niedziela, 23 kwietnia 2017 r.

Rozrywka

Kolejny klub disco polo w centrum Lublina. Świąteczny weekend w innych klubach

Dodano: 19 kwietnia 2017, 20:36
Autor: dd

Kolejny klub disco-polo powstaje w centrum Lublina. W piątek podczas otwarcia wystąpi zespół MIG.

Do niedawna przy ul. Peowiaków 6, w budynku po kinie Apollo, mieścił się klub House of Sound. W lany poniedziałek pod szyldem tego klubu odbyła się ostatnia impreza. Od piątku w lokalu będą dominować inne rytmy. – Nie da się ukryć, że disco polo jest na topie. Jak to się mówi, nikt nie słucha, a każdy zna – mówi Cezary Urbański, manager Banana Dance Club.

Lokal o tej samej nazwie działa już we Wrocławiu. Jak wyjaśnia manager, profil klubu ma tym razem zachęcać nieco dojrzalszych miłośników dyskotekowej zabawy. Tej grupie mają być dedykowane imprezy odbywające się w soboty. – Będą one utrzymane w klimacie lat 70. i 80. – wyjaśnia.

W piątkowe wieczory w klubach królować będzie disco polo. Środy z kolei mają być dla studentów. – Lublin to miasto studenckie, a środa teraz to właściwie mały piątek.

W sumie klub zajmuje ok. 900 mkw. powierzchni. Samo miejsce do tańczenia to ok. 500 mkw. W klubie znajduje się scena mierząca 40 mkw. oraz liczący 30 mkw. ekran LED. Na ekranie mają być wyświetlane wizualizacje tematycznie dostosowane do granej muzyki.

Otwarcie klubu nastąpi już w ten piątek o godz. 21.00. Podczas imprezy inaugurującej na klubowej scenie wystąpi zespół MIG. znany z takich hitów jak: „Miód Malina”, „Wymarzona” czy „Nie ma mocnych na Mariolę”. – Ten zespół to czołówka polskiego disco-polo – zachęca manager klubu. W sobotę z kolei odbędzie się „Gorączka Sobotniej Nocy” z hitami lat 70. i 80. Bilet wstępu zarówno na piątkową jak i sobotnią imprezę wynosi 15 zł.

Na czerwiec zaplanowany jest koncert niemieckiego zespołu Fun Factory – Chcemy, aby raz w miesiącu zagrał u nas większy zespół. W planach mamy również zaproszenie do nas C.C.Catch – mówi Cezary Urbański. Szklanka piwa 0,5 ma kosztować w klubie ok. 7 zł.

Świąteczny weekend w lubelskich klubach

W Stars Disco Club (ul. Krakowskie Przedmieście 40) w niedzielę odbyła się impreza Disco Jajo. Z kolei w Lany Poniedziałek w klubie pojawiła się prawdziwa gwiazda disco polo – Czadoman.

W Klubie Czekolada (ul. Narutowicza 9) bawiono się na imprezie „WIELKAN%C - Szabek & Mordziński & Filo”.

Lany Poniedziałek to także świąteczna impreza w klubie 30 (ul. Jasna 7).

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Świąteczny weekend w lubelskich klubach

klub
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(23) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

klub
klub (3 dni temu o 17:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
dziewczyny to gwiazdeczki agatka i kamilla dobre ***czki chętne na wspólne ostre baletu dużo cialis odkrywają chętnie extra jak będą w banana dużo imprez rozkreca swoimi ciałami
Rozwiń
Gość
Gość (3 dni temu o 12:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
to miasto to jedno wielkie DISCO POLO
Rozwiń
Gość
Gość (3 dni temu o 11:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Więcej legendarnych klubów Rockowych. Ponieważ w nich najwięcej muzyków amatorów i zespołów ćwiczy i gra i sprzedaje merch. Diskopolo jest dla chlejusów. Metalu!
Rozwiń
emigrant
emigrant (3 dni temu o 09:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Lublin, pod rządami Żuka spod Krasnegostawu, degraduje się na każdym poziomie. Straszydła budowane za jego panowania zniszczyły panoramę miasta, supermarkety wszędzie, zniszczona aktywność mieszkańców i maksymalny syf na ulicach. Disco polo w centrum to dobre podsumowanie kliki PO - PiS.
Rozwiń
Gość
Gość (3 dni temu o 09:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
zdebilenie społeczeństwa idzie w dobrym kierunku..super miasto kultury
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (23)

Pozostałe informacje

Alarm 24