Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

27 listopada 2010 r.
21:58
Edytuj ten wpis

Magda Welc z Niedrzwicy Dużej wygrała III edycję Mam Talent (wideo)

20 205 A A

Magda Welc wygrała trzecią edycję programu Mam Talent. Występem Magdy wzruszyli się jurorzy programu, choć stwierdzili również, że Magda jest za poważna. 12-letnia Magda otrzyma 300 tys. złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 205

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dominika / 11 czerwca 2011 o 21:20
ale z was wszystkich konkretny żal, to tylko dziecko ... głos ma ładny, i chociaż jestem fanką lisieckiego i bednarek tez był spoko to magda ma talent ... chociaż jest bardzo mloda i ma czas na kariere ... mysle ze to co niektóry pisza o dziecku nie jest fer i swiadczy o braku kultury z ich strony

madziu jesli to czytasz to sie nie przejmuj... było świetnie, a te kretyny co tak pisały pobrostu ci zazdroszczą, bo sami tak nie potrafią xD
Avatar
Wiktoria / 5 lutego 2011 o 22:08
Zgadzam się ze wszystkimi, że Magda ma ładny głos.
Jednak moim zdaniem Kamil Bednarek był lepszy.
Nie ma sensu obrażanie jednego czy drugiego uczestnika.
Spotkałam się z tym, że ktoś pisał, że Magda wzięła ludzi na litosc i to dlatego wydrała, albo, że cieszy się,
że Kamilowi nie udało się wygrac bo wszystko by poszło na narkotyki.
Magda wygrała i koniec.
Kamil i tak sobie poradzi, jest teraz bardzo znany i ma koncerty.
Według mnie to on jest gwiazdą 3 edycji mam talent
Nie obrażając Magdy bo dla niej też wielki szacun. ;p
Zgadzam się ze wszystkimi, że Magda ma ładny głos.
Jednak moim zdaniem Kamil Bednarek był lepszy.
Nie ma sensu obrażanie jednego czy drugiego uczestnika.
Spotkałam się z tym, że ktoś pisał, że Magda wzięła ludzi na litosc i to dlatego wydrała, albo, że cieszy się,
że Kamilowi nie udało się wygrac bo wszystko by poszło na narkotyki.
Magda wygrała i koniec.
Kamil i tak sobie poradzi, jest teraz bardzo znany i ma koncerty.
Według mnie to on jest gwiazdą 3 edycji mam talent
Nie obrażając Magdy bo ... rozwiń
Avatar
karalóh / 2 grudnia 2010 o 23:54
beda powtorzone, ciekawi mnie, jesli okaze sie ze 1 miejsce ma np piotr albo kasia albo ktokolwiek inny, a 2 miejsce zajelaby magda welc to ciekawa jestm czy tez zabraliby taj malej 100 tys jak zabrali i daliby sabinie!!!!
Avatar
Degra / 2 grudnia 2010 o 22:55
czy to prawda? jest możliwość że wyniki będą powtórzone???????to chyba tylko plotki
Avatar
Go@@ / 2 grudnia 2010 o 17:35
będzie powtórka naprawdę Yes Yes Yes bednarek wygra bednarek wygra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
M / 30 listopada 2010 o 10:46
Dokładnie!!!dziecko do ''5-10-15'',a wygrać miał BEDNAREK !!!
Avatar
Gość / 29 listopada 2010 o 22:59
nagroda nalezala sie jednym z 9 uczestnikow wystepujacym przed ,magda.

magda byla przecietna! powiedzialabym nawet, ze slaba, baaardzo slaba!!!!!!

ona nawet nie ma ciekawego, poruszajacego glosu, tak zeby sie chcialo sluchac i sluchac i sluchac

ja zakochalam sie w glosie kasi sochackiej, bednarka, lisieckiego i pawła.
i to oni powinni zgranac 100 i 300 tys

ale jak widzimy najlepsza recepta na sukces i zdobycie czeku jest miec 10 lat, płakać, pieprzyc o lepiance i o marzeniach janka muzykanta!!!!

cale szczescie bedzie final powtorzony, mamusia magdy juz sra w gacie ze magda moze tyle smsow juz nie zdobyc
nagroda nalezala sie jednym z 9 uczestnikow wystepujacym przed ,magda.

magda byla przecietna! powiedzialabym nawet, ze slaba, baaardzo slaba!!!!!!

ona nawet nie ma ciekawego, poruszajacego glosu, tak zeby sie chcialo sluchac i sluchac i sluchac

ja zakochalam sie w glosie kasi sochackiej, bednarka, lisieckiego i pawła.
i to oni powinni zgranac 100 i 300 tys

ale jak widzimy najlepsza recepta na sukces i zdobycie czeku jest miec 10 lat, płakać, pieprzyc o l... rozwiń
Avatar
Gość / 29 listopada 2010 o 22:54
spoko, odbiora jej nagrode, czekamy na oficjalne oswiadczenie prezesa tvnu...

ludzie (w tym ja glosowali na lisieckiego) i smsy nie dochodzily!!!

bedzie powtorka finalu yes yes yes!!!


najbardziej mnie boli, ze 100 tys nie dali np pawłowi tylko tej sabinie, pokazala cycki i dostala nie wiedaomo po co skoro nawet nie byla w pierwszej trojce

ciekawa jestem tyllko,czy gdyby powiedzmy 1 miejsce zajal bednarek albo kasia sochacka a drugie miejsce magda welc to ciekawe czy tvn postapilby tak podle jak z bednarkiem, czyli odebraliby magdzie te 100 tys i dali tek krowie sabinie
spoko, odbiora jej nagrode, czekamy na oficjalne oswiadczenie prezesa tvnu...

ludzie (w tym ja glosowali na lisieckiego) i smsy nie dochodzily!!!

bedzie powtorka finalu yes yes yes!!!


najbardziej mnie boli, ze 100 tys nie dali np pawłowi tylko tej sabinie, pokazala cycki i dostala nie wiedaomo po co skoro nawet nie byla w pierwszej trojce

ciekawa jestem tyllko,czy gdyby powiedzmy 1 miejsce zajal bednarek albo kasia sochacka a drugie miejsce magda welc to cieka... rozwiń
Avatar
kama / 29 listopada 2010 o 21:31
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych rodziców...
Dodam jeszcze, że to jest wygrana Magdy a nie jej rodziców - powinna jej pomóc w karierze, nie wierzę, że rodzice mogliby chciec jej to zabrac by wybudowac dom. Zapewnienie godnego miejsca zamieszkania sobie i dzieciom należy właśnie do obowiązków rodziców i nie wierzę że jacyś rodzice mogliby zabrac własnemu dziecku pieniądze tylko po to, żeby stworzyc to, do czego sami byli zobowiązani przed urodzeniem ewentualnych dzieci
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych r... rozwiń
Avatar
ws / 29 listopada 2010 o 16:46
[quote name='Dlaczego' timestamp='1290931709' post='392677']
Dlaczego kopiujesz i wklejasz wypowieszi innego autora?
[/quote]

Mądre teksty należy kopiować, wklejać i uczyć...
Avatar
dominika / 11 czerwca 2011 o 21:20
ale z was wszystkich konkretny żal, to tylko dziecko ... głos ma ładny, i chociaż jestem fanką lisieckiego i bednarek tez był spoko to magda ma talent ... chociaż jest bardzo mloda i ma czas na kariere ... mysle ze to co niektóry pisza o dziecku nie jest fer i swiadczy o braku kultury z ich strony

madziu jesli to czytasz to sie nie przejmuj... było świetnie, a te kretyny co tak pisały pobrostu ci zazdroszczą, bo sami tak nie potrafią xD
Avatar
Wiktoria / 5 lutego 2011 o 22:08
Zgadzam się ze wszystkimi, że Magda ma ładny głos.
Jednak moim zdaniem Kamil Bednarek był lepszy.
Nie ma sensu obrażanie jednego czy drugiego uczestnika.
Spotkałam się z tym, że ktoś pisał, że Magda wzięła ludzi na litosc i to dlatego wydrała, albo, że cieszy się,
że Kamilowi nie udało się wygrac bo wszystko by poszło na narkotyki.
Magda wygrała i koniec.
Kamil i tak sobie poradzi, jest teraz bardzo znany i ma koncerty.
Według mnie to on jest gwiazdą 3 edycji mam talent
Nie obrażając Magdy bo dla niej też wielki szacun. ;p
Zgadzam się ze wszystkimi, że Magda ma ładny głos.
Jednak moim zdaniem Kamil Bednarek był lepszy.
Nie ma sensu obrażanie jednego czy drugiego uczestnika.
Spotkałam się z tym, że ktoś pisał, że Magda wzięła ludzi na litosc i to dlatego wydrała, albo, że cieszy się,
że Kamilowi nie udało się wygrac bo wszystko by poszło na narkotyki.
Magda wygrała i koniec.
Kamil i tak sobie poradzi, jest teraz bardzo znany i ma koncerty.
Według mnie to on jest gwiazdą 3 edycji mam talent
Nie obrażając Magdy bo ... rozwiń
Avatar
karalóh / 2 grudnia 2010 o 23:54
beda powtorzone, ciekawi mnie, jesli okaze sie ze 1 miejsce ma np piotr albo kasia albo ktokolwiek inny, a 2 miejsce zajelaby magda welc to ciekawa jestm czy tez zabraliby taj malej 100 tys jak zabrali i daliby sabinie!!!!
Avatar
Degra / 2 grudnia 2010 o 22:55
czy to prawda? jest możliwość że wyniki będą powtórzone???????to chyba tylko plotki
Avatar
Go@@ / 2 grudnia 2010 o 17:35
będzie powtórka naprawdę Yes Yes Yes bednarek wygra bednarek wygra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
M / 30 listopada 2010 o 10:46
Dokładnie!!!dziecko do ''5-10-15'',a wygrać miał BEDNAREK !!!
Avatar
Gość / 29 listopada 2010 o 22:59
nagroda nalezala sie jednym z 9 uczestnikow wystepujacym przed ,magda.

magda byla przecietna! powiedzialabym nawet, ze slaba, baaardzo slaba!!!!!!

ona nawet nie ma ciekawego, poruszajacego glosu, tak zeby sie chcialo sluchac i sluchac i sluchac

ja zakochalam sie w glosie kasi sochackiej, bednarka, lisieckiego i pawła.
i to oni powinni zgranac 100 i 300 tys

ale jak widzimy najlepsza recepta na sukces i zdobycie czeku jest miec 10 lat, płakać, pieprzyc o lepiance i o marzeniach janka muzykanta!!!!

cale szczescie bedzie final powtorzony, mamusia magdy juz sra w gacie ze magda moze tyle smsow juz nie zdobyc
nagroda nalezala sie jednym z 9 uczestnikow wystepujacym przed ,magda.

magda byla przecietna! powiedzialabym nawet, ze slaba, baaardzo slaba!!!!!!

ona nawet nie ma ciekawego, poruszajacego glosu, tak zeby sie chcialo sluchac i sluchac i sluchac

ja zakochalam sie w glosie kasi sochackiej, bednarka, lisieckiego i pawła.
i to oni powinni zgranac 100 i 300 tys

ale jak widzimy najlepsza recepta na sukces i zdobycie czeku jest miec 10 lat, płakać, pieprzyc o l... rozwiń
Avatar
Gość / 29 listopada 2010 o 22:54
spoko, odbiora jej nagrode, czekamy na oficjalne oswiadczenie prezesa tvnu...

ludzie (w tym ja glosowali na lisieckiego) i smsy nie dochodzily!!!

bedzie powtorka finalu yes yes yes!!!


najbardziej mnie boli, ze 100 tys nie dali np pawłowi tylko tej sabinie, pokazala cycki i dostala nie wiedaomo po co skoro nawet nie byla w pierwszej trojce

ciekawa jestem tyllko,czy gdyby powiedzmy 1 miejsce zajal bednarek albo kasia sochacka a drugie miejsce magda welc to ciekawe czy tvn postapilby tak podle jak z bednarkiem, czyli odebraliby magdzie te 100 tys i dali tek krowie sabinie
spoko, odbiora jej nagrode, czekamy na oficjalne oswiadczenie prezesa tvnu...

ludzie (w tym ja glosowali na lisieckiego) i smsy nie dochodzily!!!

bedzie powtorka finalu yes yes yes!!!


najbardziej mnie boli, ze 100 tys nie dali np pawłowi tylko tej sabinie, pokazala cycki i dostala nie wiedaomo po co skoro nawet nie byla w pierwszej trojce

ciekawa jestem tyllko,czy gdyby powiedzmy 1 miejsce zajal bednarek albo kasia sochacka a drugie miejsce magda welc to cieka... rozwiń
Avatar
kama / 29 listopada 2010 o 21:31
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych rodziców...
Dodam jeszcze, że to jest wygrana Magdy a nie jej rodziców - powinna jej pomóc w karierze, nie wierzę, że rodzice mogliby chciec jej to zabrac by wybudowac dom. Zapewnienie godnego miejsca zamieszkania sobie i dzieciom należy właśnie do obowiązków rodziców i nie wierzę że jacyś rodzice mogliby zabrac własnemu dziecku pieniądze tylko po to, żeby stworzyc to, do czego sami byli zobowiązani przed urodzeniem ewentualnych dzieci
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych r... rozwiń
Avatar
ws / 29 listopada 2010 o 16:46
[quote name='Dlaczego' timestamp='1290931709' post='392677']
Dlaczego kopiujesz i wklejasz wypowieszi innego autora?
[/quote]

Mądre teksty należy kopiować, wklejać i uczyć...