Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Radzyń Podlaski

25 stycznia 2017 r.
17:46

Ciężarówka potrąciła pieszego na przejściu. 73-latek nie żyje

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 10 A A
Fot. Policja
Fot. Policja

Tragiczny wypadek na obwodnicy Radzynia Podlaskiego. Kierowca ciężarówki śmiertelnie potrącił 73-latka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 10:50 na obwodnicy Radzynia Podlaskiego (droga K-19). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Iveco, 23-latek z gm. Kodeń, jadąc w stronę Lublina, potrącił pieszego, który był na przejściu.

Pomimo reanimacji, 73-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego zmarł na miejscu zdarzenia. W chwili wypadku kierujący pojazdem był trzeźwy.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tcy / 26 stycznia 2017 o 06:22
+1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Glupe, niedouczony itp. Nie wiemy jak bylo na prawde, a po przedmowcy widac ze pojecia nie ma o tym co pisze bo patrzac na zdjecia od razu widac ze ciezarowka nie jest 50 tonowa, po za tym w wieku 23 lat mozna miec znacznie wieksze doswiadczenie niz nie jeden przeswiadczony o posoadaniu takiego starszy pan co zatrzymal sie ze znajomoscia przepisow prawa o ruchu drogowym gdzies w polowoe lat 80-tych. "Doswiadczeni" 75-cio latkowie sa lepsi?
Co się czepiłeś tonażu. Ile by nie było taki samochód ciężarowy i to jeszcze z przyczepą ważn o wiele więcej niż osobówka. Zbliżając się do przejść, trzeba zachować szczególną ostrożność i zdjąć nogę z gazu z o wiele większym wyprzedzeniem, niż w przypadku małych autek. Tyle w temacie. A nie będziesz się tu mądrzył z 50-cioma tonami. I co tu piszesz o doświadczeniu - gdyby takie było, to by nie było śmierci.
Co się czepiłeś tonażu. Ile by nie było taki samochód ciężarowy i to jeszcze z przyczepą ważn o wiele więcej niż osobówka. Zbliżając się do przejść, trzeba zachować szczególną ostrożność i zdjąć nogę z gazu z o wiele większym wyprzedzeniem, niż w przypadku małych autek. Tyle w temacie. A nie będziesz się tu mądrzył z 50-cioma tonami. I co tu piszesz o doświadczeniu - gdyby takie było, to by nie było śmierci. rozwiń
Avatar
oszukany / 26 stycznia 2017 o 19:41
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
rodzinie  zmarłego należy się zadośćuczynienie za stratę bliskiej osoby więcej info euco@onet.pl 513 996555
uwaga - firma oszukukuje i naciąga, zamiast dostać kase jeszcze stracicie!!!
Avatar
aaaaaaaaaaa / 26 stycznia 2017 o 11:44
zostawie to bez komentarza. 
Avatar
Uwaga / 26 stycznia 2017 o 11:41
spadaj nie jesteś tutaj mile widziany Twoja firma to banda oszustów
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 o 06:19
23 latek.... no taaa.... młodszym nie dajecie takich wielkich pojazdów? Trzeba mieć trochę pojęcia, że jak się jedzie takim wielkotonowcem to droga hamowania w obrębie przejść dla pieszych nie jest taka jak BMW czy golfik, które zostawili pod blokiem....
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 21:18
Glupe, niedouczony itp. Nie wiemy jak bylo na prawde, a po przedmowcy widac ze pojecia nie ma o tym co pisze bo patrzac na zdjecia od razu widac ze ciezarowka nie jest 50 tonowa, po za tym w wieku 23 lat mozna miec znacznie wieksze doswiadczenie niz nie jeden przeswiadczony o posoadaniu takiego starszy pan co zatrzymal sie ze znajomoscia przepisow prawa o ruchu drogowym gdzies w polowoe lat 80-tych. "Doswiadczeni" 75-cio latkowie sa lepsi?
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 20:49
Wlasnie,skoro na motocykle wprowadzono podzial na pojemnosc i wiek wymagany aby dana kategorie posiadsc yo moze tak samo z tonazem dla kierowcow zrobic,zeby na wyzsze kategorie dopiero po jakims stazu za kolkiem mogli sie ubiegac.
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 19:16
rodzinie zmarłego należy się zadośćuczynienie za stratę bliskiej osoby więcej info euco@onet.pl 513 996555
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 18:56
TAK JEST JAK GÓWNIARSTWO BEZ PRAKTYKI SIADA NA 50 TONOWY SPRZĘT - GŁUPEK NIE KIEROWCA - PRAWKO POWINNI MU ZABRAĆ DOŻYWOTNIO - NIE ZA WYPADEK LECZ ZA BRAK MYŚLENIA I BRAK ZDOLNOŚCI PRZEWIDYWANIA CO SIĘ MOŻE WYDARZYĆ - KIEDYŚ TEGO UCZONO - TAK OTO GŁUPI NIEDOUCZONY 23 LATEK STAŁ SIĘ MORDERCĄ
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 o 06:57
-1
Zazdrościcie nam kierowcom ciężarówek ,że zarabiamy ponad 5 tys. złotych miesięcznie. Szef firmy przewozowej płaci mi najniższą krajową a resztę dorzuca pod stołem , kasa bez podatku i oszukiwanie państwa he he he he . Ale i ja szefa też oszukuję na paliwie ha ha ha ha . Ale najlepsze w naszym zawodzie kierowcy ciężarówki są " Tirówki" Tyle tego stoi na poboczach drogi że aż człowiek nie może się napatrzeć na te zgrabne dziewczyny. Mija żona myśli , że ja jestem jej wierny a ja co tydzień inną dziewczynę mam w kabinie ciężarówki. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z "Tirówek " a ona durna mi wierzy ha ha ha ha . Koledzy kierowcy też prawie na każdym wyjeździe zabawiają się z takimi panienkami a żonom mówią że nie he he he he . Tak że róbcie sobie prawko , dobrze zarobicie, i niezłe panienki sobie pobzykacie a żony nic nie będą wiedziały he he he .
Zazdrościcie nam kierowcom ciężarówek ,że zarabiamy ponad 5 tys. złotych miesięcznie. Szef firmy przewozowej płaci mi najniższą krajową a resztę dorzuca pod stołem , kasa bez podatku i oszukiwanie państwa he he he he . Ale i ja szefa też oszukuję na paliwie ha ha ha ha . Ale najlepsze w naszym zawodzie kierowcy ciężarówki są " Tirówki" Tyle tego stoi na poboczach drogi że aż człowiek nie może się napatrzeć na te zgrabne dziewczyny. Mija żona myśli , że ja jestem jej wierny a ja co tydzień inną dziewczynę mam w kabinie ciężarówki. M... rozwiń
Avatar
oszukany / 26 stycznia 2017 o 19:41
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
rodzinie  zmarłego należy się zadośćuczynienie za stratę bliskiej osoby więcej info euco@onet.pl 513 996555
uwaga - firma oszukukuje i naciąga, zamiast dostać kase jeszcze stracicie!!!
Avatar
aaaaaaaaaaa / 26 stycznia 2017 o 11:44
zostawie to bez komentarza. 
Avatar
Uwaga / 26 stycznia 2017 o 11:41
spadaj nie jesteś tutaj mile widziany Twoja firma to banda oszustów
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 o 06:57
-1
Zazdrościcie nam kierowcom ciężarówek ,że zarabiamy ponad 5 tys. złotych miesięcznie. Szef firmy przewozowej płaci mi najniższą krajową a resztę dorzuca pod stołem , kasa bez podatku i oszukiwanie państwa he he he he . Ale i ja szefa też oszukuję na paliwie ha ha ha ha . Ale najlepsze w naszym zawodzie kierowcy ciężarówki są " Tirówki" Tyle tego stoi na poboczach drogi że aż człowiek nie może się napatrzeć na te zgrabne dziewczyny. Mija żona myśli , że ja jestem jej wierny a ja co tydzień inną dziewczynę mam w kabinie ciężarówki. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z "Tirówek " a ona durna mi wierzy ha ha ha ha . Koledzy kierowcy też prawie na każdym wyjeździe zabawiają się z takimi panienkami a żonom mówią że nie he he he he . Tak że róbcie sobie prawko , dobrze zarobicie, i niezłe panienki sobie pobzykacie a żony nic nie będą wiedziały he he he .
Zazdrościcie nam kierowcom ciężarówek ,że zarabiamy ponad 5 tys. złotych miesięcznie. Szef firmy przewozowej płaci mi najniższą krajową a resztę dorzuca pod stołem , kasa bez podatku i oszukiwanie państwa he he he he . Ale i ja szefa też oszukuję na paliwie ha ha ha ha . Ale najlepsze w naszym zawodzie kierowcy ciężarówki są " Tirówki" Tyle tego stoi na poboczach drogi że aż człowiek nie może się napatrzeć na te zgrabne dziewczyny. Mija żona myśli , że ja jestem jej wierny a ja co tydzień inną dziewczynę mam w kabinie ciężarówki. M... rozwiń
Avatar
tcy / 26 stycznia 2017 o 06:22
+1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Glupe, niedouczony itp. Nie wiemy jak bylo na prawde, a po przedmowcy widac ze pojecia nie ma o tym co pisze bo patrzac na zdjecia od razu widac ze ciezarowka nie jest 50 tonowa, po za tym w wieku 23 lat mozna miec znacznie wieksze doswiadczenie niz nie jeden przeswiadczony o posoadaniu takiego starszy pan co zatrzymal sie ze znajomoscia przepisow prawa o ruchu drogowym gdzies w polowoe lat 80-tych. "Doswiadczeni" 75-cio latkowie sa lepsi?
Co się czepiłeś tonażu. Ile by nie było taki samochód ciężarowy i to jeszcze z przyczepą ważn o wiele więcej niż osobówka. Zbliżając się do przejść, trzeba zachować szczególną ostrożność i zdjąć nogę z gazu z o wiele większym wyprzedzeniem, niż w przypadku małych autek. Tyle w temacie. A nie będziesz się tu mądrzył z 50-cioma tonami. I co tu piszesz o doświadczeniu - gdyby takie było, to by nie było śmierci.
Co się czepiłeś tonażu. Ile by nie było taki samochód ciężarowy i to jeszcze z przyczepą ważn o wiele więcej niż osobówka. Zbliżając się do przejść, trzeba zachować szczególną ostrożność i zdjąć nogę z gazu z o wiele większym wyprzedzeniem, niż w przypadku małych autek. Tyle w temacie. A nie będziesz się tu mądrzył z 50-cioma tonami. I co tu piszesz o doświadczeniu - gdyby takie było, to by nie było śmierci. rozwiń
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 o 06:19
23 latek.... no taaa.... młodszym nie dajecie takich wielkich pojazdów? Trzeba mieć trochę pojęcia, że jak się jedzie takim wielkotonowcem to droga hamowania w obrębie przejść dla pieszych nie jest taka jak BMW czy golfik, które zostawili pod blokiem....
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 21:18
Glupe, niedouczony itp. Nie wiemy jak bylo na prawde, a po przedmowcy widac ze pojecia nie ma o tym co pisze bo patrzac na zdjecia od razu widac ze ciezarowka nie jest 50 tonowa, po za tym w wieku 23 lat mozna miec znacznie wieksze doswiadczenie niz nie jeden przeswiadczony o posoadaniu takiego starszy pan co zatrzymal sie ze znajomoscia przepisow prawa o ruchu drogowym gdzies w polowoe lat 80-tych. "Doswiadczeni" 75-cio latkowie sa lepsi?
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 20:49
Wlasnie,skoro na motocykle wprowadzono podzial na pojemnosc i wiek wymagany aby dana kategorie posiadsc yo moze tak samo z tonazem dla kierowcow zrobic,zeby na wyzsze kategorie dopiero po jakims stazu za kolkiem mogli sie ubiegac.
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 19:16
rodzinie zmarłego należy się zadośćuczynienie za stratę bliskiej osoby więcej info euco@onet.pl 513 996555
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 18:56
TAK JEST JAK GÓWNIARSTWO BEZ PRAKTYKI SIADA NA 50 TONOWY SPRZĘT - GŁUPEK NIE KIEROWCA - PRAWKO POWINNI MU ZABRAĆ DOŻYWOTNIO - NIE ZA WYPADEK LECZ ZA BRAK MYŚLENIA I BRAK ZDOLNOŚCI PRZEWIDYWANIA CO SIĘ MOŻE WYDARZYĆ - KIEDYŚ TEGO UCZONO - TAK OTO GŁUPI NIEDOUCZONY 23 LATEK STAŁ SIĘ MORDERCĄ
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 0

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 26 1

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 2

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 8

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 29 6

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 37 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 48 97

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 21 29

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!