Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

22 grudnia 2011 r.
15:47
Edytuj ten wpis

Piosenki na Boże Narodzenie od Cliffa Richarda po Guns N' Roses

1 4 A A

W trakcie każdych świąt oprócz kolęd słyszymy w radiu słynny już utwór "Last Christmas". Przypominamy te nieco mniej popularne świąteczne piosenki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Balbina ze Szczecina / 25 grudnia 2011 o 03:53
Mnie sie ten tekst grafomański Cliffa Richarda akurat podoba, ale jakiś niewidomy grafoman na początku napisał "kolendy". Wstyd !!!!! niech ten prześmiewca sprawdzi słownik.
Avatar
Pan Boog / 24 grudnia 2011 o 22:05
[color="#4B0082"][color="#FF0000"]PAT[/color]-ologiczna Historia [color="#FF0000"]KUL[/color]-ędy:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Zakładając wszelkie Niebieskie Teorie z faKULtetów Filozofii, Teologii i pozostałych PAT-ologicznych [color="#FF0000"]opartych o KSIĘGĘ [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pozwoli sobie zauważyć, że[color="#FF0000"] JEZUS NIE ISTNIAŁ [/color]bo co mogło powstać z faktu jak biblijna [color="#FF0000"]MAŃKA[/color] (g)[color="#FF0000"]RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIŁA ŚWIAT [/color]? – nycz!

Wzchodzac z tego założenia [color="#FF0000"]KUL[/color]awy i [color="#FF0000"]PAT[/color]ologiczny pół[color="#FF0000"]ŚWIAT[/color](ek) [color="#FF0000"]NAUKOWY[/color] z faKULtetu [color="#FF0000"]gineKULogii Kościelnej [/color][color="#FF0000"]pier[/color]...niczył [color="#FF0000"]głupoty muzyKULogii Kościelnej[/color].
Ci z muzyKULogii pod istniejące melodyje podłożyli teksty lub ułożyli nowe melodyje pasujące do teorii faKULtetu gineKULogii Kościelnej.
Tak powstała miesznka[color="#FF0000"] gineKULogii z muzyKULogią była początkiem[/color] popularnej[color="#FF0000"] KUL[/color]ędy!
Podobnie przecież powstało Ciało Pańskie (miesznaka wody z mąką)..., a nawet Krew Pańska...
i tu KULejny problem typu "KREWNIACY", bo [color="#FF0000"]krew badają laboratoria, a Krew Pańską POLICJA[/color]!

Poza tym Jezus nie był Bogiem bo Bóg to akurat coś innego... i taka to już[color="#FF0000"] Historia [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] zamknięta w Tajemnicy SZOPKI, a każden, [color="#FF0000"]który skończy faKULtet gineKULogii Kościelnej odstawia niezłą szopkę[/color]... i [color="#FF0000"]śpiewa KUL[/color]ędy!
- Nycz dodać, nycz ująć!

Jednym słowem KUL-awi i PAT-ologiczni Hab.(itowi) mają nie po [color="#FF0000"]KUL[/color]ei w głowie!

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]
[color="#4B0082"][color="#FF0000"]PAT[/color]-ologiczna Historia [color="#FF0000"]KUL[/color]-ędy:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generac... rozwiń
Avatar
jon / 24 grudnia 2011 o 09:38
na jak słyszę Last Christmas - to mi się niedobrze robi
Avatar
jon / 24 grudnia 2011 o 09:36
polskich piosenek świątecznych to nie łaska przypomnieć ?
ciekawe czy Niemcy tak promują amerykańską kulturę ?
Avatar
Balbina ze Szczecina / 25 grudnia 2011 o 03:53
Mnie sie ten tekst grafomański Cliffa Richarda akurat podoba, ale jakiś niewidomy grafoman na początku napisał "kolendy". Wstyd !!!!! niech ten prześmiewca sprawdzi słownik.
Avatar
Pan Boog / 24 grudnia 2011 o 22:05
[color="#4B0082"][color="#FF0000"]PAT[/color]-ologiczna Historia [color="#FF0000"]KUL[/color]-ędy:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Zakładając wszelkie Niebieskie Teorie z faKULtetów Filozofii, Teologii i pozostałych PAT-ologicznych [color="#FF0000"]opartych o KSIĘGĘ [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pozwoli sobie zauważyć, że[color="#FF0000"] JEZUS NIE ISTNIAŁ [/color]bo co mogło powstać z faktu jak biblijna [color="#FF0000"]MAŃKA[/color] (g)[color="#FF0000"]RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIŁA ŚWIAT [/color]? – nycz!

Wzchodzac z tego założenia [color="#FF0000"]KUL[/color]awy i [color="#FF0000"]PAT[/color]ologiczny pół[color="#FF0000"]ŚWIAT[/color](ek) [color="#FF0000"]NAUKOWY[/color] z faKULtetu [color="#FF0000"]gineKULogii Kościelnej [/color][color="#FF0000"]pier[/color]...niczył [color="#FF0000"]głupoty muzyKULogii Kościelnej[/color].
Ci z muzyKULogii pod istniejące melodyje podłożyli teksty lub ułożyli nowe melodyje pasujące do teorii faKULtetu gineKULogii Kościelnej.
Tak powstała miesznka[color="#FF0000"] gineKULogii z muzyKULogią była początkiem[/color] popularnej[color="#FF0000"] KUL[/color]ędy!
Podobnie przecież powstało Ciało Pańskie (miesznaka wody z mąką)..., a nawet Krew Pańska...
i tu KULejny problem typu "KREWNIACY", bo [color="#FF0000"]krew badają laboratoria, a Krew Pańską POLICJA[/color]!

Poza tym Jezus nie był Bogiem bo Bóg to akurat coś innego... i taka to już[color="#FF0000"] Historia [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] zamknięta w Tajemnicy SZOPKI, a każden, [color="#FF0000"]który skończy faKULtet gineKULogii Kościelnej odstawia niezłą szopkę[/color]... i [color="#FF0000"]śpiewa KUL[/color]ędy!
- Nycz dodać, nycz ująć!

Jednym słowem KUL-awi i PAT-ologiczni Hab.(itowi) mają nie po [color="#FF0000"]KUL[/color]ei w głowie!

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]
[color="#4B0082"][color="#FF0000"]PAT[/color]-ologiczna Historia [color="#FF0000"]KUL[/color]-ędy:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generac... rozwiń
Avatar
jon / 24 grudnia 2011 o 09:38
na jak słyszę Last Christmas - to mi się niedobrze robi
Avatar
jon / 24 grudnia 2011 o 09:36
polskich piosenek świątecznych to nie łaska przypomnieć ?
ciekawe czy Niemcy tak promują amerykańską kulturę ?

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dni Dialogu Pokoleń w Lublinie. Dla seniorów i nie tylko
26 kwietnia 2018, 18:00

Dni Dialogu Pokoleń w Lublinie. Dla seniorów i nie tylko 0 0

Co Gdzie Kiedy. Czwartkowy koncert w wykonaniu Piotra Selima i lubelskich artystów zainauguruje tegoroczne Dni Dialogu Pokoleń w Lublinie. W piątek ulicami miasta przejdzie barwny korowód.

Bezpłatna sterylizacja i czipowanie psów w Białej Podlaskiej?

Bezpłatna sterylizacja i czipowanie psów w Białej Podlaskiej? 1

Bezpłatnej sterylizacji, kastracji oraz czipowania psów i kotów chce mieszkaniec Białej Podlaskiej, Andrzej Halicki. Wniósł w tej sprawie petycję do władz miasta. Obecnie, stowarzyszenie Azyl umożliwia właścicielom psów częściowy zwrot kosztów sterylizacji.

Lublin kupuje 20 autobusów elektrycznych. Na nowej pętli będą ładowarki

Lublin kupuje 20 autobusów elektrycznych. Na nowej pętli będą ładowarki 1 0

20 autobusów elektrycznych oraz komplet ładowarek zamawia Zarząd Transportu Miejskiego w ogłoszonym w środę przetargu. Pierwsze pojazdy mają do nas dotrzeć za półtora roku, kolejne do połowy września 2020 r. W planach są następne zakupy takich pojazdów dla lubelskiej komunikacji.

Wizerunki mieszkańców dzielnicy zawisły na kamienicy. Niezwykła akcja na Bronowicach
galeria

Wizerunki mieszkańców dzielnicy zawisły na kamienicy. Niezwykła akcja na Bronowicach 5 1

Dominika Sobolewska zainspirowana antenami widocznymi na każdym niemal budynku Bronowic zrealizowała projekt w tej dzielnicy.

Zaburzenia erekcji – metody leczenia

Zaburzenia erekcji – metody leczenia 0

Z roku na rok rośnie liczba wypisywanych recepta na środki wspomagające erekcję. Ilu mężczyzn cierpi na zaburzenia wzwodu? Czy problem dotyczy jedynie starszych mężczyzn? Jak leczyć zaburzenia erekcji?

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 kwietnia 2018 r. 0 0

"Save Alfie Evans". Mieszkańcy Lublina w obronie chłopca. Protest pod konsulatem brytyjskim
Zdjęcia
galeria
film

"Save Alfie Evans". Mieszkańcy Lublina w obronie chłopca. Protest pod konsulatem brytyjskim 173 7

Maskotki, baloniki i znicze oraz ułożony na chodniku napis z imieniem Alfie - tak w środę późnym wieczorem wyglądało wejście do konsulatu brytyjskiego w Lublinie.

LIGA MISTRZÓW. Real Madryt z zaliczką przed rewanżem
film

LIGA MISTRZÓW. Real Madryt z zaliczką przed rewanżem 0 0

Zespół Zinedina Zidana przegrywał do przerwy z Bayernem Monachium, ale w drugiej połowie odwrócił losy spotkania i to „Królewscy” są nieco bliżej awansu do finału, który odbędzie się w Kijowie

W tym zawodzie brakuje rąk do pracy w całym województwie lubelskim. A ile można zarobić?