Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Radzyń Podlaski

8 listopada 2017 r.
8:44

Omijał samochód bez świateł. Wpadł do rowu i uderzył w drzewo. 24-latek w szpitalu

21 9 A A

Siła zderzenia była tak duża, że auto odbiło się od drzewa i wróciło na jezdnię. 24-latek trafił do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 17:30 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Biała.

Policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Volvo podczas omijania nieoświetlonego pojazdu, który był na tym samym pasie ruchu, zjechał na pobocze wjeżdżając do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo.

Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd po uderzeniu i odbiciu się od drzewa powrócił na drogę. Kierujący osobówką, 24-letni mieszkaniec gminy Ulan Majorat w wyniku zderzenia odniósł obrażenia. Podróżował sam.

Został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do miejscowego szpitala, gdzie została udzielona mu pomoc medyczna. Przez kilka godzin kierowcy musieli omijać miejsce zdarzenia, droga w obu kierunkach była całkowicie zblokowana.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 08:48
+1
ufff... dobrze, że to volvo bo już myślałem, że bmw
Avatar
Gość / 14 grudnia 2017 o 13:20
1. misją i celem naszej firmy jest zaoferowanie naszym klientom najlepsze ceny w lublinie oraz okolicach za kupowane zakupowane auto. zapraszamy do kontaktu. ***s-car.pl/
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 12:58
przy v do 50 km/h takie szkody? niemożliwe! ile jechał ten szaleniec? czy naprawdę tak było , czy tylko to jego bajka ?
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 11:06
Znow dziennikarski bablol. Chyba powinno byc kierowca z Ułan Bator
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 10:56
to chyba s80 jakby nie to pewnie by zginoł
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 10:39
A wystarczyło trochę WOLNIEJ jechać!!!!!! albo dronem ponad lasem. BRAK SŁÓW !!!!!!
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 09:21
Znowu szrot doprowadził do wypadku. Brawura i zły stan techniczny samochodu to najczęstsze przyczyny
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 09:19
"Omijał samochód bez świateł. " Z TYTUŁU WYNIKA - SAM NIE MIAŁ ŚWIATEŁ. "24-letni mieszkaniec gminy Ulan Majorat w wyniku zderzenia odniósł obrażenia." RYMY CZĘSTOCHOWSKIE W LUBLINIE?
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 09:02
-1
Jołopy kierowcy mają światła "UWAGA" to jest" włącznik z trójkątem" włącza wszystkie kierunkowskazy i widać z daleka,że coś jest na jezdni.Ale "BARANY" nie włączają, za to włączają wieczorem światła przeciwmgielne do przodu i do tyłu i oślepiają innych.POLICJO zacznij to sprawdzać.A TV publiczna z naszych podatków zamiast opowiadać jacy to rządzący" piękni i mądrzy"może wyprodukować trochę spotów na ten temat.Wprawdzie oglądalność 10%,ale może do niektórych trafi.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2017 o 13:20
1. misją i celem naszej firmy jest zaoferowanie naszym klientom najlepsze ceny w lublinie oraz okolicach za kupowane zakupowane auto. zapraszamy do kontaktu. ***s-car.pl/
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 12:58
przy v do 50 km/h takie szkody? niemożliwe! ile jechał ten szaleniec? czy naprawdę tak było , czy tylko to jego bajka ?
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 11:06
Znow dziennikarski bablol. Chyba powinno byc kierowca z Ułan Bator
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 10:56
to chyba s80 jakby nie to pewnie by zginoł
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 10:39
A wystarczyło trochę WOLNIEJ jechać!!!!!! albo dronem ponad lasem. BRAK SŁÓW !!!!!!
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 09:21
Znowu szrot doprowadził do wypadku. Brawura i zły stan techniczny samochodu to najczęstsze przyczyny
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 09:19
"Omijał samochód bez świateł. " Z TYTUŁU WYNIKA - SAM NIE MIAŁ ŚWIATEŁ. "24-letni mieszkaniec gminy Ulan Majorat w wyniku zderzenia odniósł obrażenia." RYMY CZĘSTOCHOWSKIE W LUBLINIE?
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 09:02
-1
Jołopy kierowcy mają światła "UWAGA" to jest" włącznik z trójkątem" włącza wszystkie kierunkowskazy i widać z daleka,że coś jest na jezdni.Ale "BARANY" nie włączają, za to włączają wieczorem światła przeciwmgielne do przodu i do tyłu i oślepiają innych.POLICJO zacznij to sprawdzać.A TV publiczna z naszych podatków zamiast opowiadać jacy to rządzący" piękni i mądrzy"może wyprodukować trochę spotów na ten temat.Wprawdzie oglądalność 10%,ale może do niektórych trafi.
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 08:48
+1
ufff... dobrze, że to volvo bo już myślałem, że bmw
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!