sobota, 24 lutego 2018 r.

Styl życia - Rozrywka

Got to dance. Tancerze UDS z Lublina chcą wygrać, by pomóc koledze

  Edytuj ten wpis
Dodano: 5 marca 2013, 16:16
Autor: kp

Grupa UDS
Grupa UDS

Lubelska grupa taneczna ze Studia Tańca UDS walczy o główną wygraną w polsatowskim programie Got To Dance - Tylko Taniec. Stawka: 100 tysięcy złotych oraz występ na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013.

– Powodem, dla którego wzięliśmy udział w tym programie jest sytuacja, w jakiej znalazł się jeden z naszych najlepszych tancerzy. Nagle okazało się, że Kacper ma wadę wrodzoną i musiał przejść zabieg wydłużania nogi. Niestety w wyniku powikłań stracił całkowicie ruchomość w stawie kolanowym – opowiada Anna Łukasiak, choreograf Studia UDS.

Intensywna rehabilitacja jest dla chłopaka jedyną szansą na powrót do tańca. Ekipa UDS chce wygrać, by nagrodę przeznaczyć na leczenie Kacpra.

Na tancerzy ze Studia UDS można głosować do piątku. Wystarczy wejść na www.facebook.com/tylkotaniec. Każdy może oddać maksymalnie 10 głosów dziennie.

– W tym programie chcemy pokazać się w nieco innej odsłonie niż w programie Mam Talent!. Tam byliśmy bardziej rockowi, teraz nasze choreografie będą utrzymane w klimatach new style i new age – zapowiada Anna Łukasiak. – Czeka nas pracowity okres, bo równolegle przygotowujemy się do mistrzostw Polski, które są dla nas przepustką do mistrzostw świata. Musimy znaleźć się w pierwszej trójce - tłumaczy.

9-osobowa grupa, którą możemy oglądać w programie Tylko Taniec jest częścią większej formacji, która ma na swoim koncie wiele nagród zdobytych m.in. na ubiegłorocznych mistrzostwach świata w kategorii mini formacje hip-hop powyżej 16 lat (3 miejsce) i w kategorii formacje hip–hop powyżej 16 lat (4 miejsce) oraz dwa tytuły Mistrza Polski w kategorii formacje hip-hop powyżej 16 lat ( 2010 i 2012 r.) oraz dwa tytuły Mistrza Polski w kategorii mini formacje hip–hop powyżej 16 lat (2011 i 2012 r.).

Tancerze byli też finalistami 3. edycji telewizyjnego show Mam Talent!
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje