Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

12 czerwca 2009 r.
18:20
Edytuj ten wpis

Małżeństwo Doroty Gardias-Skóry w kryzysie?

0 23 A A

Dorota Gardias jest szczęśliwą żoną Konrada Skóry - pilota wojskowego. Niestety ostatnio nachodzą ją wątpliwości co do tego czy związek na odległość na pewno wszystko przetrwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Rozłąka sprawia, że oddalamy się od siebie. Tracimy więź. Gdy wraca, musi upłynąć niemało czasu, żebyśmy znów zaczęli nadawać na tych samych falach - żali się Dorota. Wygląda na to, że małżeństwo Doroty i Konrada wisi na włosku. - Boję się, że nasz związek się rozleci - powiedziała w magazynie "VIVA” Gardias.

Do tego, Konrad najwidoczniej boi się, że popularność pogodynki może zaszkodzić ich związkowi. "Może mieć obawy, że zrobię karierę, ale nigdy mi się z nich nie zwierzał. Bo faktycznie dużo się w moim życiu teraz dzieje - wywiady, programy, komplementy, kwiaty. I jeszcze te plotki. Gdy wygrałam Taniec z gwiazdami, wszyscy byli w euforii, on stał jakby na uboczu. Był chyba zszokowany" - wyznała Gardias.

(tw)

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
8DF35D / 15 czerwca 2009 o 21:15
JESTEM W SZOKU PO PRZECZYTANIU TEGO CO TA PANI OPOWIADA TAK PANI WIE NAJLEPIEJ A MYSLALAM ZE TO FAJNA BABKA NIESTETY ALE ZALUJE ZE JEJ TAK WIERNIE KIBICOWALAM ZALAMALAM SIE TYM UDEZA WODA SODOWE DO GŁOWY SZKODA JEJ MEZA-WSTYD PANI GARDIAS
Avatar
analiayz / 15 czerwca 2009 o 07:55
Do tego, Konrad najwidoczniej boi się, że popularność pogodynki może zaszkodzić ich związkowi. "Może mieć obawy, że zrobię karierę, ale nigdy mi się z nich nie zwierzał.

On boi się, On może mieć obawy - Ciekawie ta Pani opowiada - nie Ja boję się , Ja mam obawy- jak można mówić za kogoś -- Papuga.Powiedz coś od siebie a nie za kogoś.heheh. żałosne
Avatar
mzl / 15 czerwca 2009 o 02:44
a tak ją lubiłem.... szmata i tyle....
Avatar
~marcin~ / 14 czerwca 2009 o 21:33
wiecej wiadomosci [url="http://change.menelgame.pl/change_please/1762345/"]http://change.menelgame.pl/change_please/1762345/[/url]
Avatar
ewa / 14 czerwca 2009 o 20:12
A to paplanie do gazetki że mają kryzys z mężem to niby po co???Proste- jeszcze kasy jej mało, wiadomo ze nikt za darmo swoich brudów nie wyciąga.
Avatar
nick / 14 czerwca 2009 o 19:50
Tej paniusi za dużo skóry w kroku brakuje i dlatego tam jej ucieka cały rozum.
Avatar
Prostak / 14 czerwca 2009 o 18:49
Paniusia z głębokiej prowincji na siłę chce byc światowa a słoma z butów wystaje. Syndrom zakompleksionego dorobkiewicza z głebokiej prowincji -[[color="#0000FF"]b] taki meteoPaligłup wyszedł z niej[/b][/color]. Cóz wiele maja wspólnego - pochodza z prowoincji odniesli jako taki sukces i mysla że sa bożystrzami tłumów - zwykłą wiocha i nic wiecej
Avatar
Chłop Polski / 14 czerwca 2009 o 11:55
Już ją dopadły tryby dodokoła ?
Avatar
garda / 13 czerwca 2009 o 19:55
Ideał sięgnął bruku - co to was zachłanne pismaki obchodzi, o cudzych d...ch piszecie napiszcie kto komu i za co w waszej redakcji daje!!!! Bardzo ciekawe teksty powstaną.... Tylko napiszcie prawdę!!! a o wódeczce także!!!!!
Avatar
Gość / 13 czerwca 2009 o 19:50
drB napisał:
A CO NAS OBCHODZĄ PRYWATNE SPRAWY PAŃSTWA SKURÓW??? CZY WY PISMAKI NIE MACIE NIC DO ROBOTY TYLKO WYWLEKAĆ WNIKAĆ W CUDZE ŻYCIE????



Ale to przecież oni sami opowiadają brukowcom o swoich prywatnych sprawach aby tylko było o nich głośno.
Avatar
8DF35D / 15 czerwca 2009 o 21:15
JESTEM W SZOKU PO PRZECZYTANIU TEGO CO TA PANI OPOWIADA TAK PANI WIE NAJLEPIEJ A MYSLALAM ZE TO FAJNA BABKA NIESTETY ALE ZALUJE ZE JEJ TAK WIERNIE KIBICOWALAM ZALAMALAM SIE TYM UDEZA WODA SODOWE DO GŁOWY SZKODA JEJ MEZA-WSTYD PANI GARDIAS
Avatar
analiayz / 15 czerwca 2009 o 07:55
Do tego, Konrad najwidoczniej boi się, że popularność pogodynki może zaszkodzić ich związkowi. "Może mieć obawy, że zrobię karierę, ale nigdy mi się z nich nie zwierzał.

On boi się, On może mieć obawy - Ciekawie ta Pani opowiada - nie Ja boję się , Ja mam obawy- jak można mówić za kogoś -- Papuga.Powiedz coś od siebie a nie za kogoś.heheh. żałosne
Avatar
mzl / 15 czerwca 2009 o 02:44
a tak ją lubiłem.... szmata i tyle....
Avatar
~marcin~ / 14 czerwca 2009 o 21:33
wiecej wiadomosci [url="http://change.menelgame.pl/change_please/1762345/"]http://change.menelgame.pl/change_please/1762345/[/url]
Avatar
ewa / 14 czerwca 2009 o 20:12
A to paplanie do gazetki że mają kryzys z mężem to niby po co???Proste- jeszcze kasy jej mało, wiadomo ze nikt za darmo swoich brudów nie wyciąga.
Avatar
nick / 14 czerwca 2009 o 19:50
Tej paniusi za dużo skóry w kroku brakuje i dlatego tam jej ucieka cały rozum.
Avatar
Prostak / 14 czerwca 2009 o 18:49
Paniusia z głębokiej prowincji na siłę chce byc światowa a słoma z butów wystaje. Syndrom zakompleksionego dorobkiewicza z głebokiej prowincji -[[color="#0000FF"]b] taki meteoPaligłup wyszedł z niej[/b][/color]. Cóz wiele maja wspólnego - pochodza z prowoincji odniesli jako taki sukces i mysla że sa bożystrzami tłumów - zwykłą wiocha i nic wiecej
Avatar
Chłop Polski / 14 czerwca 2009 o 11:55
Już ją dopadły tryby dodokoła ?
Avatar
garda / 13 czerwca 2009 o 19:55
Ideał sięgnął bruku - co to was zachłanne pismaki obchodzi, o cudzych d...ch piszecie napiszcie kto komu i za co w waszej redakcji daje!!!! Bardzo ciekawe teksty powstaną.... Tylko napiszcie prawdę!!! a o wódeczce także!!!!!
Avatar
Gość / 13 czerwca 2009 o 19:50
drB napisał:
A CO NAS OBCHODZĄ PRYWATNE SPRAWY PAŃSTWA SKURÓW??? CZY WY PISMAKI NIE MACIE NIC DO ROBOTY TYLKO WYWLEKAĆ WNIKAĆ W CUDZE ŻYCIE????



Ale to przecież oni sami opowiadają brukowcom o swoich prywatnych sprawach aby tylko było o nich głośno.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 0 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 6 0

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 13 1

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 34 6

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 16 1

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 25 10

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 34 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 328 11

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 7 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 11

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 21

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!