Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

10 grudnia 2009 r.
11:33
Edytuj ten wpis

Dlaczego Dorota Gardias-Skóra nosi grzywkę?

0 17 A A

Kolorowe czasopismo "Rewia" ujawniło tajemnicę fryzury Doroty Gardias-Skóry. Dlaczego pogodynka i zwyciężczyni 'Tańca z gwiazdami" nosi grzywkę? Zasłania nią blizny, bolesną pamiątkę z przeszłości.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pogodynka przyznaje, że w jej rodzinie się nie przelewało. Kiedy była w liceum, jej rodzice stracili pracę. Aby zarobić na życie, założyli rodzinny biznes.

- Mój ojciec jest przede wszystkim muzykiem, więc postanowiliśmy, że będę jeździć po weselach. Tata będzie grać, a ja śpiewać - wspominała Gardias-Skóra w jednym z wywiadów.

Praca była męcząca i zajmowała cały weekend. W sobotę jechali na wesele, w niedzielę grali na poprawinach, które nierzadko kończyły się dopiero w poniedziałek nad ranem. Po dwóch nieprzespanych nocach Gardias szła do szkoły.

Podczas jednego z wesel podpici goście zaczęli zachowywać się agresywnie. Jeden z nich rzucił w muzyków butelką wina, która rozbiła się na czole Gardias.

Natychmiast zawieziono ją do szpitala, konieczne było założenie szwu. Do tej pory zostały blizny, które zasłania grzywką. Nie pozwala się fotografować, dopóki nie sprawdzi, czy ma dokładnie zakryte czoło.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zenon / 10 grudnia 2009 o 20:30
Już k...a nie macie o czym pisać ?
Avatar
-daniel- / 10 grudnia 2009 o 19:11
Jak czytam takie DURNE artykuły , to słabo mi się robi. Czy Wy ,,pismaki", nie macie ciekawszych spraw do opisywania na łamach gazety, tylko pisać o takich bzdetach ?,, Gówno komu do domu , jak chałupa nie jego ". To , czy Pani Gardias ma blizny i gdzie je ma - to jest wyłącznie jej osobista sprawa. Co chcecie przez takie bzdury osiągnąć ? To ,że czytelnicy będą jej współczuli, czy to ,ze się będą z tego powodu cieszyli ? Nie bardzo kumam , o co w tym biega..... Jesteście gorsi od plotkar !!!!
Avatar
Makumba / 10 grudnia 2009 o 16:05
Ojejku co to będzie jak do porodu, grzywkę zgolą.
Avatar
~lublinianka~ / 10 grudnia 2009 o 15:16
Bujne życie towarzyskie to mi pasuje do całości!! Nie wierze że to jedynie urok przyczynił się pracy w tvn Gdyby nie "erotyczny debiut" -reklama piwa perła po godzinie 22:00 z udziałem jej gołego tyłka pewnie by nie zaszła tak daleko!Aaa blizna na czółku pewnie nie po takiej akcji
Avatar
mosquito / 10 grudnia 2009 o 14:52
Bosche, Bosche - co to się wyprawia!
Avatar
tomasho / 10 grudnia 2009 o 14:32
co za idiotyczny tytuł. ludzie nie wyobrażacie sobie, jaki poziom reprezentujecie pisząc artykuły..
Avatar
ggtg / 10 grudnia 2009 o 13:55
Komandofoka napisał:
A ja słyszałem o dość bujnym życiu erotycznym pani Doroty w czasch panieńskich

to napisz cos wiecej -mysmy tacy ciekawi, oczywiscie szczegóły i nazwiska (zwłaszcza VIPowskie)- byle było pikantne
Avatar
marmolada / 10 grudnia 2009 o 13:28
~kolka~ napisał:
Tata (co będzie robi(ł)? ......GRA(Ł)............a ja co będę robi(ła)?.....ŚPIEWA(ŁA)
Pismaki albo użyjcie cudzysłowu,albo zmięcie zajęcie.


Te, chodzący słownik, chyba ci kartki wypadły. Masz literówkę, baranie. A poza tym, jedna i druga forma jest poprawna.
Avatar
Gość / 10 grudnia 2009 o 13:28
Nie no naprawdę pouczający artykuł wiem jak wykorzystać3 grzywkę teraz zasłonie nią Bliznę albo Pryszcza Jak mi wyskoczy... a tak swoją drogą to w internecie jest pełno jej fotek i to nie na każdej ma grzywkę a i nie widać żadnych blizn wiec warto się zastanowić czy te blizny to aby prawda
Avatar
bez / 10 grudnia 2009 o 13:19
fajny tytuł i komentarze ! ale można się ubawić!
Avatar
zenon / 10 grudnia 2009 o 20:30
Już k...a nie macie o czym pisać ?
Avatar
-daniel- / 10 grudnia 2009 o 19:11
Jak czytam takie DURNE artykuły , to słabo mi się robi. Czy Wy ,,pismaki", nie macie ciekawszych spraw do opisywania na łamach gazety, tylko pisać o takich bzdetach ?,, Gówno komu do domu , jak chałupa nie jego ". To , czy Pani Gardias ma blizny i gdzie je ma - to jest wyłącznie jej osobista sprawa. Co chcecie przez takie bzdury osiągnąć ? To ,że czytelnicy będą jej współczuli, czy to ,ze się będą z tego powodu cieszyli ? Nie bardzo kumam , o co w tym biega..... Jesteście gorsi od plotkar !!!!
Avatar
Makumba / 10 grudnia 2009 o 16:05
Ojejku co to będzie jak do porodu, grzywkę zgolą.
Avatar
~lublinianka~ / 10 grudnia 2009 o 15:16
Bujne życie towarzyskie to mi pasuje do całości!! Nie wierze że to jedynie urok przyczynił się pracy w tvn Gdyby nie "erotyczny debiut" -reklama piwa perła po godzinie 22:00 z udziałem jej gołego tyłka pewnie by nie zaszła tak daleko!Aaa blizna na czółku pewnie nie po takiej akcji
Avatar
mosquito / 10 grudnia 2009 o 14:52
Bosche, Bosche - co to się wyprawia!
Avatar
tomasho / 10 grudnia 2009 o 14:32
co za idiotyczny tytuł. ludzie nie wyobrażacie sobie, jaki poziom reprezentujecie pisząc artykuły..
Avatar
ggtg / 10 grudnia 2009 o 13:55
Komandofoka napisał:
A ja słyszałem o dość bujnym życiu erotycznym pani Doroty w czasch panieńskich

to napisz cos wiecej -mysmy tacy ciekawi, oczywiscie szczegóły i nazwiska (zwłaszcza VIPowskie)- byle było pikantne
Avatar
marmolada / 10 grudnia 2009 o 13:28
~kolka~ napisał:
Tata (co będzie robi(ł)? ......GRA(Ł)............a ja co będę robi(ła)?.....ŚPIEWA(ŁA)
Pismaki albo użyjcie cudzysłowu,albo zmięcie zajęcie.


Te, chodzący słownik, chyba ci kartki wypadły. Masz literówkę, baranie. A poza tym, jedna i druga forma jest poprawna.
Avatar
Gość / 10 grudnia 2009 o 13:28
Nie no naprawdę pouczający artykuł wiem jak wykorzystać3 grzywkę teraz zasłonie nią Bliznę albo Pryszcza Jak mi wyskoczy... a tak swoją drogą to w internecie jest pełno jej fotek i to nie na każdej ma grzywkę a i nie widać żadnych blizn wiec warto się zastanowić czy te blizny to aby prawda
Avatar
bez / 10 grudnia 2009 o 13:19
fajny tytuł i komentarze ! ale można się ubawić!
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 21 9

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 10 2

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 5 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 3

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 31 11

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!