środa, 21 marca 2018 r.

Styl życia - Rozrywka

Szef jak szpieg w BBC Knowledge

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 stycznia 2013, 14:14
Autor: jotem

 (BBC Knowledge )
(BBC Knowledge )

Powraca czwarta seria programu paradokumentalnego, podążającego śladami szefów, którzy zatrudniają się pod przykrywką zwykłego pracownika we własnych firmach. Chcą się dowiedzieć jak naprawdę wygląda życie ich pracowników i warunki, w których odbywa się praca.

Celem uczestników programu jest zrozumienie, co w prowadzonych przez nich firmach nie działa, ale też wyszukanie osób niedocenianych, takich, które warto wyróżnić, nagrodzić albo awansować. Wśród szefów, biorących udział w tej serii program znalazł się Fouad Haghighat.

Postanowił on "zatrudnić się” w firmie swego ojca – Pizza GoGo. W trakcie pracy od zera okazało się, że pracownicy nie zachowują podstawowych zasad BHP, magazyny świecą pustkami, a wszelkie próby naprawienia sytuacji spełzają na niczym. Do rodziny należy 97 punktów sprzedaży pizzy, ale Fouad jest przekonany, że owa walka nie usprawiedliwia podejmowanych działań. Zamierza zrobić wszystko, by uratować biznesowe imperium ojca.

Poznamy też 51-letniego Petera Marksa, zarządzającego największą w Wielkiej Brytanii siecią klubów nocnych Luminar. Należą do niej znane w kraju kluby Oceana, Liquid, Lava oraz Ignite. Petera czeka spory szok, gdy pozna prawdziwy koszt promocji tanich drinków. Peter pozna także fantastycznych ludzi, którzy z pasją oddają się swej pracy i ich nagrodzi dodatkowo. Premiera czwartej serii w każdy poniedziałek od 14 stycznia o godzinie 20 w BBC Knowledge.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje