środa, 24 stycznia 2018 r.

Styl życia - Rozrywka

UDS Kids w finalne Got to dance. To już dzisiaj

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 listopada 2013, 17:08

– Nawet nie marzyliśmy o finalne, ale skoro w nim jesteśmy, damy z siebie wszystko – zapowiada Łukas
– Nawet nie marzyliśmy o finalne, ale skoro w nim jesteśmy, damy z siebie wszystko – zapowiada Łukas

Laura, Klara, Łucja, Ala, Julka, Ada i Szymek swoimi tanecznymi umiejętnościami zachwycili publiczność i jurorów programu Got to Dance – Tylko Taniec. Dziś wystąpią w finale i powalczą o 100 tys. złotych.

Tancerze z grupy UDS Kids z Lublina mają średnio po 8 lat. Są jednymi z najmłodszych uczestników tanecznego show emitowanego w telewizji Polsat. W ubiegły piątek grupa zaprezentowała układ taneczny, który spodobał się jurorom programu w składzie Joanna Liszowska, Anna Jujka, Michał Malitowski i Alan Andersz. Dzieci dostały cztery zielone gwiazdy, czyli najwyższe wyróżnienie, jakie może wywalczyć uczestnik.

– Połączyliście umiejętnie różne style. Brawo za to – komentowała występ Anna Jujka. – Ja mam jedną prośbę: nie dorośnijcie nigdy. A jeśli ja dorosnę, to chciałbym być taki, jak Szymon – zachwalał Michał Malitowski. - Dla mnie jesteście najlepszymi dzieciakami tańczącymi w tym programie – podkreślił Alan Andersz.
Już dziś UDS Kids znów zobaczymy w Polsacie.

– Mimo młodego wieku tancerze są bardzo zdolni i ciężko pracują. Trochę się denerwowaliśmy, bo nikt z nas nie spodziewał się, że zajdziemy aż tak daleko. Naszym celem było otrzymanie czterech zielonych gwiazdek a jesteśmy w finale. Na przygotowania do niego mieliśmy 4 dni. Musieliśmy wymyślić choreografię, uszyć nowe stroje. Dzieci nie chodziły do szkoły, tylko intensywnie ćwiczyły – mówi Przemysław Łukasiak, menadżer Underground Dance Studio z Lublina.

Występ ma być jeszcze trudniejszy i bardziej widowiskowy. Dzieci mają nawiązać do tradycji i historii grupy UDS.

Czy tancerze z Lublina wygrają w finale 100 tysięcy złotych - zadecydują widzowie w głosowaniu sms. Druga nagroda czeka w głosowaniu poprzez Facebook. Początek programu o godzinie 20 w telewizji Polsat.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje