Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

22 stycznia 2010 r.
12:15
Edytuj ten wpis

Janusz Palikot: Najlepiej ubrany Polak. Mistrz Stylu (zdjęcia)

0 17 A A

Jak pogodzić styl i politykę? Wystarczy burza rozwichrzonych loków i romantyczny lilaróż. Kojarzy się kobieco. Jednak nie kto inny, tylko Janusz Palikot w końcu został doceniony za swój niepowtarzalny "look".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Janusz Palikot, lider lubelskiej PO, otrzymał miano Mistrza Stylu, najlepiej ubranego Polaka.

W najnowszym numerze dwutygodnika "Viva!" znalazł się raport specjalny - przygotowana po raz pierwszy przez redakcję lista najlepiej ubranych Polaków. Na jej czele znaleźli się Edyta Górniak i Janusz Palikot.

Poseł PO otrzymał zaszczytny tytuł Króla Stylu za '"szyk, klasę, i modowe poczucie humoru'". Czym Palikot zjednał sobie przychylność jury konkursu? Kolorami ubrań, poseł chadzał odziany w kobalt i kobiecy lilaróż, różowe koszule i chabrowe garnitury, wzorzyste krawaty i dopasowane marynarki.

Redakcja "Vivy!" nie ma wątpliwości. Lider lubelskiej PO jest Mistrzem Stylu: "Nonszalancki look Janusza Palikota, tworzą niebanalny strój, fryzura i takiż styl bycia".


Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Charliefrown / 23 stycznia 2010 o 15:08
Polacy wyhodowani na michnikowszczyźnie w sondażu na dżentelmena roku 2007 (bądź 2008) wskazali Donalda Tuska, który
ziewał podczas obrad sejmu, nie zasłaniając nawet otworu gębowego, rozmawiał z kobietami trzymając przy tym ręce w kieszeniach spodni,
wycierał ręką nos (wszystkie te wpadki widoczne były w mediach).

Oczywiście w rankingu znalazł się również enfant terrible Lubelszczyzny - Januszek Palikot, dżentelmen pełną gębą!
Avatar
tomasz / 23 stycznia 2010 o 09:55
NAJLEPIEJ UBRANY WŚRÓD KLIENTÓW SKLEPÓW Z TANIĄ ODZIEŻĄ TAK ZWANYCH LUMPEXÓW!!!
CAŁY TEN PALIKOT ŁĄCZNIE Z JEGO STYLEM I LOGIKĄ, TO .................................. (SZKODA SIĘ PONIŻAĆ DO JEGO POZIOMU WIĘC NA KROPKACH TO ZAKOŃCZĘ)!!!
Avatar
pompon / 23 stycznia 2010 o 09:42
CI CO GO TAK OCENILI CHYBA BYLI KOŚLAWI NA OKO,ALBO TO OCENIAŁ PAJACYKOW
Avatar
Josef46 / 23 stycznia 2010 o 09:19
Jednak Palikot najlepiej wygląda z małpką i penisem w ręku.Co by nie powiedzieć tych dodatkow do stroju mu brakuje.A swoją drogą nawet kołek w płocie przybrany przyzwoicie wygląda!
Avatar
NoE / 23 stycznia 2010 o 00:46
Oplacany przez podatnikow notoryczny parlamentarny wagarowicz kreowany przez rozne media na idola - tego to nawet Leopold Tyrmand w najczarniejszych swych wizjach nie przewidzial.
Na nasze szczescie siec ma to do siebie, ze kazdy wpis zostanie dla potomnych. My nie mamy sie czego wstydzic. Niech martwia sie pochlebcy, lanserzy i politycznui konformisci - zbliza sie dzien aPOkalipsy!!!
Avatar
Norymberga dla Platformy / 22 stycznia 2010 o 23:24
wybrało go geyowskie lobby bo pokazał że ma lateksowego ptaszka - pznaczy sie proteze
Avatar
nik / 22 stycznia 2010 o 22:12
No cóż... Można się śmiać przez łzy z imbecylizmu organizatorów rankingu. Można, ale niestety oni są tacy jak ich słuchacze, jak ich elektorat. A jeśli słuchacze i elektorat to kmioty bez matury, ze słomą wystającą z butów (jak i Palikotowi)? Półgłówki śliniące się do małpek Palikota? To czego oczekujecie?? "Bedom" głosować, a co...
Avatar
Gość / 22 stycznia 2010 o 21:24
No a gdzie zdjęcia Palikota w sukni z kolekcji Piesiewicza ?
tak na marginesie to taka szmatława marynarkę założyłem chyba w '94 roku na wesele kolegi i po dziś dzień tych zdjęć się wstydzę. Ile butelek palikotówki dostała redakcja za taki "obiektywny" ranking ?
Avatar
lecho / 22 stycznia 2010 o 21:03
sztandzrze ludu, juz chyba nie macie kogo promować. Wstyd, żenada i hańba. PO prostu kicz tysiąclecia, jeśli chodzi o to biłgorajskie zjawionko.
Avatar
Gość / 22 stycznia 2010 o 18:52
Czy wy ciagle o tym smieciu musicie pisac Niech sie pochwali co zrobil dla lubelszczyzny ku*** glupi
Avatar
Charliefrown / 23 stycznia 2010 o 15:08
Polacy wyhodowani na michnikowszczyźnie w sondażu na dżentelmena roku 2007 (bądź 2008) wskazali Donalda Tuska, który
ziewał podczas obrad sejmu, nie zasłaniając nawet otworu gębowego, rozmawiał z kobietami trzymając przy tym ręce w kieszeniach spodni,
wycierał ręką nos (wszystkie te wpadki widoczne były w mediach).

Oczywiście w rankingu znalazł się również enfant terrible Lubelszczyzny - Januszek Palikot, dżentelmen pełną gębą!
Avatar
tomasz / 23 stycznia 2010 o 09:55
NAJLEPIEJ UBRANY WŚRÓD KLIENTÓW SKLEPÓW Z TANIĄ ODZIEŻĄ TAK ZWANYCH LUMPEXÓW!!!
CAŁY TEN PALIKOT ŁĄCZNIE Z JEGO STYLEM I LOGIKĄ, TO .................................. (SZKODA SIĘ PONIŻAĆ DO JEGO POZIOMU WIĘC NA KROPKACH TO ZAKOŃCZĘ)!!!
Avatar
pompon / 23 stycznia 2010 o 09:42
CI CO GO TAK OCENILI CHYBA BYLI KOŚLAWI NA OKO,ALBO TO OCENIAŁ PAJACYKOW
Avatar
Josef46 / 23 stycznia 2010 o 09:19
Jednak Palikot najlepiej wygląda z małpką i penisem w ręku.Co by nie powiedzieć tych dodatkow do stroju mu brakuje.A swoją drogą nawet kołek w płocie przybrany przyzwoicie wygląda!
Avatar
NoE / 23 stycznia 2010 o 00:46
Oplacany przez podatnikow notoryczny parlamentarny wagarowicz kreowany przez rozne media na idola - tego to nawet Leopold Tyrmand w najczarniejszych swych wizjach nie przewidzial.
Na nasze szczescie siec ma to do siebie, ze kazdy wpis zostanie dla potomnych. My nie mamy sie czego wstydzic. Niech martwia sie pochlebcy, lanserzy i politycznui konformisci - zbliza sie dzien aPOkalipsy!!!
Avatar
Norymberga dla Platformy / 22 stycznia 2010 o 23:24
wybrało go geyowskie lobby bo pokazał że ma lateksowego ptaszka - pznaczy sie proteze
Avatar
nik / 22 stycznia 2010 o 22:12
No cóż... Można się śmiać przez łzy z imbecylizmu organizatorów rankingu. Można, ale niestety oni są tacy jak ich słuchacze, jak ich elektorat. A jeśli słuchacze i elektorat to kmioty bez matury, ze słomą wystającą z butów (jak i Palikotowi)? Półgłówki śliniące się do małpek Palikota? To czego oczekujecie?? "Bedom" głosować, a co...
Avatar
Gość / 22 stycznia 2010 o 21:24
No a gdzie zdjęcia Palikota w sukni z kolekcji Piesiewicza ?
tak na marginesie to taka szmatława marynarkę założyłem chyba w '94 roku na wesele kolegi i po dziś dzień tych zdjęć się wstydzę. Ile butelek palikotówki dostała redakcja za taki "obiektywny" ranking ?
Avatar
lecho / 22 stycznia 2010 o 21:03
sztandzrze ludu, juz chyba nie macie kogo promować. Wstyd, żenada i hańba. PO prostu kicz tysiąclecia, jeśli chodzi o to biłgorajskie zjawionko.
Avatar
Gość / 22 stycznia 2010 o 18:52
Czy wy ciagle o tym smieciu musicie pisac Niech sie pochwali co zrobil dla lubelszczyzny ku*** glupi
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 10 2

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 2

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 3

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 27 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!