Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

2 listopada 2017 r.
14:52

Kuchenne Rewolucje znowu w Lublinie. Jak zmieniła się włoska pizzeria? [oglądaj odcinek]

Autor: Zdjęcie autora pab
109 36 A A

Już wiadomo jak wypadły „Kuchenne rewolucje” TVN w lubelskiej pizzerii.

Aktualizacja artykułu: 3 listopada 2017 r. 14:52
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

OBEJRZYJ CAŁY ODCINEK

Tym razem Magda Gessler odwiedziła Pizzerię Vicenti znajdującą się przy ul. Chopina w Lublinie.

„Grzegorz 15 lat spędził we Włoszech. Kiedy wrócił do Polski, otworzył własny zakład produkujący sery, w tym słynną włoską mozzarellę. Zachęcony sukcesem wytwórni, zapragnął otworzyć własną restaurację. Gdy znalazł odpowiednie miejsce, wybór był prosty – otworzył prawdziwie włoską pizzerię, gdzie kawałki sprzedaje się na wagę. Według Grzegorza jest to popularna praktyka we Włoszech, a szczególnie w Rzymie” – czytamy w opisie odcinka.

Dlaczego właściciel pizzerii poprosił o pomoc Magdy Gessler? Okazało się, że pomysł pana Grzegorza w Lublinie nie bardzo wypalił. Prowadzenie restauracji zaczęło zajmować za dużo czasu, a pan Grzegorz na głowie miał wytwórnię serów. Menedżerem lokalu została jego siostra, a szkolenia miał zrobić włoski kucharz.

„Mimo tych wszystkich starań jego restauracja ma się coraz gorzej. Finansowo przynosi straty, a i z personelem są ciągłe problemy i konflikty, których niedoświadczona Patrycja nie potrafi rozwiązać” – czytamy na stronie Kuchennych Rewolucji.

Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje w Pizzerii Vicenti / Ser-o!-mania

Po zakończeniu Kuchennych Rewolucji Pizzeria Vicente zniknęła z kulinarnej mapy Lublina, bo po wakacyjnej wizycie Magdy Gessler restauracja zmieniła nazwę na Ser-o!-mania. Zmienił się także wystrój lokalu:

Odcinek 9 (sezon 16) Kuchennych Rewolucji z Pizzerią Vicente / Ser-o!-mania można było zobaczyć w czwartek o godz. 21.30 w TVN.

Źródło: Materiały TVN / x-news

>>> To nie pierwsza wizyta Magdy Gessler w naszym regionie. Inne odcinki:

Kuchenne Rewolucje w Hrubieszowie. Gessler zrobiła demolkę w "Magistracie"

Kuchenne Rewolucje w Lublinie: Magda Gessler odmieniła Orient Express

Kuchenne Rewolucje: Czarcia Łapa na widelcu Magdy Gessler

Kuchenne Rewolucje: Jesz Burger skrytykowany przez Magdę Gessler

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kokoloko / 4 listopada 2017 o 15:06
Z całym szacunkiem dla Magdy Gessler, bo jej nie lubię, ale tutaj miała 100% rację, Ser-o!-mania nie ma szans na istnienie. Właściciel który nie ma czasu, siostra studentka-menadżerka bez pojęcia o biznesie, pracująca za free, kucharze na umowie zleceniu. I płacz że nie ma ludzi do pracy. Sorry ale ten Pan niech skoncentruje się na produkcji serów a nie na restauracji. I nie mam zielonego pojecia po co Gesslerową zapraszam, jakby obejrzał kilka odcinków wcześniej to wiedziałby że przejedzie się po nim jak po mokrej kobyle...
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 22:06
Dziennika nie stać na własne materiały? Musi kopiować z TVN czy tam kupować ? Tragedia
Avatar
jamko / 3 listopada 2017 o 19:54
durny jestes, co ma pis do tego? poza tym mam wrazenie, ze jedna osoba siedzi i najezdza na geslerowa, pewnie ktos z nieudanych rewolucji
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 18:12
Czy ta kobieta kiedykolwiek przeprowadziła "Rewolucję" czytaj Demolkę bez zmiany nazwy lokalu? W Chełmie zniszczyła Gęsią Szyję i Relax. Szkoda. Bo teraz jedzenie tam jest niesmaczne i po zawyżonych cenach. Tragedia. No i jej te pomysły. Ostatnio świruje z ziemniakami. Tak załatwiła pizzerię w Łodzi. Czytając komentarze mieszkańvów pizza im smakowała to walnęła im w menu kartofla z parownika dla świń za... bagatela 24złote?! Łapiecie? W Chełmie można za 36zł zjeść ćwiartkę wysuszonej gęsi z mega porcją majeranku w Gęsich "tfu" Sprawkach. Ta kobieta ma pojęcie o biznesie jak Rysiu Petru. To że jest syf w polskich barach to norma. A do restauracji raz wpuszczono tę kobietę. Zgadnijcie jak ją nazwała? Złoty Kartofel?!!! Mści się, czy jak? Teraz chodzi po knajpach, gdzie 5 stolików na maxa upchnie. Ot, restauracyje na miarę Gesslerowej.
Czy ta kobieta kiedykolwiek przeprowadziła "Rewolucję" czytaj Demolkę bez zmiany nazwy lokalu? W Chełmie zniszczyła Gęsią Szyję i Relax. Szkoda. Bo teraz jedzenie tam jest niesmaczne i po zawyżonych cenach. Tragedia. No i jej te pomysły. Ostatnio świruje z ziemniakami. Tak załatwiła pizzerię w Łodzi. Czytając komentarze mieszkańvów pizza im smakowała to walnęła im w menu kartofla z parownika dla świń za... bagatela 24złote?! Łapiecie? W Chełmie można za 36zł zjeść ćwiartkę wysuszonej gęsi z mega porcją majeranku w Gęsich "tfu&... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:34
Gdyby to kudłate coś postawić w sklepie ze słodyczami to dzieci cukierków napewno by nie zjadły.
Avatar
jo-jo / 3 listopada 2017 o 15:40
Obejrzałem, żygnąłem, no ale cóż - to poziom celebrytów TVN, ONET i z przykrością stwierdzić Dziennika....
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 15:33
ktoś kiedyś powiedział "...a teraz Szanowni Państwo koniec z ciekawymi programami, czas na telewizję dla motłochu..." i taką mamy, a na niej korzystają Ci, którzy nie myślą sami. Co poradzić należało ogłupić społeczeństwo i udało się poniekąd...
Avatar
x / 3 listopada 2017 o 14:23
UNIX napisał:
jagienka napisał:
undefined napisał:
w sposób wyjątkowy wprowadza naukowca, oraz badania i wyprowadza je również, w kuchni i od kuchni.
UNIX napisał:
i nader wszystko: nad kuchnią
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 13:13
Jaki kartofel taki gust.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 12:43
Kto tego kudłatego mopa zaprosił do Lublina ?
Avatar
kokoloko / 4 listopada 2017 o 15:06
Z całym szacunkiem dla Magdy Gessler, bo jej nie lubię, ale tutaj miała 100% rację, Ser-o!-mania nie ma szans na istnienie. Właściciel który nie ma czasu, siostra studentka-menadżerka bez pojęcia o biznesie, pracująca za free, kucharze na umowie zleceniu. I płacz że nie ma ludzi do pracy. Sorry ale ten Pan niech skoncentruje się na produkcji serów a nie na restauracji. I nie mam zielonego pojecia po co Gesslerową zapraszam, jakby obejrzał kilka odcinków wcześniej to wiedziałby że przejedzie się po nim jak po mokrej kobyle...
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 22:06
Dziennika nie stać na własne materiały? Musi kopiować z TVN czy tam kupować ? Tragedia
Avatar
jamko / 3 listopada 2017 o 19:54
durny jestes, co ma pis do tego? poza tym mam wrazenie, ze jedna osoba siedzi i najezdza na geslerowa, pewnie ktos z nieudanych rewolucji
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 18:12
Czy ta kobieta kiedykolwiek przeprowadziła "Rewolucję" czytaj Demolkę bez zmiany nazwy lokalu? W Chełmie zniszczyła Gęsią Szyję i Relax. Szkoda. Bo teraz jedzenie tam jest niesmaczne i po zawyżonych cenach. Tragedia. No i jej te pomysły. Ostatnio świruje z ziemniakami. Tak załatwiła pizzerię w Łodzi. Czytając komentarze mieszkańvów pizza im smakowała to walnęła im w menu kartofla z parownika dla świń za... bagatela 24złote?! Łapiecie? W Chełmie można za 36zł zjeść ćwiartkę wysuszonej gęsi z mega porcją majeranku w Gęsich "tfu" Sprawkach. Ta kobieta ma pojęcie o biznesie jak Rysiu Petru. To że jest syf w polskich barach to norma. A do restauracji raz wpuszczono tę kobietę. Zgadnijcie jak ją nazwała? Złoty Kartofel?!!! Mści się, czy jak? Teraz chodzi po knajpach, gdzie 5 stolików na maxa upchnie. Ot, restauracyje na miarę Gesslerowej.
Czy ta kobieta kiedykolwiek przeprowadziła "Rewolucję" czytaj Demolkę bez zmiany nazwy lokalu? W Chełmie zniszczyła Gęsią Szyję i Relax. Szkoda. Bo teraz jedzenie tam jest niesmaczne i po zawyżonych cenach. Tragedia. No i jej te pomysły. Ostatnio świruje z ziemniakami. Tak załatwiła pizzerię w Łodzi. Czytając komentarze mieszkańvów pizza im smakowała to walnęła im w menu kartofla z parownika dla świń za... bagatela 24złote?! Łapiecie? W Chełmie można za 36zł zjeść ćwiartkę wysuszonej gęsi z mega porcją majeranku w Gęsich "tfu&... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:34
Gdyby to kudłate coś postawić w sklepie ze słodyczami to dzieci cukierków napewno by nie zjadły.
Avatar
jo-jo / 3 listopada 2017 o 15:40
Obejrzałem, żygnąłem, no ale cóż - to poziom celebrytów TVN, ONET i z przykrością stwierdzić Dziennika....
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 15:33
ktoś kiedyś powiedział "...a teraz Szanowni Państwo koniec z ciekawymi programami, czas na telewizję dla motłochu..." i taką mamy, a na niej korzystają Ci, którzy nie myślą sami. Co poradzić należało ogłupić społeczeństwo i udało się poniekąd...
Avatar
x / 3 listopada 2017 o 14:23
UNIX napisał:
jagienka napisał:
undefined napisał:
w sposób wyjątkowy wprowadza naukowca, oraz badania i wyprowadza je również, w kuchni i od kuchni.
UNIX napisał:
i nader wszystko: nad kuchnią
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 13:13
Jaki kartofel taki gust.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 12:43
Kto tego kudłatego mopa zaprosił do Lublina ?
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolizje z udziałem rowerzystów. Wśród potrąconych osób jest 12-latka

Kolizje z udziałem rowerzystów. Wśród potrąconych osób jest 12-latka 0 1

Na szczęście 12-letnia rowerzystka, która została wczoraj potracona przez samochód w Skrobowie (powiat lubartowski) nie odniosła groźnych obrażeń. Dziewczyna nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w nissana. W kolejnym zdarzeniu został poszkodowany 11-latek.

Nightskating Lublin 2018. Rolkarze przejechali przez miasto
ZDJĘCIA
galeria

Nightskating Lublin 2018. Rolkarze przejechali przez miasto 1 0

To był kolejny już nocny przejazd rolkarzy przez Lublin. Trasa liczyła 27,5 km. Wczoraj zanim osoby jeżdżące na rolkach ruszyły w trasę ćwiczyły hamowanie przed Centrum Spotkania Kultur.

Jak idzie rekrutacja do bialskiego wydziału GITD?

Jak idzie rekrutacja do bialskiego wydziału GITD? 1 3

Na początku stycznia padła obietnica, że w tym roku Główny Inspektorat Transportu Drogowego zatrudni w swoim bialskim wydziale 100 osób. Jak na razie pracuje tu 29 osób.

3-latek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Karola zabija jego własne ciało
Uwaga! TVN
film

3-latek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Karola zabija jego własne ciało 30 4

Trzyletniego Karola zabija nie choroba, ale jego własne ciało. Śmiertelnym wrogiem chłopca jest jego kręgosłup, który naciska na serce, płuca, tchawicę. Karol to jeden z kilkuset ludzi na świecie, którzy chorują na bardzo rzadką chorobę genetyczną - zespół Bealsa. Ratunkiem dla niego jest nowatorska operacja w USA.

Niedziela słoneczna. Od poniedziałku chmur będzie przybywać
film

Niedziela słoneczna. Od poniedziałku chmur będzie przybywać 0 0

Jeszcze tylko w niedzielę będziemy cieszyć się pogodą spod znaku słonecznego wyżu. Od poniedziałku chmur będzie przybywać. Czeka nas porcja deszczu i burz, które zostaną z nami co najmniej do czwartku.

Nadzór budowlany nakazał rozbiórkę parkingu przy ul. Kopernika

Nadzór budowlany nakazał rozbiórkę parkingu przy ul. Kopernika 0 2

Mieszkańców kilku bloków przy ulicy Kopernika zaniepokoiła zapowiedź likwidacji miejsc postojowych. Okazuje się, że to decyzja powiatowego inspektora nadzoru budowlanego.

Najdłużej pracująca Mama SOS na świecie. Wychowała 19 dzieci

Najdłużej pracująca Mama SOS na świecie. Wychowała 19 dzieci 22 8

Po 30 latach pracy i wychowaniu 19 dzieci na emeryturę przechodzi Danuta Ulidowicz, najdłużej pracująca Mama SOS na świecie. Marzy tylko o tym, żeby rano po przebudzeniu nigdzie nie musieć gnać i zwiedzić kilka wspaniałych miejsc. Szanse na zrealizowanie planów są jednak niewielkie, bo jej dzieci już przygotowują grafik, kogo odwiedzi w pierwszej kolejności.

Nowe mieszkania w centrum. Na tyłach pałacu stanie nowy budynek

Nowe mieszkania w centrum. Na tyłach pałacu stanie nowy budynek 1 1

Przy ul. Staszica trwa porządkowanie terenu na tyłach pałacu Potockich. Inwestor wyburzył charakterystyczny mur i gospodarcze budynki. Zanim zacznie w ich miejscu stawiać nowy budynek będzie tu znów można parkować

Wybrzeże Gdańsk –  Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera

Wybrzeże Gdańsk – Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera 0 3

Speed Car Motor Lublin po fenomenalnej końcówce i podwójnych zwycięstwach w trzech z czterech ostatnich biegów, pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43.

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca
MAGAZYN

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca 0 0

To skomplikowane: Międzynarodowy Dzień Tańca będzie 29 kwietnia. Spektakl, którego nie można przegapić: 28 kwietnia. Ale już 26 kwietnia trzeba iść na projekcję. Generalnie: dużo tańczenia na różne sposoby!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans! 7 1

Zespół trenera Daniela Waszkiewicza po meczu pełnym zwrotów akcji i emocji przegrał co prawda w Opolu, ale awansował do finału Pucharu Polski. O sukcesie gości zadecydował rzut Nikoli Prce cztery sekundy przed końcem spotkania

Grażyna Torbicka wśród Ambasadorów Województwa Lubelskiego. „Jestem zaszczycona”
WIDEO, ZDJĘCIA
galeria
film

Grażyna Torbicka wśród Ambasadorów Województwa Lubelskiego. „Jestem zaszczycona” 28 9

Grażyna Torbicka, Spółdzielnia Mleczarska Spomlek oraz Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej to nowi Ambasadorzy Województwa Lubelskiego. Tytuły przyznano podczas uroczystej gali w Targach Lublin. W jej trakcie ogłoszono także laureatów certyfikatu Marka Lubelskie.

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny 2 0

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Wisła musiała się pogodzić z porażką. Trzy punkty z Puław wywiózł lider tabeli GKS Jastrzębie. Goście po wyrównanym meczu wygrali 1:0

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym
22 kwietnia 2018, 13:00

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym 3 1

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) zaprasza na wernisaż wystawy Wielka sztuka jest jak ocean głęboką. Malarstwo Jacka Malczewskiego. Uroczyste otwarcie ekspozycji już w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 13.

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach
22 kwietnia 2018, 17:00

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 kwietnia o godz. 17 w Puławskiej Galerii Sztuki (Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się uroczysta premiera spektaklu Czarodziejski imbryk Teatru Lalek Muchomor"

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!