piątek, 19 stycznia 2018 r.

Styl życia - Rozrywka

Teledysk bialskiego RapeRa na festiwalu Yach Film 2013

  Edytuj ten wpis
Autor: Ewelina Burda

Teledysk do utworu "Nie Mów Nic” (Grzegorz Sidoruk )
Teledysk do utworu \"Nie Mów Nic” (Grzegorz Sidoruk )

Teledysk do utworu "Nie Mów Nic” autorstwa bialskiego rapera Grzegorza Rapczuka zakwalifikował się do prestiżowego, ogólnopolskiego Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2013. O tym, czy klip dostanie się do finału konkursu, zdecydują internauci. Głosowanie trwa do końca miesiąca.

Zdjęcia do teledysku powstawały m.in. w Zakładzie Karnym w Białej Podlaskiej. Rapczuk przyznaje, że utwór "Nie Mów Nic” ma dla niego szczególny wymiar.

– Nie byłoby tej produkcji gdyby nie wsparcie i zaangażowanie ponad stu osób, znajomych i bliskich, którzy poświęcili swój wolny czas aby wziąć udział w tym projekcie. Większość z nich pierwszy raz stanęła przed kamerą, a mimo to, wypadła całkiem naturalnie – podkreśla RapeR.

Realizacją wideoklipu zajęła się bialska grupa "Show Me Production”. – To nie pierwsza nasza współpraca z Grzegorzem. Wcześniej, wspólnie nagrywaliśmy klip do utworu "Cofnąć czas”. Zdjęcia do wyróżnionego na festiwalu Yach teledysku rozpoczęliśmy w maju, a pod koniec czerwca mieliśmy już 90 proc. nagrania. Wydaje się, że to dość długo, ale wszystko realizowaliśmy własnym sumptem - wyjaśnia Grzegorz Sidoruk z "Show Me Production”.Bialski muzyk nie spoczywa na laurach, aktualnie przygotowuje materiał na nową płytę "Tak Po Prostu” . - Piszę nocami, po pracy. Zgromadziłem już tyle treści, którymi chciałbym podzielić się z ludźmi, że mam teraz dylemat z wyborem utworów. Najchętniej umieściłbym je wszystkie – dodaje Rapczuk.

Na wideoklip "Nie Mów Nic” można głosować do końca października. Utwory z największą liczbą głosów w listopadzie wezmą udział w finale festiwalu. Głosować można tutaj - KLIKNIJ
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje