Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

6 listopada 2011 r.
22:22
Edytuj ten wpis

Finał Must be the music: Wygrał Maciej Czaczyk, pokonał Eris is my homegirl (wideo)

Autor: Zdjęcie autora mc
15 9 A A
Finał "Must be the music" wygrał Maciej Czaczyk (Kadr z finału w Polsacie)
Finał \"Must be the music\" wygrał Maciej Czaczyk (Kadr z finału w Polsacie)

Telewizyjne show Polsatu wygrał Maciej Czaczyk. W finale dzielnie walczyli muzycy z naszego województwa. Niestety, 100 tys. zł nie zabiorą ze sobą ani zespół Eris Is My Homegirl z Lublina, ani Natalia Zozula spod Białej Podlaskiej. Lubelski zespół zajął drugie miejsce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę 6 listopada poznaliśmy laureata drugiej edycji programu "Must Be The Music. Tylko muzyka".

Show wygrał Maciej Czaczyk. Na drugim miejscu był lubelski zespół Eris Is My Homegirl

Maciej Czaczyk zdobył 100 tys. złotych i występ podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011.

Inni finaliści to Natalia Zozula ze Sławacinka Starego pod Białą Podlaską, Atmosfera, Bruk Braders, InoRos, Kamień Kamień Kamień, MashMish, Marcelina Olak, oraz Raggafaya.

Muzycy z Eris is my homegirl grają ciężką, ostrą muzykę. Z kolei Natalia Zozula już na pierwszych castingach swoim oryginalnym głosem Natalka "powaliła jurorów show”.


Jak jurorzy ocenili występ Eris is my homegirl?

Muzycy z Lublina dostali cztery razy "tak” od jury.

- Dzisiaj z czystym sercem dałam tak. Było czysto rytmicznie, jesteście strasznie fajnymi ludźmi. Świetnie! Będę za Wami tęsknić – powiedziała zespołowi Elżbieta Zapendowska.

- Jesteście wisienka na torcie, chciałbym żebyście to wygrali – dodał Wojtek Łozo Łozowski.

- Cały czas nie wierze, ze tu jesteście. Marze o tym, by was zobaczyć na sylwestrze w Polsacie – dodał ze śmiechem Adam Sztaba.


Jak spodobał się jurorom występ Natalii Zozuli?

W finale telewizyjnego show Polsatu Natalia zebrała gromkie brawa. Nastolatka dostała od jurorów cztery razy "tak”.

- Bardzo ładne to było. To, że jesteś tu w finale jest takim potwierdzeniem, że masz talent, ze jesteś wyjątkowa – powiedział Natalii Wojtek Łozo Łozowski.

- Inaczej to dziś zaśpiewałaś, mniej operowo, ale bardzo dziewczęco z tym talentem niezwykłym, "elfowym”, który masz – dodała Kora.

Elżbieta Zapendowska powiedziała Natalii, że "jak na 14-latkę to niewiele brakuje” i dodała, że "mamy świetny finał”.

Z kolei Adam Sztaba zganił nieco 14-latkę. - Trochę za dużo nieczystości jak na finał – powiedział. Ale i tak dał Natalii kredyt zaufania i dodał, że cały czas zadziwia go rodzaj dźwięku, jaki wydobywa z siebie wokalistka.

A Wy co sądzicie o finale "Must be the music”? Zapraszamy do komentowania!
Występ Macieja Czaczyka w półfinale "Must be the music":



Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Magda / 22 listopada 2011 o 19:27
Eris is my homegirl rządzi! Sa najlepsi i to oni powinni wygrac ten program ! Nigdy wczesniej nie sluchalam takich zespolow moze podobnych. Slucham np Linkin Park i uwazam ze EIMH powinni wygrac ! Równiez uwazam ze Ernest jest przystojny ;D i ma slodkie loczki ale wedlug mnie zespol jest genialny. Graja rowno i wszystko jest zawsze dopiete na ostatni guzik! do ludzi ktorzy maja inne opiniie na temat fanow - chcem powiedziec jedno ! To ze ktos uwaza ze wokalista jest uroczy to nie znaczy zaraz ze jest slodka plastikowa idiotka i pustakiem! A nawet jezeli jakas dziewczyny slucha ich ze wzgledu na Ernesta to nic wam do tego ! ja osobiscie rowniez uwazam ze te dziewczyny niektore to powinno sie normalnie ... bo to jest masakra ale bez przesady nie macie prawa im zabronic sluchania eimh.

Zasadniczo to mam rowniez co do powiedzenie do tych dziewczyn. ;] Ogarnijcie sie ! Zawstydzicie chlopaka a potem sie bd wypowiadal ze dziewczyny to sa jakies .... ( nie bd mowic )
rozwalilo mnie jak uslyszalam ich i kiedy jest scream grwol to jest problem ze zrozumieneim tekstu ale jak spiewal kawlek normanie to bylo niezle. nie przypuszczalam ze moga spiewac o milosci i wgl jeszcze potem sztaba tez pwoiedzial , bylam w szoku. ;D

i zeby nie bylo ja mam 15 lat i jak wczesniej wspomnialam uwazam ze ernest jest bardzo przystojny <33 i podoba mi sie ale nie sram sie tak jak inne dziewczyny ! i z laski swojej jak juz krytykujecie to przynajmniej uzywajcie odpowiednich slow bo nie wiem czy niektorzy wiedza ze tu tak naprawde to dzieci tez zagladaja wiec sie ogrnijcie.

Eris is my homegirl rzadzi!!!! <333
Eris is my homegirl rządzi! Sa najlepsi i to oni powinni wygrac ten program ! Nigdy wczesniej nie sluchalam takich zespolow moze podobnych. Slucham np Linkin Park i uwazam ze EIMH powinni wygrac ! Równiez uwazam ze Ernest jest przystojny ;D i ma slodkie loczki ale wedlug mnie zespol jest genialny. Graja rowno i wszystko jest zawsze dopiete na ostatni guzik! do ludzi ktorzy maja inne opiniie na temat fanow - chcem powiedziec jedno ! To ze ktos uwaza ze wokalista jest uroczy to nie znaczy zaraz ze jest slodka plastikowa id... rozwiń
Avatar
oluSS / 14 listopada 2011 o 13:04
[font="Arial Narrow"][/font]f
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 o 21:42
[quote name='Paulina' timestamp='1320682587' post='555667']
To miał wygrać Eris is my homegirl !! a nie jakiś pedał z gitarąą !!!! wrrrrrrrrrrrr!! ;/
[/quote]

Zgadzam się z Tobą!!!
Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>>
Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 o 21:41
Zgadzam się z Tobą!!!
Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>>
Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 o 21:41
Zgadzam się z Tobą!!!
Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>>
Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 o 21:39
Dla mnie i tak zwyciężyli chłopcy z "Eris is my homegirl". Byli najlepsi od samego castingu do finału! Pokazali czym na prawdę jest muzyka. Jestem przekonana że zrobią zdecydowanie ogromną karierę, ponieważ są po prostu perfekcyjni w tym co robią, a przede wszystkim wiedza czego chcą <3 To,że formalnie zwyciężył Czaczyk dowodzi tylko braku rozeznania w kręgu polskiej twórczości muzycznej oraz tego jak bardzo kiepsko większość Polaków jest zorientowanych i jak błędnie podejmują oni decyzje.
Avatar
Paulina / 7 listopada 2011 o 17:16
To miał wygrać Eris is my homegirl !! a nie jakiś pedał z gitarąą !!!! wrrrrrrrrrrrr!! ;/
Avatar
Iwona / 7 listopada 2011 o 08:09
super występ szczerze mu życzyłam wygranej wspaniały chłopak !
Avatar
Adam / 7 listopada 2011 o 07:59
To był od początku mój faworyt.
Gratuluję!!!
Zasłużona wygrana!!!
Avatar
Magda / 22 listopada 2011 o 19:27
Eris is my homegirl rządzi! Sa najlepsi i to oni powinni wygrac ten program ! Nigdy wczesniej nie sluchalam takich zespolow moze podobnych. Slucham np Linkin Park i uwazam ze EIMH powinni wygrac ! Równiez uwazam ze Ernest jest przystojny ;D i ma slodkie loczki ale wedlug mnie zespol jest genialny. Graja rowno i wszystko jest zawsze dopiete na ostatni guzik! do ludzi ktorzy maja inne opiniie na temat fanow - chcem powiedziec jedno ! To ze ktos uwaza ze wokalista jest uroczy to nie znaczy zaraz ze jest slodka plastikowa idiotka i pustakiem! A nawet jezeli jakas dziewczyny slucha ich ze wzgledu na Ernesta to nic wam do tego ! ja osobiscie rowniez uwazam ze te dziewczyny niektore to powinno sie normalnie ... bo to jest masakra ale bez przesady nie macie prawa im zabronic sluchania eimh.

Zasadniczo to mam rowniez co do powiedzenie do tych dziewczyn. ;] Ogarnijcie sie ! Zawstydzicie chlopaka a potem sie bd wypowiadal ze dziewczyny to sa jakies .... ( nie bd mowic )
rozwalilo mnie jak uslyszalam ich i kiedy jest scream grwol to jest problem ze zrozumieneim tekstu ale jak spiewal kawlek normanie to bylo niezle. nie przypuszczalam ze moga spiewac o milosci i wgl jeszcze potem sztaba tez pwoiedzial , bylam w szoku. ;D

i zeby nie bylo ja mam 15 lat i jak wczesniej wspomnialam uwazam ze ernest jest bardzo przystojny <33 i podoba mi sie ale nie sram sie tak jak inne dziewczyny ! i z laski swojej jak juz krytykujecie to przynajmniej uzywajcie odpowiednich slow bo nie wiem czy niektorzy wiedza ze tu tak naprawde to dzieci tez zagladaja wiec sie ogrnijcie.

Eris is my homegirl rzadzi!!!! <333
Eris is my homegirl rządzi! Sa najlepsi i to oni powinni wygrac ten program ! Nigdy wczesniej nie sluchalam takich zespolow moze podobnych. Slucham np Linkin Park i uwazam ze EIMH powinni wygrac ! Równiez uwazam ze Ernest jest przystojny ;D i ma slodkie loczki ale wedlug mnie zespol jest genialny. Graja rowno i wszystko jest zawsze dopiete na ostatni guzik! do ludzi ktorzy maja inne opiniie na temat fanow - chcem powiedziec jedno ! To ze ktos uwaza ze wokalista jest uroczy to nie znaczy zaraz ze jest slodka plastikowa id... rozwiń
Avatar
oluSS / 14 listopada 2011 o 13:04
[font="Arial Narrow"][/font]f
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 o 21:42
[quote name='Paulina' timestamp='1320682587' post='555667']
To miał wygrać Eris is my homegirl !! a nie jakiś pedał z gitarąą !!!! wrrrrrrrrrrrr!! ;/
[/quote]

Zgadzam się z Tobą!!!
Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>>
Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 o 21:41
Zgadzam się z Tobą!!!
Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>>
Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 o 21:41
Zgadzam się z Tobą!!!
Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>>
Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 o 21:39
Dla mnie i tak zwyciężyli chłopcy z "Eris is my homegirl". Byli najlepsi od samego castingu do finału! Pokazali czym na prawdę jest muzyka. Jestem przekonana że zrobią zdecydowanie ogromną karierę, ponieważ są po prostu perfekcyjni w tym co robią, a przede wszystkim wiedza czego chcą <3 To,że formalnie zwyciężył Czaczyk dowodzi tylko braku rozeznania w kręgu polskiej twórczości muzycznej oraz tego jak bardzo kiepsko większość Polaków jest zorientowanych i jak błędnie podejmują oni decyzje.
Avatar
Paulina / 7 listopada 2011 o 17:16
To miał wygrać Eris is my homegirl !! a nie jakiś pedał z gitarąą !!!! wrrrrrrrrrrrr!! ;/
Avatar
Iwona / 7 listopada 2011 o 08:09
super występ szczerze mu życzyłam wygranej wspaniały chłopak !
Avatar
Adam / 7 listopada 2011 o 07:59
To był od początku mój faworyt.
Gratuluję!!!
Zasłużona wygrana!!!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 0 0

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 2 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 2

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 13 8

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 9

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria
film

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 246 24

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!