niedziela, 18 marca 2018 r.

Styl życia - Rozrywka

Pizto&Polssky w drodze do Lublina. "Trzeba będzie wrócić do rzeczywistości"

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 listopada 2012, 17:24
Autor: (aa)

 (CEZARY PIWOWARSKI/TVN/www.mamtalent.tvn.pl)
(CEZARY PIWOWARSKI/TVN/www.mamtalent.tvn.pl)

W sobotę byli o włos od zwycięstwa. Duet lubelskich tancerzy Pitzo&Polssky zajął drugie miejsce w finale V edycji show. – Są refleksje, ale nie smutek – mówią.

Pitzo, czyli Paweł Mazur, pochodzi z Kraśnika, zaś Polssky – Karol Polak z Piask. Obaj mieszkają w Lublinie i obaj są instruktorami tańca. Tańczą od dziecka. Reprezentują styl "street dance”.

Podczas sobotniego finału "Mam talent” wcielili się w roboty. Na przygotowania mieli tylko tydzień czasu.

– Mieliśmy już wcześniej taki pomysł rodem z science fiction – tłumaczył nam wczoraj Paweł Mazur Pitzo. – Poszliśmy na żywioł i pokazaliśmy taką oto historię.

Jurorzy programu TVN ich występem byli zachwyceni. – Moim zdaniem to był wasz najlepszy występ – chwaliła tancerzy Agnieszka Chylińska.

Wtórowała jej Małgorzata Foremniak. – Wy opowiadacie, a to jest cholernie trudne właśnie w takiej formie, jak jaką nam pokazaliście. – Wielkie brawa.

– Panowie nic specjalnego – zaczął Robert Kozyra. – Ale mówiąc poważnie to był odjazd. Jesteście fenomenalni. Nie wiem, co wy jecie, że wy tak kombinujecie.

Ostatecznie program wygrał gimnastyczny duet Delfina i Bartek. Nagrodą było 300 tys. zł. Na drugim miejscu byli tancerze z Lublina. Trzecia była Anna Filipowska, akrobatka.

W niedzielę Paweł i Karol wracali już do Lublina. – Są refleksje, ale nie smutek – zapewnia Pitzo. – Słowa uznania już zdobyliśmy. Drugie miejsce to i tak jest dla nas duży sukces. Jutro trzeba będzie wrócić do rzeczywistości.

Tancerze prowadzą z przyjaciółmi w Lublinie szkołę tańca. – Już po emisji odcinka z nami, we wrześniu frekwencja bardzo wzrosła – dodaje Paweł Mazur. – Mam nadzieję, że teraz zainteresowanie będzie jeszcze większe.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje