Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

26 listopada 2010 r.
17:57
Edytuj ten wpis

Nasi w final "Mam Talent": Magda Welc i UDS będą walczyć o 300 tys. zł

5 4 A A

Magda Welc z Niedrzwicy Dużej i tancerze z UDS z Lublina będą w sobotę wieczorem walczyć o 300 tys. zł. Finaliści od piątku ćwiczą w Warszawie przed występem na żywo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O nagrodę główną w show TVN "Mam talent” będzie dziś walczyć 10 finalistów. Wśród nich są śpiewająca 12-latka z Niedrzwicy Dużej i tancerze w Lublina.

Magda Welc jest w Warszawie od czwartku. W piątek na próby przed finałem do studia TVN dziewczynka pojechała razem z mamą i tancerzami ze Studia Tańca UDS.

– Jechali z Lublina autokarem, wiec umówiliśmy się, że w Warszawie się do nich dosiądziemy – mówi Barbara Welc, mama Magdy.

W piątek cały dzień trwały próby przed finałem. – Magda od rana ćwiczy śpiew. Przymierzała też strój, w którym wystąpi. Zaśpiewa w jasnej sukience – zdradza mama 12-latki.

Do finałowego występu przygotowują się także tancerze z UDS. – Mamy wynajętą salę od jednej ze szkół tańca w Warszawie, by nie tracić ani minuty – mówi Anna Łukasiak, szefowa UDS.

Tancerze mieli bardzo mało czasu na przygotowanie nowego układu. Chociaż treningi zaczęli tuż po powrocie z półfinałowego odcinka, to choreografia była ostatecznie gotowa dopiero w ubiegłą środę.
– We wtorek porozmawiałem z każdym z tancerzy, zapytałem, co sądzą o zmianie muzyki. Chciałem, by to była wspólna decyzja – opowiada Adrian Trepiak, jeden z twórców choreografii.

– Wierzę, że wybór był dobry i że lepiej wypadniemy – komentuje Jakub Przybysz, jeden z tancerzy.
– Na pewno pokażemy dużą energię – zapowiada Anna Łukasiak.

Magda Welc nie chce zdradzić, jaką piosenkę zaśpiewa. Na pewno będzie to utwór bardziej dynamiczny niż piosenki, które do tej pory zaprezentowała podczas telewizyjnego show.







Na początku tygodnia Magda zachorowała. Miała zapalenie krtani. W piątek dziewczynka czuła się już nieco lepiej. – Mimo, że humor Magdzie dopisuje, to wciąż męczy ją kaszel – przyznaje Barbara Welc. – Córka prosiła, żeby przekazać czytelnikom Dziennika Wschodniego, że czuje się dobrze i żeby trzymali za nią kciuki i wysyłali SMS-y.

Lubelscy fani UDS zbierają się na portalu facebook, by dopingować tancerzy. Ponad 1000 osób zadeklarowało, że będą głosować dziś na zespół z Lublina. Zwycięzca "Mam talent” dostanie 300 tys. zł. Początek programu o godz. 20.


Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 listopada 2010 o 07:41
No i co nas ludzi obchodzi jakas magda welc w jakimś glupim mam talent.. ? Nie ogladam mam talent nie ogladam tv i w gazecie chce sie dowiedziec czegos waznego, o tym co sie dzieje w tym regionie i na swiecie, a takie cos to zenada i zadna informacja.
Avatar
szoto / 26 listopada 2010 o 23:01
czego faworyzujecie magde??? zdjęcie na 1 stronie i tylko jej filmik jak śpiewała. to jest propaganda i prowokacji i wszystko co najgorsze . USD jest spychane na drugi plan. a tak nie powiano byc, to nie jest idol!! to jest mam talent.. liczę i glosuję na USD bo tam fajne dupy tańczą . pozdrawiam was dziewczyny dziennik wschodni to DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
życzliwa / 26 listopada 2010 o 21:00
I ja trzymam kciuki za ciebie Madziu i będę wysyłała SMS-y. Nie mogę się doczekać, gdy zaśpiewasz i wygrasz!Powodzenia!
Avatar
Grzesiek / 26 listopada 2010 o 20:28
trzymam kciuki... tez spiewam tyle ze po weselach wiec sie wypowiem glos tej dziewczynki naprawde.... brak mi slow... wygra!
Avatar
Gość / 27 listopada 2010 o 07:41
No i co nas ludzi obchodzi jakas magda welc w jakimś glupim mam talent.. ? Nie ogladam mam talent nie ogladam tv i w gazecie chce sie dowiedziec czegos waznego, o tym co sie dzieje w tym regionie i na swiecie, a takie cos to zenada i zadna informacja.
Avatar
szoto / 26 listopada 2010 o 23:01
czego faworyzujecie magde??? zdjęcie na 1 stronie i tylko jej filmik jak śpiewała. to jest propaganda i prowokacji i wszystko co najgorsze . USD jest spychane na drugi plan. a tak nie powiano byc, to nie jest idol!! to jest mam talent.. liczę i glosuję na USD bo tam fajne dupy tańczą . pozdrawiam was dziewczyny dziennik wschodni to DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
życzliwa / 26 listopada 2010 o 21:00
I ja trzymam kciuki za ciebie Madziu i będę wysyłała SMS-y. Nie mogę się doczekać, gdy zaśpiewasz i wygrasz!Powodzenia!
Avatar
Grzesiek / 26 listopada 2010 o 20:28
trzymam kciuki... tez spiewam tyle ze po weselach wiec sie wypowiem glos tej dziewczynki naprawde.... brak mi slow... wygra!
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 0 0

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 0 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 182 20

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 14 22

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!