Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

27 października 2017 r.
11:57

Związkowcy Azotów grożą strajkiem generalnym

121 76 A A
To "niszczenie największego przedsiębiorstwa Lubelszczyzny" - piszą związkowcy
To "niszczenie największego przedsiębiorstwa Lubelszczyzny" - piszą związkowcy

Dwie największe organizacje związkowe z Zakładach Azotowych łączą siły w walce przeciwko zamiarowi wyprowadzenia z puławskiego przedsiębiorstwa dwóch kluczowych pionów-handlowego i audytu. Załoga grozi strajkiem, mówiąc o "być albo nie być" dla Puław

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Im bliżej wprowadzenia planowanej przez zarząd Grupy Azoty w Tarnowie konsolidacji handlu i audytu dla wszystkich spółek koncernu, tym gorsze nastroje wśród załogi puławskich Zakładów Azotowych.

Pracownicy i związkowcy obawiają się tego, że wraz z oddaniem działu zajmującego się sprzedażą, większość wypracowanego w Puławach zysku, trafi do osobnej spółki kontrolowanej bezpośrednio przez zarząd GA w Małopolsce. Taki ruch oznaczałby również utratę części pracowników na rzecz nowego podmiotu.

"Koniec sponsoringu"

 - Utrata pionu handlowego, to utrata wpływu na wynik finansowy firmy. Na to, komu sprzedajemy nasze produkty i za ile. A jeśli nie będziemy tego mieli, zysk może zostać wyprowadzony poza zakłady, co oznaczałoby koniec sponsoringu puławskiego sportu, wsparcia dla budowy hali, brak pieniędzy na podwyżki dla załogi itd. - wymienia Sławomir Kamiński z NSZZ "Solidarność", którego zdaniem możliwość ogłoszenia strajku generalnego na terenie Zakładów Azotowych jest realne. - Mamy poparcie całej załogi i wiemy, o co walczymy. To jest tak naprawdę nasze być albo nie być - podkreśla.

Podobnego zdania jest przewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ "S" w Grupie Azoty Puławy, Piotr Śliwa, który przewiduje kolejne kroki uderzające w puławską spółkę.

- Jeśli teraz zgodzimy się na wydzielenie pionu handlowego i audytu, oni mogą posunąć się dalej i zabrać nam np. kontroling lub inne usługi. Uważam, że działania, które podejmujemy, łącznie z groźbą uruchomienia pogotowia strajkowego są słuszne - mówi związkowiec. 

Działania "Solidarności" wspiera także Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego. Jego przewodniczący, Sławomir Wręga nie ma wątpliwości, że skutki konsolidacji dla Puław byłyby druzgocące.

- To oznaczałoby dla nas brak pieniędzy na premie dla załogi, a nawet inwestycje i remonty, co doprowadziłoby do zajechania linii produkcyjnych, a cały zysk trafiłby do innych spółek - tłumaczy. - Na wyprowadzenie handlu i audytu naszej zgody nie będzie - dodaje.

Do strajku gotowych jest około 3,5 tys. pracowników. Załoga liczy na to, że działania podjęte w ostatnim czasie przez związkowców oraz polityków, przyniosą oczekiwany efekt. - Dlatego, że przemawiają za nami argumenty. Z biznesowego i społecznego punktu widzenia, proponowana konsolidacja handlu nie ma żadnego sensu - tłumaczy Kamiński.

Walka o integralność

O tym, że załoga jest zdeterminowana do walki o integralność kluczowych działów, świadczy m.in. przyjęte w ostatni czwartek, podczas walnego zgromadzenia delegatów, stanowisko WZD Regionu Środkowo-Wschodniego.

W jego treści czytamy, że plany tarnowskiego zarządu Grupy Azoty to "niszczenie największego przedsiębiorstwa Lubelszczyzny", które wpisuje się w "strategię osłabiania przedsiębiorstw zlokalizowanych we wschodniej Polsce". Związkowcy sugerują, że takie działania wyglądają, jak chęć zradykalizownia nastrojów społecznych. Pismo wysłali do premier Beaty Szydło, prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego, wicepremiera Mateusza Morawieckiego oraz do dziennikarzy.

Zanim doszło do przygotowania tego pisma, 20 października, w Lublinie z szefem resortu rozwoju i finansów rozmawiały w tej samej sprawie posłanki PiS, Elżbieta Kruk i Gabriela Masłowska. W spotkaniu uczestniczyli również Sławomir Kamiński i Sławomir Wręga. Premier Morawiecki był zainteresowany biznesowymi aspektami planowanej konsolidacji i jak podano w komunikcie - przyjął informację o zagrożeniu strajkiem.

Temat możliwego zaostrzenia nastrojów w ZA pojawił się również podczas ostatniej, czwartkowej sesji rady miasta. - Podczas walnego zgromadzenia dyskusja była bardzo burzliwa, zaprezentowano wariant powszechnego strajku. To dotyczy m.in. miejsc pracy i zatrudnienia - poinformował samorządowców radny Ignacy Czeżyk (PiS).

O kontrowersyjnym planie wyprowadzenia działu handlowego z Puław w piątek w Warszawie mieli rozmawiać także prezesi zarządów wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy Azoty. Ostateczna decyzja dotycząca tego, jak ma wyglądać zarządzanie sprzedażą w grupie kapitałowej będzie należała do prezesa GA, Wojciecha Wardackiego.

Czytaj więcej o:

Komentarze 76

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 00:24
Zamiast o Karpińskiego zapytaj raczej o Panią Sadurską na ciepłej posadce PZU, Panią Kruk czy Pana Szulowskiego co oni zrobili dla Puław i Lubelszczyzny, dla Azotów? Dla przypomnienia po "dobrej" zmianie wywalili z Grupy Azoty świetnego menadżera jakim był Jarczewski, w radzie nadzorczej całej grupy nie ma osób związanych z Lubelszczyzną nie mówiąc o Puławach. Obiecywane w kampanii przez PiSowskich kandydatów na posłów były m.in. siedziba w Puławach, podtrzymanie budowy elektrowni, że nadal będą rządzić kompetentni ludzie. a co mamy teraz? wielkie nic z tego wszystkiego. Karpiński po tym jak został mianowany ministrem skarbu (2013) co miejsce po konsolidacji z Tarnowem (2012) na Prezesa całej Grupy powołał prezesa puławskich Azotów. siedziba w Tarnowie ale najważniejszy człowiek, który rządził i podejmował decyzje był z naszych Puław, z naszych zakładów. W radzie nadzorczej całej grupy były dwie osoby związane z Puławskimi zakładami. Za jego "ministrowania" Azoty zostały wpisane na listę spółek o strategicznym znaczeniu dla gospodarki. Był orędownikiem budowy elektrowni Puławy - kluczowej inwestycji dla puławskich Azotów, której projekt przez obecny PiSowski zarząd, został wyrzucony do kosza, pomimo pozyskanych środków, wydanych pozwoleń. Wygląda na o, że Puławy przejdą do historii jako miejsce gdzie nie opłaca się mieć nowoczesnej elektrowni na gaz a bardziej korzystne jest przebudowa starej elektrociepłowni i kopcenie węglem. Jak się jest człowiekiem rozsądnym to się patrzy na fakty, a nie obietnice i puste slogany.
Zamiast o Karpińskiego zapytaj raczej o Panią Sadurską na ciepłej posadce PZU, Panią Kruk czy Pana Szulowskiego co oni zrobili dla Puław i Lubelszczyzny, dla Azotów? Dla przypomnienia po "dobrej" zmianie wywalili z Grupy Azoty świetnego menadżera jakim był Jarczewski, w radzie nadzorczej całej grupy nie ma osób związanych z Lubelszczyzną nie mówiąc o Puławach. Obiecywane w kampanii przez PiSowskich kandydatów na posłów były m.in. siedziba w Puławach, podtrzymanie budowy elektrowni, że nadal będą rządzić kompetentni ludzie. a co m... rozwiń
Avatar
Zieja / 4 listopada 2017 o 21:48
Panowie z pisu co by tu jeszcze spieprzyc?
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 09:15
Robicie kretyńskie wpisy - PODZIĘKUJCIE - Karpińskiemu z P O co zrobił z ZA PUŁAWY i całą Lubelszcyzną
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 11:15
Hehe, załatwili Grzelaczyka żeby przejąć Radę Nadzorczą, teraz chcą wyrugować cały zakład. Co na to Jarek? Jego przydupasy z Pomorza robią sobie z Lubelszczyzny folwark...
Avatar
Gość / 1 listopada 2017 o 17:23
No i dobrze bo wcześniej przyjmowali tylko szczególne osoby. Wiadomo jakie Puławy są małe i każdy o tym mówił. le czas sie skończył i dostali kopa.
Avatar
Gość / 31 października 2017 o 20:54
A teraz kogo przyjmują? Na targu mówią, że wystarczy z jakimś pisiorem być zaprzyjaźnionym i już ciepła posadka załatwiona, nie trzeba być chemikiem, można muzykiem.
Avatar
Gość / 31 października 2017 o 20:21
i była k....wa rodzinna firma. Przyjmowali cukierników a chemików odsyłali z kwitkiem. Teraz cierpią - brak ludzi wykwalifikowanych. Nie piszcie o Włodku i pols e wscchodniej
Avatar
Xxc / 31 października 2017 o 18:45
Jak Włodek był ministrem, to w Zarządzie Grupy byli ludzie z Puław i puławskiej spółce włos z głowy nie spadł. Nikt nie marginalizował Puław, szły inwestycję, i wszystko było stabilne. Projekt Elektrowni Puławy był też już gotowy. Gdy przyszedł PiS to inwestycji nie ma, przychody spadają, zakupy, handel, audyt, a wkrótce logistyka, finanse, IT idą pod bezpośredni Zarząd Tarnowa. Jednym ruchem zniszczono gotowy projekt Elektrowni. Nie ma żadnej tajemnicy jakie będą dalsze posunięcia, wystarczy przeczytać zaktualizowaną strategię Grupy Azoty do 2020r. Zamiast Kolzapu, jest Koltar itd.  W 2012 r. Przewodniczący jednego związku złożył zamaszysty podpis pod stanowiskiem za konsolidacją , dzisiaj kreuje się na wielkiego obrońcę. Krótką pamięć niektòrzy mają, albo wolą nie pamiętać. 
Jak Włodek był ministrem, to w Zarządzie Grupy byli ludzie z Puław i puławskiej spółce włos z głowy nie spadł. Nikt nie marginalizował Puław, szły inwestycję, i wszystko było stabilne. Projekt Elektrowni Puławy był też już gotowy. Gdy przyszedł PiS to inwestycji nie ma, przychody spadają, zakupy, handel, audyt, a wkrótce logistyka, finanse, IT idą pod bezpośredni Zarząd Tarnowa. Jednym ruchem zniszczono gotowy projekt Elektrowni. Nie ma żadnej tajemnicy jakie będą dalsze posunięcia, wystarczy przeczytać zaktualizowaną strategię Grupy Azoty d... rozwiń
Avatar
gość / 31 października 2017 o 14:34
undefined napisał:
To dobrze że głosowali na PiS i teraz jest normalnie. 
 No jest zajefajnie. Firmę zaczęli zwijać a ty się cieszysz. No fakt ciemny lud wszystko kupi.
Avatar
Gość / 31 października 2017 o 14:18
Włodek był ministrem z Puław i co zrobił dla Puław i Azotów? Zostawił władze w Tarnowie, a teraz nagonka na PIS. Gdyby nie ZZ i PIS, OLEK już by sprzedał Azoty ruskim za grosze dla państwa a sam by zasiadał w spółce jako doradca. Nigdy nie zaufam PO i tym niby nowoczesnym bez pojęcia o gospodarce.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 00:24
Zamiast o Karpińskiego zapytaj raczej o Panią Sadurską na ciepłej posadce PZU, Panią Kruk czy Pana Szulowskiego co oni zrobili dla Puław i Lubelszczyzny, dla Azotów? Dla przypomnienia po "dobrej" zmianie wywalili z Grupy Azoty świetnego menadżera jakim był Jarczewski, w radzie nadzorczej całej grupy nie ma osób związanych z Lubelszczyzną nie mówiąc o Puławach. Obiecywane w kampanii przez PiSowskich kandydatów na posłów były m.in. siedziba w Puławach, podtrzymanie budowy elektrowni, że nadal będą rządzić kompetentni ludzie. a co mamy teraz? wielkie nic z tego wszystkiego. Karpiński po tym jak został mianowany ministrem skarbu (2013) co miejsce po konsolidacji z Tarnowem (2012) na Prezesa całej Grupy powołał prezesa puławskich Azotów. siedziba w Tarnowie ale najważniejszy człowiek, który rządził i podejmował decyzje był z naszych Puław, z naszych zakładów. W radzie nadzorczej całej grupy były dwie osoby związane z Puławskimi zakładami. Za jego "ministrowania" Azoty zostały wpisane na listę spółek o strategicznym znaczeniu dla gospodarki. Był orędownikiem budowy elektrowni Puławy - kluczowej inwestycji dla puławskich Azotów, której projekt przez obecny PiSowski zarząd, został wyrzucony do kosza, pomimo pozyskanych środków, wydanych pozwoleń. Wygląda na o, że Puławy przejdą do historii jako miejsce gdzie nie opłaca się mieć nowoczesnej elektrowni na gaz a bardziej korzystne jest przebudowa starej elektrociepłowni i kopcenie węglem. Jak się jest człowiekiem rozsądnym to się patrzy na fakty, a nie obietnice i puste slogany.
Zamiast o Karpińskiego zapytaj raczej o Panią Sadurską na ciepłej posadce PZU, Panią Kruk czy Pana Szulowskiego co oni zrobili dla Puław i Lubelszczyzny, dla Azotów? Dla przypomnienia po "dobrej" zmianie wywalili z Grupy Azoty świetnego menadżera jakim był Jarczewski, w radzie nadzorczej całej grupy nie ma osób związanych z Lubelszczyzną nie mówiąc o Puławach. Obiecywane w kampanii przez PiSowskich kandydatów na posłów były m.in. siedziba w Puławach, podtrzymanie budowy elektrowni, że nadal będą rządzić kompetentni ludzie. a co m... rozwiń
Avatar
Zieja / 4 listopada 2017 o 21:48
Panowie z pisu co by tu jeszcze spieprzyc?
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 09:15
Robicie kretyńskie wpisy - PODZIĘKUJCIE - Karpińskiemu z P O co zrobił z ZA PUŁAWY i całą Lubelszcyzną
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 11:15
Hehe, załatwili Grzelaczyka żeby przejąć Radę Nadzorczą, teraz chcą wyrugować cały zakład. Co na to Jarek? Jego przydupasy z Pomorza robią sobie z Lubelszczyzny folwark...
Avatar
Gość / 1 listopada 2017 o 17:23
No i dobrze bo wcześniej przyjmowali tylko szczególne osoby. Wiadomo jakie Puławy są małe i każdy o tym mówił. le czas sie skończył i dostali kopa.
Avatar
Gość / 31 października 2017 o 20:54
A teraz kogo przyjmują? Na targu mówią, że wystarczy z jakimś pisiorem być zaprzyjaźnionym i już ciepła posadka załatwiona, nie trzeba być chemikiem, można muzykiem.
Avatar
Gość / 31 października 2017 o 20:21
i była k....wa rodzinna firma. Przyjmowali cukierników a chemików odsyłali z kwitkiem. Teraz cierpią - brak ludzi wykwalifikowanych. Nie piszcie o Włodku i pols e wscchodniej
Avatar
Xxc / 31 października 2017 o 18:45
Jak Włodek był ministrem, to w Zarządzie Grupy byli ludzie z Puław i puławskiej spółce włos z głowy nie spadł. Nikt nie marginalizował Puław, szły inwestycję, i wszystko było stabilne. Projekt Elektrowni Puławy był też już gotowy. Gdy przyszedł PiS to inwestycji nie ma, przychody spadają, zakupy, handel, audyt, a wkrótce logistyka, finanse, IT idą pod bezpośredni Zarząd Tarnowa. Jednym ruchem zniszczono gotowy projekt Elektrowni. Nie ma żadnej tajemnicy jakie będą dalsze posunięcia, wystarczy przeczytać zaktualizowaną strategię Grupy Azoty do 2020r. Zamiast Kolzapu, jest Koltar itd.  W 2012 r. Przewodniczący jednego związku złożył zamaszysty podpis pod stanowiskiem za konsolidacją , dzisiaj kreuje się na wielkiego obrońcę. Krótką pamięć niektòrzy mają, albo wolą nie pamiętać. 
Jak Włodek był ministrem, to w Zarządzie Grupy byli ludzie z Puław i puławskiej spółce włos z głowy nie spadł. Nikt nie marginalizował Puław, szły inwestycję, i wszystko było stabilne. Projekt Elektrowni Puławy był też już gotowy. Gdy przyszedł PiS to inwestycji nie ma, przychody spadają, zakupy, handel, audyt, a wkrótce logistyka, finanse, IT idą pod bezpośredni Zarząd Tarnowa. Jednym ruchem zniszczono gotowy projekt Elektrowni. Nie ma żadnej tajemnicy jakie będą dalsze posunięcia, wystarczy przeczytać zaktualizowaną strategię Grupy Azoty d... rozwiń
Avatar
gość / 31 października 2017 o 14:34
undefined napisał:
To dobrze że głosowali na PiS i teraz jest normalnie. 
 No jest zajefajnie. Firmę zaczęli zwijać a ty się cieszysz. No fakt ciemny lud wszystko kupi.
Avatar
Gość / 31 października 2017 o 14:18
Włodek był ministrem z Puław i co zrobił dla Puław i Azotów? Zostawił władze w Tarnowie, a teraz nagonka na PIS. Gdyby nie ZZ i PIS, OLEK już by sprzedał Azoty ruskim za grosze dla państwa a sam by zasiadał w spółce jako doradca. Nigdy nie zaufam PO i tym niby nowoczesnym bez pojęcia o gospodarce.
Zobacz wszystkie komentarze 76

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 0

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 5 2

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 1 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 1

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska – Senegal 0:2 [NA ŻYWO]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska – Senegal 0:2 [NA ŻYWO] 1 7

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 4 7

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin 0 1

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej
Alarm 24

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej 4 25

Być może 300-metrowy odcinek ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Żwirki i Wigury w Świdniku stanie się bezpieczniejszy dla kierowców i rowerzystów. Obecnie to „kuriozum na skalę europejską”.

Pierwsza jazda nowym audi A6

Pierwsza jazda nowym audi A6 0 0

Nowe audi A6, to ósma już generacja cieszącej się dużym zainteresowaniem na polskim rynku luksusowej limuzyny. Jej nowe wcielenie wnosi do tego segmentu wiele innowacji. We wnętrzu konsekwentnie postawiono na cyfryzację, co jest przełomem w tym segmencie.

Ford Focus RS bada emocje

Ford Focus RS bada emocje 0 0

Ford Focus RS Buzz Car to jedyny w swoim rodzaju samochód, który mierzy poziom emocji u kierowcy i w czasie rzeczywistym przenosi je na specjalne ekrany zamontowane na aucie. Okazję do wypróbowania „Buzz Cara” miał aktor Antoni Pawlicki, prywatnie posiadacz i entuzjasta 350-konnego forda focusa RS.

MUNDIAL 2018. Znamy skład na mecz z Senegalem!

MUNDIAL 2018. Znamy skład na mecz z Senegalem! 3 0

O godzinie 17 polskiego czasu reprezentacja Polski zagra z Senegalem. Adam Nawałka podał już skład na to spotkanie. I zaskoczył kibiców zestawieniem w formacji obronnej

W Łomazach powstanie sala kinowa

W Łomazach powstanie sala kinowa 0 0

Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach (powiat bialski) w remoncie. Powstanie tu sala kinowa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.