piątek, 23 marca 2018 r.

Styl życia - Rozrywka

Głosuj na naszych w Bitwie na głosy

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 września 2012, 18:12

 (Materiały prasowe)
(Materiały prasowe)

W sobotę o godz. 20.10 na antenie TVP 2 będzie można obejrzeć piąty odcinek muzycznego show "Bitwa na głosy”.

Grupa Beaty Kozidrak, w której śpiewają młodzi ludzie z naszego lubelskiego liczy na wsparcie telewidzów szczególnie z naszego regionu.

– Damy czadu i będzie naprawdę rockowo. Mamy nadzieję, że spodoba się telewidzom i dadzą nam kolejną szansę. Szczególnie prosimy o głosy z Lublina, bo przecież reprezentujemy to miasto – mówi 19–letnia Gabrysia Łakoma, która śpiewa w grupie Beaty Kozidrak. – Każdy z nas chce się dalej rozwijać, a ten program daje taką możliwość. Łatwo nie jest, bo mamy wielogodzinne próby nie tylko ze śpiewu, ale również choreografii. Możemy się jednak wiele nauczyć i poznać różne gatunki muzyczne. Z panią Beatą pracuje się bardzo dobrze, jest wymagająca, ale potrafi zmobilizować nas do pracy na pełnych obrotach – dodaje.

Do głosowania namawia też sama artystka. – Naprawdę warto pomóc tym ludziom, bo są bardzo utalentowani. Z odcinka na odcinek widzę jak bardzo się rozwijają. Co tydzień staram się, żeby jak najlepiej pokazać całą grupę i znaleźć na nich fajny pomysł. Chcę żeby mieli okazję zaprezentować nie tylko swój talent wokalny, ale również taneczny – zaznacza Beata Kozidrak. – Staram się też nauczyć ich, że sukces wymaga ciężkiej pracy, więc na próbach im nie odpuszczam. Ale mam nadzieję, że to przyniesie świetny efekt – dodaje.

Żeby wesprzeć naszą drużynę wystarczy w trakcie programu wysłać SMS–a o treści 5 na nr 7350.

Oprócz grupy Beaty Kozidrak w "Bitwie na głosy” można również oglądać zespoły innych gwiazd: Piotra Rubika, Andrzeja Pasiecznego, Tomsona i Barona z grupy Afromental, Juli, Ewy Farny i Libera. Tydzień temu z programu odpadła grupa Roberta Gawlińskiego.

Uczestnicy programu walczą o 100 tys. zł. Zwycięska drużyna przeznaczy je na wybrany przez siebie cel charytatywny. Tydzień temu z programu odpadła grupa Roberta Gawlińskiego.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje