piątek, 26 maja 2017 r.

Puławy

Zamów książkę przez Internet

Dodano: 27 grudnia 2006, 20:29

Od nowego roku puławianie książkę wypożyczą z domu. Wystarczy, że włączą komputer i wejdą na stronę www.biblioteka.pulawy.pl.

Będą tam mieli z czego wybierać. Biblioteka Miejska w Puławach wzbogaciła się właśnie o 700 nowych pozycji.
Zakupy dla miejskiej biblioteki były możliwe dzięki dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Za 41 tys. zł biblioteka kupiła wyłącznie nowości wydawnicze z tego lub ubiegłego roku. Na półkach znajdują się teraz najnowsze powieści polskich autorów, ale także podręczniki akademickie, encyklopedie i biografie.
Książki już trafiły do wszystkich siedmiu filii biblioteki miejskiej. I nie trzeba było długo czekać na spragnionych lektury czytelników. - Ogromna półka z nowościami po kilku dniach zaczęła świecić pustkami - mówi Eliza Sulima, dyrektorka miejskiej biblioteki.

Ale nowe książki to nie koniec zmian w bibliotece. Od nowego roku wszystkie książki będzie można zamawiać przez Internet i odbierać na miejscu w bibliotece. Obecnie w Internecie można już przeglądać cały katalog biblioteczny.
We wszystkich filiach biblioteki można również za darmo skorzystać z komputera podłączonego do internetu. W całych Puławach jest 14 takich ogólnodostępnych stanowisk komputerowych. Według danych biblioteki, najczęściej korzystają z nich dzieci i młodzież oraz studenci. - Cieszymy się, że coraz częściej są to także emeryci i renciści - mówi Eliza Sulima.

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

26-28 maja
komentarze (0)0
polubienia (0)0
25-05-2017

26-28 maja

Alarm 24