 sierpnia 2012 o 18:08
Jeśli spowodujesz wypadek w ten sposób idioto, to będzie to TWOJA wina. Nie zachowanie szczególnej ostrożności przy zmianie pasa ruchu.
Avatar
glos / 5 sierpnia 2012 o 17:20
znowu nieprawada! wypadek mial miejsce na jedynym prostym odcinku przed sadurkami ale tam gdzie sa zjazdy do posesji. to jest problem na tej drodze... jezdze nia od wielu lat codziennie w te i spowrotem... widzialem tam niezliczona ilosc wypadkow. zwykle scenariusz jest taki, ze jedzie kolumna i nagle z konca rusza kamikadze (najczesciej przedstawiciel handlowy jakiejs firmy) i wyprzedza wszystkich. cinqecentem albo kangoo albo cztyms podobnym. jezdze dobrymi samochodami ponad 200 KM typu volvo albo mercedes i nigdy nie mialem takiej sytuacji zeby mnie korcilo tam wyprzedzac, natomiast wielokrotnie zdarzalo mi sie widzac w lusterku takiego idiote , zjechanie na lewy pas i blokowanie go.. narazalem sie na trabienie i miganie swiatlami i oczywiscie gestykulacje ale olewam to... bede dalej tak robil i prosze innych tez tak robcie....
znowu nieprawada! wypadek mial miejsce na jedynym prostym odcinku przed sadurkami ale tam gdzie sa zjazdy do posesji. to jest problem na tej drodze... jezdze nia od wielu lat codziennie w te i spowrotem... widzialem tam niezliczona ilosc wypadkow. zwykle scenariusz jest taki, ze jedzie kolumna i nagle z konca rusza kamikadze (najczesciej przedstawiciel handlowy jakiejs firmy) i wyprzedza wszystkich. cinqecentem albo kangoo albo cztyms podobnym. jezdze dobrymi samochodami ponad 200 KM typu volvo albo mercedes i nigdy nie mialem takiej sy... rozwiń
Avatar
ad / 5 sierpnia 2012 o 19:22
Dużo z takich wypadków powodują właśnie takie prostaki jak ty! Żal Ci zadek ściska, że nie umiesz swojego volvo czy merca przydusić odpowiednio, a ktoś gorszy w Twoim mniemaniu bo ma gorsze auto wyprzedza wszystkich w dodatku ciebie wielkie panisko z prowincji w mercu? Mi jak byś tak zajechał drogę podczas mojego wyprzedzania ( nie ważne czy robie to przepisowo czy nie bo liczę się z konsekwencjami robiąc to nie przepisowo) to gwarantuję ci ze bym cie zatrzymal i wytlumaczyl chlopku na czym rzecz polega takze nastepnym razem robiac taki numer pomysl sam czy nie powodujesz wiekszego zagrozenia durniu jeden dla innych niz ci sie wydaje? pozdrawiam
Dużo z takich wypadków powodują właśnie takie prostaki jak ty! Żal Ci zadek ściska, że nie umiesz swojego volvo czy merca przydusić odpowiednio, a ktoś gorszy w Twoim mniemaniu bo ma gorsze auto wyprzedza wszystkich w dodatku ciebie wielkie panisko z prowincji w mercu? Mi jak byś tak zajechał drogę podczas mojego wyprzedzania ( nie ważne czy robie to przepisowo czy nie bo liczę się z konsekwencjami robiąc to nie przepisowo) to gwarantuję ci ze bym cie zatrzymal i wytlumaczyl chlopku na czym rzecz polega takze nastepnym razem robiac taki ... rozwiń
Avatar
~~ / 5 sierpnia 2012 o 18:08
Jeśli spowodujesz wypadek w ten sposób idioto, to będzie to TWOJA wina. Nie zachowanie szczególnej ostrożności przy zmianie pasa ruchu.
Avatar
glos / 5 sierpnia 2012 o 17:20
znowu nieprawada! wypadek mial miejsce na jedynym prostym odcinku przed sadurkami ale tam gdzie sa zjazdy do posesji. to jest problem na tej drodze... jezdze nia od wielu lat codziennie w te i spowrotem... widzialem tam niezliczona ilosc wypadkow. zwykle scenariusz jest taki, ze jedzie kolumna i nagle z konca rusza kamikadze (najczesciej przedstawiciel handlowy jakiejs firmy) i wyprzedza wszystkich. cinqecentem albo kangoo albo cztyms podobnym. jezdze dobrymi samochodami ponad 200 KM typu volvo albo mercedes i nigdy nie mialem takiej sytuacji zeby mnie korcilo tam wyprzedzac, natomiast wielokrotnie zdarzalo mi sie widzac w lusterku takiego idiote , zjechanie na lewy pas i blokowanie go.. narazalem sie na trabienie i miganie swiatlami i oczywiscie gestykulacje ale olewam to... bede dalej tak robil i prosze innych tez tak robcie....
znowu nieprawada! wypadek mial miejsce na jedynym prostym odcinku przed sadurkami ale tam gdzie sa zjazdy do posesji. to jest problem na tej drodze... jezdze nia od wielu lat codziennie w te i spowrotem... widzialem tam niezliczona ilosc wypadkow. zwykle scenariusz jest taki, ze jedzie kolumna i nagle z konca rusza kamikadze (najczesciej przedstawiciel handlowy jakiejs firmy) i wyprzedza wszystkich. cinqecentem albo kangoo albo cztyms podobnym. jezdze dobrymi samochodami ponad 200 KM typu volvo albo mercedes i nigdy nie mialem takiej sy... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 1 2

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 2 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 6 2

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 5 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 5 2

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!