wtorek, 20 lutego 2018 r.

Styl życia - Rozrywka

Urodziny w rytmie disco-polo. Lider Bayer Full odwiedził solenizanta

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 listopada 2013, 12:30
Autor: Ewelina Burda

Patrycja zrobiła niespodziankę swojemu chłopakowi Bartkowi. Odwiedził ich lider zespołu Bayer Full S
Patrycja zrobiła niespodziankę swojemu chłopakowi Bartkowi. Odwiedził ich lider zespołu Bayer Full S

Patrycja Tokarska przygotowała swojemu chłopakowi urodzinową niespodziankę w rytmie disco-polo. Solenizanta odwiedził lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński.

Dziewczyna wysłała zgłoszenie do emitowanego na kanale TV Disco programu "Koncert życzeń”. – Nie spodziewałam się tak szybkiego odzewu. Czujemy się zaszczyceni, że do naszej małej wsi przyjechały takie gwiazdy – mówiła podekscytowana Patrycja.

Do Sobola (pow. radzyński) Sławomir Świerzyński wybrał się ze swoją córką Nikolą, współprowadzącą program "Koncert Życzeń. – Odwiedzamy z kamerą wybranych adresatów życzeń przesyłanych przez widzów. Podróże po Polsce i spotkania z ludźmi są za każdym razem inne, ale zawsze pozytywne – przyznaje lider Bayer Full, zespołu, który w ostatnim czasie podbił chiński rynek muzyczny.

Nikola jest studentką Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, od dwóch lat udziela się również w zespole swojego ojca. – Uzupełniamy się, dobrze nam się współpracuje. Tato wnosi do programu wartości tradycyjne, a ja dokładam od siebie odrobinę spontaniczności - przekonuje współprowadząca program.

Świerzyński dodaje, że na przestrzeni 30 lat istnienia zespołu, odwiedził wiele zakątków Polski, koncertował również na Lubelszczyźnie. – Mam tutaj przychylną i rozśpiewaną publiczność. Widać że mieszkańcy tych terenów doceniają prawdziwe biesiady – zauważa muzyk.

Patrycja i jej chłopak, Bartek Domiańczyk są fanami Bayer Full od dawna. – Wychowaliśmy się na piosenkach disco-polowych. Słuchali rodzice, a nawet dziadkowie. Teraz my sięgamy po nowe i starsze piosenki, które nigdy się nie dezaktualizują. Przeboje takie jak "Majteczki w kropeczki czy "Wszyscy Polacy” znają wszyscy – mówi 19-latek z Sobola.

Spotkanie ze Sławomirem Świerzyńskim to dla młodych ludzi życiowa przygoda. – Znamy jego twórczość. Wiemy o jego międzynarodowej karierze. Jesteśmy w szoku… Taki sławny, a przy tym niezwykle otwarty i skromny człowiek, w ogóle się nie wywyższa – mówiła zachwycona 18-latka.

Patrycja nie zdradziła szczegółów dotyczących niespodzianki nawet Annie Domiańczyk, mamie solenizanta. – Nie przyszło mi do głowy, że syn taki prezent dostanie. Owszem, oglądamy jego program, ale to Patrycja wpadła na ten szalony pomysł. Jestem zaskoczona.

Program "Koncert Życzeń” z udziałem Patrycji Tokarskiej i Bartka Domiańczyka z Sobola będzie można zobaczyć na antenie TV.DISCO 10 listopada o godz. 13.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje