wtorek, 20 marca 2018 r.

Styl życia - Rozrywka

Co mówi Biała? Sondy uliczne na YouTube

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 listopada 2013, 11:07
Autor: Ewelina Burda

Karolina Roślik jest autorką projektu Biała Movie (Adam Urbanek )
Karolina Roślik jest autorką projektu Biała Movie (Adam Urbanek )

"Biała Movie” to autorski projekt Karoliny Roślik, która na kanale YouTube zamieszcza sondy uliczne z Białej Podlaskiej. Pomysłodawczyni sama nagrywa, a następnie montuje filmiki, które szybko zyskują pozytywny wydźwięk i wysoką oglądalność.

Autorka pytała już bialczan m.in. o to, co lubią w swoim mieście, czy chętnie pomagają innym, co nazywają szczęściem, albo o czym najczęściej śnią. Niektóre sondy mają kilka tysięcy odsłon. Tymczasem, Karolina przyznaje, że jest filmowym samoukiem. – To moja pasja, cały czas się doszkalam. Moim produkcjom sporo brakuje do pełnego profesjonalizmu, ale nic nie poradzę, że kocham to, co robię – mówi szczerze młoda bialczanka.

Autorka "Biała Movie” studiuje zaocznie na dwóch kierunkach, współpracuje z łukowską telewizją Magnes TV, a ostatnio kręci również teledyski dla niesłyszących razem z Agnieszką Bajbak, tłumaczem języka migowego.

– Najchętniej jednak nagrywam tzw. backstage sesji zdjęciowych dla grupy "Wschodnie Projekty Fotograficzne”. Co nie zmienia faktu, że przyjmuję również inne zlecenia, np. nagrywam filmiki o tematyce kulinarnej – opowiada.

Skąd wziął się pomysł na projekt "Biała Movie”? - Brakowało mi pozytywnego bialskiego kanału na YouTube. Namówiłam koleżanki do współpracy i wyruszyłyśmy w miasto aby nagrywać sondy. Okazało się, że rozmówcy są przychylnie nastawiani do naszej inicjatywy, otrzymujemy budujące komentarze. Lubimy rozmawiać z ludźmi i żadnych tematów się nie boimy – przekonuje Karolina Roślik. Autorka "Biała Movie” zapowiada, że wkrótce zaskoczy mieszkańców Białej Podlaskiej nowymi pomysłami.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje