Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rolnictwo

21 stycznia 2014 r.
12:30
Edytuj ten wpis

Nowe auta dla ARiMR do kontroli rolników

Autor: Zdjęcie autora aa
1 11 A A

Dziewięć nowych samochodów ma lubelski oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Auta z napędem na cztery koła są już w siedzibie agencji. Czekają na doposażenie. Będą wykorzystywane do pracy w terenie podczas kontroli u rolników.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Kupiliśmy sześć samochodów dacia duster i trzy suzuki jimny - mówi Andrzej Mróz, zastępca dyrektora lubelskiego oddziału ARiMR. Nowe auta ARiMR kupił pod koniec grudnia. Samochody dotarły już do oddziału agencji w Elizówce. Nie są jeszcze wykorzystywane do pracy. - To nie jest gorący okres na tego typu kontrole - dodaje Mróz. Samochody wymagają jeszcze doposażenia. Zostaną oznakowane. Zainstalujemy w nich także system łączności satelitarnej. Auta kosztowały ponad 572 tys. złotych.
Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rolnik / 21 stycznia 2014 o 18:07

Jeżeli nie masz pojęcia o temacie, na który się wypowiadasz, to lepiej nic nie pisać.

Dopłaty obszarowe to tylko drobna część dopłat dla rolników. Wypłaty obejmują dopłaty do upraw, hodowli, szkolenia, renty strukturalne, rozwój gospodarstw itp.

W każdym z tych zakresów dopłat jest możliwość nieprawidłowości i wyłudzeń.

Gość wam dobrze powiedział to ty odwracasz kota ogonem. I owszem hektary się nie rozmnażają. To tylko u was cień miedzy albo drzewa pada co roku inaczej i w związku z tym cała banda urzędasów siedzi i nalicza "Pegi". W jednym roku mam ich na danej działce tyle. Dodatkowo mam kontrol na miejscu która nie potwierdza tych pegów ale skoro są naliczone to z tym się nie dyskutuje i tak pozostaje pomimo kontroli. W następnym roku mimo że mam na tej samej działce tą samą uprawę wieloletnią pegi zwiększają się o kolejne kilka arów. No bo tym razem  za biurkiem była inna mądrala inaczej.  I znowu się nie dyskutuje. W kolejnym roku mam kontrol na miejscu z ozdobnego Arimru lubelskiego i jakby tego było mało kontrol do kontroli. I co? Obydwie stwierdzają że mam tyle ile miałem na samym początku, ale skoro naliczono to musi tak pozostać. W tym roku znowu obcięli dwa ary, jak tak dalej pójdzie to do 2020 dopłat nie będzie wcale bo mi działki na te wasze durne pegi zabraknie.

Gość wam dobrze powiedział to ty odwracasz kota ogonem. I owszem hektary się nie rozmnażają. To tylko u was cień miedzy albo drzewa pada co roku inaczej i w związku z tym cała banda urzędasów siedzi i nalicza "Pegi". W jednym roku mam ich na danej działce tyle. Dodatkowo mam kontrol na miejscu która nie potwierdza tych pegów ale skoro są naliczone to z tym się nie dyskutuje i tak pozostaje pomimo kontroli. W następnym roku mimo że mam na tej samej działce tą samą uprawę wieloletnią pegi zwiększają się o kolejne kilka arów. N... rozwiń

Avatar
kolak patolik / 21 stycznia 2014 o 16:04

po co kontrola co rok przecież hektary się nie rozmnażają.

Jeżeli nie masz pojęcia o temacie, na który się wypowiadasz, to lepiej nic nie pisać.

Dopłaty obszarowe to tylko drobna część dopłat dla rolników. Wypłaty obejmują dopłaty do upraw, hodowli, szkolenia, renty strukturalne, rozwój gospodarstw itp.

W każdym z tych zakresów dopłat jest możliwość nieprawidłowości i wyłudzeń.

Avatar
Gość / 21 stycznia 2014 o 16:02

Jestem ze wsi inigdy na pesel nie głosowałem oni łączą się jak tlen ze wszystkim, byle do stołka i kanapek tych do jedzenia i siedzenia

koleżanko jestes strasznie glupia nie glosujac na psl poniewaz glosujesz pewnie na pis i jarka kaczke ten pojeb by ci nie dał złamanego grosza za ziemie a na dodatek by cie zamknął i doprowadził do 3 wojny światowej pomiedzy polska i rosja!!!!!!!

Avatar
Gość / 21 stycznia 2014 o 16:00

po co kontrola co rok przecież hektary się nie rozmnażają. Ogromne koszty biurokrcji nad która już chyba nikt nie panuje a dyrektorzy tylko po imprezach telewizjach wywiadów udzielają . Nowe gabinety nowe meble nowe siedziby,wszystko dla urzędasów a gdzie my rolnicy.Z dyrektorami nie można się umówić drzwi na skoble pozamykane .ODCIĘCI OD LUDZI KTORYM POWINNI SŁUŻYC .ODCIĘCI OD WIEDZY BO Z PRACOWNIKAMI W TERENIE NIE MAJĄ CZASU ROZMAWIAĆ!!!

kolego albo jestes pożądnie poje***y albo jestes babcią ze chcesz gadac z pracownikami i zajmowac ich czas!!!!!!!!!

kolego albo jestes pożądnie poje***y albo jestes babcią ze chcesz gadac z pracownikami i zajmowac ich czas!!!!!!!!!

rozwiń
Avatar
gall / 21 stycznia 2014 o 15:52

Do "gościa" i "ok".Jak już korzystacie z internetu w godzinach pracy,to choć napiszcie coś rozsądnego.

Avatar
nickt / 21 stycznia 2014 o 15:51

Jestem ze wsi inigdy na pesel nie głosowałem oni łączą się jak tlen ze wszystkim, byle do stołka i kanapek tych do jedzenia i siedzenia

Avatar
areczka / 21 stycznia 2014 o 15:45

po co kontrola co rok przecież hektary się nie rozmnażają. Ogromne koszty biurokrcji nad która już chyba nikt nie panuje a dyrektorzy tylko po imprezach telewizjach wywiadów udzielają . Nowe gabinety nowe meble nowe siedziby,wszystko dla urzędasów a gdzie my rolnicy.Z dyrektorami nie można się umówić drzwi na skoble pozamykane .ODCIĘCI OD LUDZI KTORYM POWINNI SŁUŻYC .ODCIĘCI OD WIEDZY BO Z PRACOWNIKAMI W TERENIE NIE MAJĄ CZASU ROZMAWIAĆ!!!

Avatar
Gość / 21 stycznia 2014 o 14:02
ps. oczywiscie jestem przeciwnikiwm wszelkiej biurokracji ale skoro juz armir istnieje, lepiej ze wydaje pieniadze rozsadnie.
Avatar
ok / 21 stycznia 2014 o 14:00
rozsadny zakup. czuje ze moje pieniadze (jako podatnika) zostaly poszanowane. szkoda ze nie dzieje sie tak czesciej.
Avatar
resist stangely / 21 stycznia 2014 o 13:04

Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!

Avatar
rolnik / 21 stycznia 2014 o 18:07

Jeżeli nie masz pojęcia o temacie, na który się wypowiadasz, to lepiej nic nie pisać.

Dopłaty obszarowe to tylko drobna część dopłat dla rolników. Wypłaty obejmują dopłaty do upraw, hodowli, szkolenia, renty strukturalne, rozwój gospodarstw itp.

W każdym z tych zakresów dopłat jest możliwość nieprawidłowości i wyłudzeń.

Gość wam dobrze powiedział to ty odwracasz kota ogonem. I owszem hektary się nie rozmnażają. To tylko u was cień miedzy albo drzewa pada co roku inaczej i w związku z tym cała banda urzędasów siedzi i nalicza "Pegi". W jednym roku mam ich na danej działce tyle. Dodatkowo mam kontrol na miejscu która nie potwierdza tych pegów ale skoro są naliczone to z tym się nie dyskutuje i tak pozostaje pomimo kontroli. W następnym roku mimo że mam na tej samej działce tą samą uprawę wieloletnią pegi zwiększają się o kolejne kilka arów. No bo tym razem  za biurkiem była inna mądrala inaczej.  I znowu się nie dyskutuje. W kolejnym roku mam kontrol na miejscu z ozdobnego Arimru lubelskiego i jakby tego było mało kontrol do kontroli. I co? Obydwie stwierdzają że mam tyle ile miałem na samym początku, ale skoro naliczono to musi tak pozostać. W tym roku znowu obcięli dwa ary, jak tak dalej pójdzie to do 2020 dopłat nie będzie wcale bo mi działki na te wasze durne pegi zabraknie.

Gość wam dobrze powiedział to ty odwracasz kota ogonem. I owszem hektary się nie rozmnażają. To tylko u was cień miedzy albo drzewa pada co roku inaczej i w związku z tym cała banda urzędasów siedzi i nalicza "Pegi". W jednym roku mam ich na danej działce tyle. Dodatkowo mam kontrol na miejscu która nie potwierdza tych pegów ale skoro są naliczone to z tym się nie dyskutuje i tak pozostaje pomimo kontroli. W następnym roku mimo że mam na tej samej działce tą samą uprawę wieloletnią pegi zwiększają się o kolejne kilka arów. N... rozwiń

Avatar
kolak patolik / 21 stycznia 2014 o 16:04

po co kontrola co rok przecież hektary się nie rozmnażają.

Jeżeli nie masz pojęcia o temacie, na który się wypowiadasz, to lepiej nic nie pisać.

Dopłaty obszarowe to tylko drobna część dopłat dla rolników. Wypłaty obejmują dopłaty do upraw, hodowli, szkolenia, renty strukturalne, rozwój gospodarstw itp.

W każdym z tych zakresów dopłat jest możliwość nieprawidłowości i wyłudzeń.

Avatar
Gość / 21 stycznia 2014 o 16:02

Jestem ze wsi inigdy na pesel nie głosowałem oni łączą się jak tlen ze wszystkim, byle do stołka i kanapek tych do jedzenia i siedzenia

koleżanko jestes strasznie glupia nie glosujac na psl poniewaz glosujesz pewnie na pis i jarka kaczke ten pojeb by ci nie dał złamanego grosza za ziemie a na dodatek by cie zamknął i doprowadził do 3 wojny światowej pomiedzy polska i rosja!!!!!!!

Avatar
Gość / 21 stycznia 2014 o 16:00

po co kontrola co rok przecież hektary się nie rozmnażają. Ogromne koszty biurokrcji nad która już chyba nikt nie panuje a dyrektorzy tylko po imprezach telewizjach wywiadów udzielają . Nowe gabinety nowe meble nowe siedziby,wszystko dla urzędasów a gdzie my rolnicy.Z dyrektorami nie można się umówić drzwi na skoble pozamykane .ODCIĘCI OD LUDZI KTORYM POWINNI SŁUŻYC .ODCIĘCI OD WIEDZY BO Z PRACOWNIKAMI W TERENIE NIE MAJĄ CZASU ROZMAWIAĆ!!!

kolego albo jestes pożądnie poje***y albo jestes babcią ze chcesz gadac z pracownikami i zajmowac ich czas!!!!!!!!!

kolego albo jestes pożądnie poje***y albo jestes babcią ze chcesz gadac z pracownikami i zajmowac ich czas!!!!!!!!!

rozwiń
Avatar
gall / 21 stycznia 2014 o 15:52

Do "gościa" i "ok".Jak już korzystacie z internetu w godzinach pracy,to choć napiszcie coś rozsądnego.

Avatar
nickt / 21 stycznia 2014 o 15:51

Jestem ze wsi inigdy na pesel nie głosowałem oni łączą się jak tlen ze wszystkim, byle do stołka i kanapek tych do jedzenia i siedzenia

Avatar
areczka / 21 stycznia 2014 o 15:45

po co kontrola co rok przecież hektary się nie rozmnażają. Ogromne koszty biurokrcji nad która już chyba nikt nie panuje a dyrektorzy tylko po imprezach telewizjach wywiadów udzielają . Nowe gabinety nowe meble nowe siedziby,wszystko dla urzędasów a gdzie my rolnicy.Z dyrektorami nie można się umówić drzwi na skoble pozamykane .ODCIĘCI OD LUDZI KTORYM POWINNI SŁUŻYC .ODCIĘCI OD WIEDZY BO Z PRACOWNIKAMI W TERENIE NIE MAJĄ CZASU ROZMAWIAĆ!!!

Avatar
Gość / 21 stycznia 2014 o 14:02
ps. oczywiscie jestem przeciwnikiwm wszelkiej biurokracji ale skoro juz armir istnieje, lepiej ze wydaje pieniadze rozsadnie.
Avatar
ok / 21 stycznia 2014 o 14:00
rozsadny zakup. czuje ze moje pieniadze (jako podatnika) zostaly poszanowane. szkoda ze nie dzieje sie tak czesciej.
Avatar
resist stangely / 21 stycznia 2014 o 13:04

Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie 0 0

1151 świń trzeba była zabić tylko w jednym gospodarstwie w Świerżach w gminie Dorohusk. W tym roku w powiecie chełmskim wykryto osiem ognisk afrykańskiego pomoru świń. – To jest już stan klęski, a rząd nie ma pomysłu, co z tym zrobić – alarmował wczoraj w Brukseli marszałek województwa Sławomir Sosnowski.

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 0 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 0 0

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 0 1

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka
film

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka 0 1

W jednym z krośnieńskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 13-miesięcznej Amelki. Dziecko i jego matka zaginęli kilka tygodni wcześniej. Mimo wielokrotnych próśb ojca dziecka, policja nie weszła do mieszkania.

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ 0 0

Dzisiaj o godz. 17 zostanie rozegrany rewanżowy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Tomasovia podejmuje Garbarnię Kraków, z którą przegrała pierwszy mecz 1:4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy 1 4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej grożą strajkiem po zwolnieniu przewodniczącego jednego ze związków zawodowych. Ustępującemu ze stanowiska dyrektorowi dają czas do końca tygodnia na przywrócenie kolegi do pracy. Ale szef instytucji nie zamierza zmieniać decyzji.

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 2

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 7 0

Tuż przed godz. 17 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 3

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 4 10

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.