Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

30 grudnia 2009 r.
15:05
Edytuj ten wpis

Kobiety wolą dżinsy od seksu

0 37 A A

Jakie są najskrytsze marzenia kobiet? Romans ze znanym aktorem? Seks z tajemniczym kochankiem? To też. Ale nie na pierwszym miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sonda, przeprowadzona przez producenta płatków zbożowych ujawniła szokujące dane. Dla wielu kobiet znacznie bardziej ekscytujące byłoby to, aby znów założyć ukochane dżinsy. Dziś już, niestety, zbyt ciasne.

Więcej niż co czwarta kobieta uważa, że ponowne wciśnięcie się w starą parę dżinsów byłoby lepsze niż seks – ujawnia nowe badanie. 35 procent przebadanych pań przyznało się, że ma w szafie dżinsy o kilka rozmiarów za małe.

Dżinsy to tylko pretekst do tego, aby zrzucić zbędne kilogramy. Wiele kobiet stawia sobie to za cel i próbuje osiągnąć wagę sprzed kilku, a nawet kilkunastu lat.

Zapytane, jak by się czuły, gdyby w końcu spełniło się to marzenie, 29,1 proc. odpowiedziało, że byłoby to "lepsze niż seks”. Niewiele mniej, bo 28,9 proc. stwierdziło, że takie wydarzenie swoją wagą przebiłoby awans, a co dziesiąta wyznała, że wygrałoby z... oświadczynami.

Co trzecia kobieta bardziej fantazjuje o ponownym założeniem starych dżinsów niż o przystojniakach, którzy uwodzą w komediach nie tylko romantycznych.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 4 stycznia 2010 o 21:19
To chyba o wszytkich polaczkach, nie?
Avatar
Gość / 4 stycznia 2010 o 00:58
~gosc~ napisał:
bo kazdy polaczek to najlepszy polityk i psycholog... bede to powtarzac jak mantre, niestety



Siebie mając na myśli, Polaczku?
Avatar
psia kość / 3 stycznia 2010 o 21:43
Proponuje aby wszyscy wrzucili na luz i dopiero po zmianie biegów "jechali" dalej!! i goście i magdy,poloniści, himalaiści hanie, czy banie!
Racja jest jak...głowa...każdy ma swoją. dla 1 sex jest super, a ludziska o innym temperamencie nie potrzebują tylu doznan i wolą starą pare portek na tyłku. i nikomu nic do tego kto co woli.
Avatar
~gosc~ / 3 stycznia 2010 o 20:48
bo kazdy polaczek to najlepszy polityk i psycholog... bede to powtarzac jak mantre, niestety
Avatar
78276D / 3 stycznia 2010 o 18:40
a wszystko zaczęło się od tej wypowiedzi biednej Madzi
"Zastanawiam się kto pisał taki beznadziejny artykuł?! blink.gif Zmieszczenie się w stare dżinsy ma niby być lepsze od seksu, awansu czy oświadczyn?! huh.gif Chyba przepytywali jakieś stare zakompleksione panny, które dawno zapomniały co to jest seks! tongue.gif A myślą tylko o odchudzaniu! tongue.gif

/i niby on nie jest chamska?? i nie wyśmiewa "starych panien", co moim zdaniem jest trochę archaicznym stwierdzeniem mężatek które nieszczęśliwie wyszły za mąż.

Z ust osób innych niż Stefcia może i nie brzmiała by ta wypowiedz komicznie, ale kto zna Stefcie, ups Magde_23 to wie wszytko...
Dziewczyna krytykuje normalny, poprawny artykuł, wyśmiewa zakompleksione panny, a sama nie wyglada powalająco, a na dodatek cierpi na konfabulacje, opowiadając o mieszkaniu z chłopakiem i nie tylko o tym...
a wszystko zaczęło się od tej wypowiedzi biednej Madzi
"Zastanawiam się kto pisał taki beznadziejny artykuł?! blink.gif Zmieszczenie się w stare dżinsy ma niby być lepsze od seksu, awansu czy oświadczyn?! huh.gif Chyba przepytywali jakieś stare zakompleksione panny, które dawno zapomniały co to jest seks! tongue.gif A myślą tylko o odchudzaniu! tongue.gif

/i niby on nie jest chamska?? i nie wyśmiewa "starych panien", co moim zdaniem jest trochę archaicznym stwierdzeniem mężatek które nieszczę... rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2010 o 18:34
polonistka napisał:
Dziwie się ludziom, którzy są zawistni o to że ktoś ma lepsze życie. czytając ten wątek na forum zauważyłam że każda osoba która odpowiadała Magdzie_23 tylko ją wyśmiewała. Przecież obiektywnie patrząc dziewczyna ma racje. Wystarczy sięgnąć po gazetę "Cosmopolitan". W którymś numerze był dodatek "Seks przewodnik" i tam są podane pozycje pomagające schudnąć. A nie zauważyłam by ta dziewczyna powiedziała że je stosuje tylko że takie istnieje. I nie zauważyłam by wyśmiewała się z dziewczyn które mają kiepski seks. Tylko napisała że lepiej zaakceptować siebie taką jaka jest a nie przejmować się że nie zmieści się w stare dżinsy. Widać co nie którzy maja braki wyniesione ze szkoły i nie umieją zrozumieć co się piszę. Zresztą od razu widać że większość z was wylewa swoje żale w internecie na niewinnych osobach które mają normalne szczęśliwe życie i nie mogą znieść że im się nie wiedzie. Więc rada, zamiast siedzieć na necie weźcie się za wasze związki a nie zazdrośćcie innym szczęścia.



Wyluzuj! To przecież tylko forum i większość tego typu wypowiedzi trzeba traktować z przymrużeniem oka. Po prostu panowie znaleźli obiekt do naśmiewania się a panienka nie zrozumiała o co chodzi kontynuując niepotrzebnie dyskusję.



Wyluzuj! To przecież tylko forum i większość tego typu wypowiedzi trzeba traktować z przymrużeniem oka. Po prostu panowie znaleźli obiekt do naśmiewania się a panienka nie zrozumiała o co chodzi kontynuując niepotrzebnie dyskusję. rozwiń
Avatar
polonistka / 3 stycznia 2010 o 18:07
Dziwie się ludziom, którzy są zawistni o to że ktoś ma lepsze życie. czytając ten wątek na forum zauważyłam że każda osoba która odpowiadała Magdzie_23 tylko ją wyśmiewała. Przecież obiektywnie patrząc dziewczyna ma racje. Wystarczy sięgnąć po gazetę "Cosmopolitan". W którymś numerze był dodatek "Seks przewodnik" i tam są podane pozycje pomagające schudnąć. A nie zauważyłam by ta dziewczyna powiedziała że je stosuje tylko że takie istnieje. I nie zauważyłam by wyśmiewała się z dziewczyn które mają kiepski seks. Tylko napisała że lepiej zaakceptować siebie taką jaka jest a nie przejmować się że nie zmieści się w stare dżinsy. Widać co nie którzy maja braki wyniesione ze szkoły i nie umieją zrozumieć co się piszę. Zresztą od razu widać że większość z was wylewa swoje żale w internecie na niewinnych osobach które mają normalne szczęśliwe życie i nie mogą znieść że im się nie wiedzie. Więc rada, zamiast siedzieć na necie weźcie się za wasze związki a nie zazdrośćcie innym szczęścia.
Dziwie się ludziom, którzy są zawistni o to że ktoś ma lepsze życie. czytając ten wątek na forum zauważyłam że każda osoba która odpowiadała Magdzie_23 tylko ją wyśmiewała. Przecież obiektywnie patrząc dziewczyna ma racje. Wystarczy sięgnąć po gazetę "Cosmopolitan". W którymś numerze był dodatek "Seks przewodnik" i tam są podane pozycje pomagające schudnąć. A nie zauważyłam by ta dziewczyna powiedziała że je stosuje tylko że takie istnieje. I nie zauważyłam by wyśmiewała się z dziewczyn które mają kiepski seks. Tylko napi... rozwiń
Avatar
cma / 3 stycznia 2010 o 15:27
A kto się nabija?
Koleżanka pisze ze dobry seks jest tak łatwo mieć, wyśmiewa się z kobiet które się odchudzają i które są na tyle niemądre, że nie wiedzą, że dobry seks też moze odchudzić, a sama wyglada jak beza i jej wyglad zaprzecza temu co tak mądze pisze/
Avatar
Gość / 3 stycznia 2010 o 15:18
~gość~ napisał:
mija się dla tych którzy znają tylko teorie i wtedy wypisują takie porady... Gdyby to wszytko było takie proste nie byłoby tyle nieszczęsliwych związków i zawodu seksuologa - ale wiadomo każdy polaczek to najlepszy polityk i psycholog



Ależ to jest proste - wystarczy chcieć i być otwarym na nowe doznania oraz nie traktować seksu jak przykrego obowiązku.


Panowie nie wstyd wam tak się publicznie nabijać z dziewczyny?
Avatar
~gość~ / 3 stycznia 2010 o 14:54
Jedno moge zaswiadczyc. nawet jesli magda zna pozycje dzieki ktorym traci sie zbedne kilogramy-kalorie to ich nie stosuje.
Chlopak chyba nawala, wiec zastanow sie nad propozycja tomasza
Avatar
~gość~ / 4 stycznia 2010 o 21:19
To chyba o wszytkich polaczkach, nie?
Avatar
Gość / 4 stycznia 2010 o 00:58
~gosc~ napisał:
bo kazdy polaczek to najlepszy polityk i psycholog... bede to powtarzac jak mantre, niestety



Siebie mając na myśli, Polaczku?
Avatar
psia kość / 3 stycznia 2010 o 21:43
Proponuje aby wszyscy wrzucili na luz i dopiero po zmianie biegów "jechali" dalej!! i goście i magdy,poloniści, himalaiści hanie, czy banie!
Racja jest jak...głowa...każdy ma swoją. dla 1 sex jest super, a ludziska o innym temperamencie nie potrzebują tylu doznan i wolą starą pare portek na tyłku. i nikomu nic do tego kto co woli.
Avatar
~gosc~ / 3 stycznia 2010 o 20:48
bo kazdy polaczek to najlepszy polityk i psycholog... bede to powtarzac jak mantre, niestety
Avatar
78276D / 3 stycznia 2010 o 18:40
a wszystko zaczęło się od tej wypowiedzi biednej Madzi
"Zastanawiam się kto pisał taki beznadziejny artykuł?! blink.gif Zmieszczenie się w stare dżinsy ma niby być lepsze od seksu, awansu czy oświadczyn?! huh.gif Chyba przepytywali jakieś stare zakompleksione panny, które dawno zapomniały co to jest seks! tongue.gif A myślą tylko o odchudzaniu! tongue.gif

/i niby on nie jest chamska?? i nie wyśmiewa "starych panien", co moim zdaniem jest trochę archaicznym stwierdzeniem mężatek które nieszczęśliwie wyszły za mąż.

Z ust osób innych niż Stefcia może i nie brzmiała by ta wypowiedz komicznie, ale kto zna Stefcie, ups Magde_23 to wie wszytko...
Dziewczyna krytykuje normalny, poprawny artykuł, wyśmiewa zakompleksione panny, a sama nie wyglada powalająco, a na dodatek cierpi na konfabulacje, opowiadając o mieszkaniu z chłopakiem i nie tylko o tym...
a wszystko zaczęło się od tej wypowiedzi biednej Madzi
"Zastanawiam się kto pisał taki beznadziejny artykuł?! blink.gif Zmieszczenie się w stare dżinsy ma niby być lepsze od seksu, awansu czy oświadczyn?! huh.gif Chyba przepytywali jakieś stare zakompleksione panny, które dawno zapomniały co to jest seks! tongue.gif A myślą tylko o odchudzaniu! tongue.gif

/i niby on nie jest chamska?? i nie wyśmiewa "starych panien", co moim zdaniem jest trochę archaicznym stwierdzeniem mężatek które nieszczę... rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2010 o 18:34
polonistka napisał:
Dziwie się ludziom, którzy są zawistni o to że ktoś ma lepsze życie. czytając ten wątek na forum zauważyłam że każda osoba która odpowiadała Magdzie_23 tylko ją wyśmiewała. Przecież obiektywnie patrząc dziewczyna ma racje. Wystarczy sięgnąć po gazetę "Cosmopolitan". W którymś numerze był dodatek "Seks przewodnik" i tam są podane pozycje pomagające schudnąć. A nie zauważyłam by ta dziewczyna powiedziała że je stosuje tylko że takie istnieje. I nie zauważyłam by wyśmiewała się z dziewczyn które mają kiepski seks. Tylko napisała że lepiej zaakceptować siebie taką jaka jest a nie przejmować się że nie zmieści się w stare dżinsy. Widać co nie którzy maja braki wyniesione ze szkoły i nie umieją zrozumieć co się piszę. Zresztą od razu widać że większość z was wylewa swoje żale w internecie na niewinnych osobach które mają normalne szczęśliwe życie i nie mogą znieść że im się nie wiedzie. Więc rada, zamiast siedzieć na necie weźcie się za wasze związki a nie zazdrośćcie innym szczęścia.



Wyluzuj! To przecież tylko forum i większość tego typu wypowiedzi trzeba traktować z przymrużeniem oka. Po prostu panowie znaleźli obiekt do naśmiewania się a panienka nie zrozumiała o co chodzi kontynuując niepotrzebnie dyskusję.



Wyluzuj! To przecież tylko forum i większość tego typu wypowiedzi trzeba traktować z przymrużeniem oka. Po prostu panowie znaleźli obiekt do naśmiewania się a panienka nie zrozumiała o co chodzi kontynuując niepotrzebnie dyskusję. rozwiń
Avatar
polonistka / 3 stycznia 2010 o 18:07
Dziwie się ludziom, którzy są zawistni o to że ktoś ma lepsze życie. czytając ten wątek na forum zauważyłam że każda osoba która odpowiadała Magdzie_23 tylko ją wyśmiewała. Przecież obiektywnie patrząc dziewczyna ma racje. Wystarczy sięgnąć po gazetę "Cosmopolitan". W którymś numerze był dodatek "Seks przewodnik" i tam są podane pozycje pomagające schudnąć. A nie zauważyłam by ta dziewczyna powiedziała że je stosuje tylko że takie istnieje. I nie zauważyłam by wyśmiewała się z dziewczyn które mają kiepski seks. Tylko napisała że lepiej zaakceptować siebie taką jaka jest a nie przejmować się że nie zmieści się w stare dżinsy. Widać co nie którzy maja braki wyniesione ze szkoły i nie umieją zrozumieć co się piszę. Zresztą od razu widać że większość z was wylewa swoje żale w internecie na niewinnych osobach które mają normalne szczęśliwe życie i nie mogą znieść że im się nie wiedzie. Więc rada, zamiast siedzieć na necie weźcie się za wasze związki a nie zazdrośćcie innym szczęścia.
Dziwie się ludziom, którzy są zawistni o to że ktoś ma lepsze życie. czytając ten wątek na forum zauważyłam że każda osoba która odpowiadała Magdzie_23 tylko ją wyśmiewała. Przecież obiektywnie patrząc dziewczyna ma racje. Wystarczy sięgnąć po gazetę "Cosmopolitan". W którymś numerze był dodatek "Seks przewodnik" i tam są podane pozycje pomagające schudnąć. A nie zauważyłam by ta dziewczyna powiedziała że je stosuje tylko że takie istnieje. I nie zauważyłam by wyśmiewała się z dziewczyn które mają kiepski seks. Tylko napi... rozwiń
Avatar
cma / 3 stycznia 2010 o 15:27
A kto się nabija?
Koleżanka pisze ze dobry seks jest tak łatwo mieć, wyśmiewa się z kobiet które się odchudzają i które są na tyle niemądre, że nie wiedzą, że dobry seks też moze odchudzić, a sama wyglada jak beza i jej wyglad zaprzecza temu co tak mądze pisze/
Avatar
Gość / 3 stycznia 2010 o 15:18
~gość~ napisał:
mija się dla tych którzy znają tylko teorie i wtedy wypisują takie porady... Gdyby to wszytko było takie proste nie byłoby tyle nieszczęsliwych związków i zawodu seksuologa - ale wiadomo każdy polaczek to najlepszy polityk i psycholog



Ależ to jest proste - wystarczy chcieć i być otwarym na nowe doznania oraz nie traktować seksu jak przykrego obowiązku.


Panowie nie wstyd wam tak się publicznie nabijać z dziewczyny?
Avatar
~gość~ / 3 stycznia 2010 o 14:54
Jedno moge zaswiadczyc. nawet jesli magda zna pozycje dzieki ktorym traci sie zbedne kilogramy-kalorie to ich nie stosuje.
Chlopak chyba nawala, wiec zastanow sie nad propozycja tomasza