Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

6 stycznia 2010 r.
13:23
Edytuj ten wpis

Sławni ludzie robią dziwne rzeczy, czyli dziwactwa gwiazd

Autor: Zdjęcie autora Koktajl.pl
0 6 A A

Omijanie szczelin w chodniku, otwieranie klamek łokciami, rura do striptizu w łazience – oto tylko niektóre z dziwactw, które charakteryzują celebrytów. Nerwica, lęki, a może przyczyną jest po prostu woda sodowa, która uderzyła gwiazdom do głowy?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Leonardo DiCaprio ma dość nietypową obsesję. Aktor stara się omijać wszystkie szczeliny w chodnikach, bo według niego przynoszą one pecha.

Cameron Diaz ma obsesję na punkcie czystości i panicznie boi się bakterii. Uważa, że dotknięcie klamki od drzwi może się dla niej skończyć tragicznie, dlatego otwiera je... łokciami.

Kate Hudson zapragnęła mieć w swojej łazience... rurę dla striptizerek.

Britney Spears codziennie pija kilka szklanek zielonej herbaty i nie może przeżyć dnia bez porcji sałatki z tuńczykiem. Ale uwaga! Tylko z majonezem Hellman's.

Mariah Carey zawsze musi mieć w swoim pokoju do dyspozycji szampana, pudło słomy, dwa filtry powietrza, opakowanie miodowych misiów oraz piesków i kotków. Na każde zawołanie musi być także specjalny pracownik odpowiedzialny za jej... gumę do żucia.

Jennifer Lopez uwielbia zapach gardenii. Dlatego gdy ma się gdzieś pojawić droga, którą przejdzie, musi pachnieć właśnie tą wonią. Kawa piosenkarki musi być mieszana w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara!

Janet Jackson domagała się kiedyś od pewnej stacji radiowej wody mineralnej sprowadzonej z... Fidżi.

Madonna przed koncertem w Helsinkach, który odbywał się na nabrzeżu, zażądała zamknięcia i patrolowania strefy przybrzeżnej, a przestrzeń powietrzna miała być zamknięta dla cywilnych samolotów.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rajski ogród / 8 stycznia 2010 o 17:30
Maciek z Klanu napisał:
A ja mam takie dziwactwo, że śpię w nocy, rano wstaje i zapier... do roboty żeby zarobić na jakąkolwiek wodę nie musi być koniecznie z Fidżi, do pracy jadę MPK wraz z wieloma innymi ludźmi, którzy co rano do wieczora muszą zapierniczać za pół darmo i nikt nie zamyka przestrzeni powietrznej a nawet nikt nie odśnieża ulic aby można było do pracy na czas dojechać.

Nie denerwujcie ludzi swoimi głupimi artykułami !


dokładnie


dokładnie rozwiń
Avatar
kokos / 7 stycznia 2010 o 07:00
Słowem... p.o.j.e.b.a.ł.o tych ludzi do reszty....
Avatar
Maciek z Klanu / 6 stycznia 2010 o 20:38
A ja mam takie dziwactwo, że śpię w nocy, rano wstaje i zapier... do roboty żeby zarobić na jakąkolwiek wodę nie musi być koniecznie z Fidżi, do pracy jadę MPK wraz z wieloma innymi ludźmi, którzy co rano do wieczora muszą zapierniczać za pół darmo i nikt nie zamyka przestrzeni powietrznej a nawet nikt nie odśnieża ulic aby można było do pracy na czas dojechać.

Nie denerwujcie ludzi swoimi głupimi artykułami !
Avatar
gwiazdor / 6 stycznia 2010 o 19:08
i co jeszcze. napiszcie jeszcze ze brad pitt robi tylko na rzadko, a jim carrey spozywa paste colgate na sniadanie. kto ma wieryc w takie glupoty co wypisujecie??
Avatar
Tomasz / 6 stycznia 2010 o 17:22
kochamy i uwielbiamy pustaków z małym IQ!!!!
Avatar
żal kropka pe el / 6 stycznia 2010 o 14:08
Brak komentarzy, bo tutaj ciężko o mądry komentarz...
Avatar
rajski ogród / 8 stycznia 2010 o 17:30
Maciek z Klanu napisał:
A ja mam takie dziwactwo, że śpię w nocy, rano wstaje i zapier... do roboty żeby zarobić na jakąkolwiek wodę nie musi być koniecznie z Fidżi, do pracy jadę MPK wraz z wieloma innymi ludźmi, którzy co rano do wieczora muszą zapierniczać za pół darmo i nikt nie zamyka przestrzeni powietrznej a nawet nikt nie odśnieża ulic aby można było do pracy na czas dojechać.

Nie denerwujcie ludzi swoimi głupimi artykułami !


dokładnie


dokładnie rozwiń
Avatar
kokos / 7 stycznia 2010 o 07:00
Słowem... p.o.j.e.b.a.ł.o tych ludzi do reszty....
Avatar
Maciek z Klanu / 6 stycznia 2010 o 20:38
A ja mam takie dziwactwo, że śpię w nocy, rano wstaje i zapier... do roboty żeby zarobić na jakąkolwiek wodę nie musi być koniecznie z Fidżi, do pracy jadę MPK wraz z wieloma innymi ludźmi, którzy co rano do wieczora muszą zapierniczać za pół darmo i nikt nie zamyka przestrzeni powietrznej a nawet nikt nie odśnieża ulic aby można było do pracy na czas dojechać.

Nie denerwujcie ludzi swoimi głupimi artykułami !
Avatar
gwiazdor / 6 stycznia 2010 o 19:08
i co jeszcze. napiszcie jeszcze ze brad pitt robi tylko na rzadko, a jim carrey spozywa paste colgate na sniadanie. kto ma wieryc w takie glupoty co wypisujecie??
Avatar
Tomasz / 6 stycznia 2010 o 17:22
kochamy i uwielbiamy pustaków z małym IQ!!!!
Avatar
żal kropka pe el / 6 stycznia 2010 o 14:08
Brak komentarzy, bo tutaj ciężko o mądry komentarz...
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 0 0

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 2 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 2

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 13 9

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 9

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria
film

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 246 25

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!