Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rolnictwo

12 grudnia 2012 r.
18:22
Edytuj ten wpis

Dopłaty już na kontach rolników

Autor: Zdjęcie autora aa
6 14 A A
Ponad 112 mln zł za płatności bezpośrednie wypłaciła dotychczas Agencja Restrukturyzacji i Moderniza
Ponad 112 mln zł za płatności bezpośrednie wypłaciła dotychczas Agencja Restrukturyzacji i Moderniza

Ponad 112 mln zł za płatności bezpośrednie wypłaciła dotychczas Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rolnikom z województwa lubelskiego. Pieniądze dostało już ponad 30 tys. mieszkańców naszego regionu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jesteśmy na czwartym miejscu w kraju pod względem wypłacanej kwoty i na pierwszym pod względem ilości osób, które już otrzymały płatności – zaznacza Andrzej Maj, zastępca dyrektora lubelskiego oddziału ARiMR.

Wypłatę dopłat ARiMR rozpoczęła 3 grudnia. W tym roku do lubelskiego oddziału Agencji wpłynęło w sumie ponad 177 tys. wniosków. Najwięcej o płatności cukrowe, do chmielu, tytoniu, owoców miękkich i do krów.

Od tego roku pracownicy agencji nie wysyłają już decyzji o przyznaniu dopłat bezpośrednich do tych rolników, których wnioski zostały pozytywnie zweryfikowane i nie wymagają składania jakichkolwiek wyjaśnień.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mariola / 22 lutego 2013 o 12:28
Witam dzis byly doplaty w Powiecie Średzkim dolnyslask pozdrawiam
Avatar
mania / 28 stycznia 2013 o 07:46
akurat, mamy 28 stycznia, a dopłat jak nie bylo tak nie ma
Avatar
rolnik / 2 stycznia 2013 o 15:50
ziuta=mala
nie kompromituj rolników,zdecydowanie zaniżasz poziom
Avatar
mala / 2 stycznia 2013 o 12:46
do ziuty toprawda tesz jestem z tego woiewudztwa inieslyszalam zeby ktos pisal czy nawet mowil ze juz dostal aco do forum to czytam jestem nabiezaco pozdrawiam
Avatar
ziuta / 2 stycznia 2013 o 12:42
to wszystko bzdury mialo byc ze przelewy puido dotych rolnikow gdzie byly kleski zywiolowe ico i nic nikt zmoiej gmony niedostal zreszto poczytaicie nainnych forach to sami zobaczycie warminsko -mazurskie
Avatar
ryszard / 2 stycznia 2013 o 11:34
Przykre to, że w mediach podawane są do publicznej wiadomości informacje o wypłatach do końca grudnia w województwie lubelskim. Brawo pracownicy biur, chyba sami dostaliście w pierwszej kolejności, bo rozmawiając z prawdziwymi rolnikami to dopłat żadnych jeszcze nie otrzymali. Może nie pracują na dwóch etatach: rolnik - pracownik umysłowy biura!
Avatar
ryszard / 2 stycznia 2013 o 11:30
Przykre to, że w mediach podawane są do publicznej wiadomości informacje o wypłatach do końca grudnia w województwie lubelskim. Brawo pracownicy biur, chyba sami dostaliście w pierwszej kolejności, bo rozmawiając z prawdziwymi rolnikami to dopłat żadnych jeszcze nie otrzymali. Może nie pracują na dwóch etatach: rolnik - pracownik umysłowy biura!
Avatar
XYZ / 1 stycznia 2013 o 20:57
Akurat , na kontach rolników-Ha Ha..Ani widu, ani słychu o pieniążkach, które powinny systematycznie spływać na konta rolników od 3.12 2012 jak donoszą media.Pytam się -Kto obraca naszymi pieniędzmi??????
Avatar
mania / 31 grudnia 2012 o 13:57
pieniądze poszły na konta do banków, a te dobrze wiedzą że im później nam wypłacą, tym więcej na nich zarobią, czyli kaska pracuje dla banków, a nas gdzie mają ? może ktoś wie ?
Avatar
iresput fhall / 29 grudnia 2012 o 22:47
Rolnicy! Wpadajcie na nasze forum [url="http://funduszeue.info"]http://funduszeue.info[/url] tu ludzie piszą gdzie już agencja wypłaciła!
Avatar
Mariola / 22 lutego 2013 o 12:28
Witam dzis byly doplaty w Powiecie Średzkim dolnyslask pozdrawiam
Avatar
mania / 28 stycznia 2013 o 07:46
akurat, mamy 28 stycznia, a dopłat jak nie bylo tak nie ma
Avatar
rolnik / 2 stycznia 2013 o 15:50
ziuta=mala
nie kompromituj rolników,zdecydowanie zaniżasz poziom
Avatar
mala / 2 stycznia 2013 o 12:46
do ziuty toprawda tesz jestem z tego woiewudztwa inieslyszalam zeby ktos pisal czy nawet mowil ze juz dostal aco do forum to czytam jestem nabiezaco pozdrawiam
Avatar
ziuta / 2 stycznia 2013 o 12:42
to wszystko bzdury mialo byc ze przelewy puido dotych rolnikow gdzie byly kleski zywiolowe ico i nic nikt zmoiej gmony niedostal zreszto poczytaicie nainnych forach to sami zobaczycie warminsko -mazurskie
Avatar
ryszard / 2 stycznia 2013 o 11:34
Przykre to, że w mediach podawane są do publicznej wiadomości informacje o wypłatach do końca grudnia w województwie lubelskim. Brawo pracownicy biur, chyba sami dostaliście w pierwszej kolejności, bo rozmawiając z prawdziwymi rolnikami to dopłat żadnych jeszcze nie otrzymali. Może nie pracują na dwóch etatach: rolnik - pracownik umysłowy biura!
Avatar
ryszard / 2 stycznia 2013 o 11:30
Przykre to, że w mediach podawane są do publicznej wiadomości informacje o wypłatach do końca grudnia w województwie lubelskim. Brawo pracownicy biur, chyba sami dostaliście w pierwszej kolejności, bo rozmawiając z prawdziwymi rolnikami to dopłat żadnych jeszcze nie otrzymali. Może nie pracują na dwóch etatach: rolnik - pracownik umysłowy biura!
Avatar
XYZ / 1 stycznia 2013 o 20:57
Akurat , na kontach rolników-Ha Ha..Ani widu, ani słychu o pieniążkach, które powinny systematycznie spływać na konta rolników od 3.12 2012 jak donoszą media.Pytam się -Kto obraca naszymi pieniędzmi??????
Avatar
mania / 31 grudnia 2012 o 13:57
pieniądze poszły na konta do banków, a te dobrze wiedzą że im później nam wypłacą, tym więcej na nich zarobią, czyli kaska pracuje dla banków, a nas gdzie mają ? może ktoś wie ?
Avatar
iresput fhall / 29 grudnia 2012 o 22:47
Rolnicy! Wpadajcie na nasze forum [url="http://funduszeue.info"]http://funduszeue.info[/url] tu ludzie piszą gdzie już agencja wypłaciła!