sobota, 17 marca 2018 r.

Styl życia - Rozrywka

Zespół UDS z Lublina w finale programu "Tylko Taniec - Got to dance"

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 kwietnia 2013, 21:22
Autor: dudi, pab

Grupa UDS chwilę po występie, dzięki, któremu dostali się do finału 3 edycji programu.
Grupa UDS chwilę po występie, dzięki, któremu dostali się do finału 3 edycji programu.

W finale tanecznego show Polsatu "Tylko Taniec - Got to dance" zobaczymy tancerzy z lubelskiego zespołu UDS. Tak zadecydowali widzowie po piątkowym występie grupy. Dzięki głosowaniu internautów zespół zdobył także 50 tys. zł.

Studio Tańca UDS to lubelska szkoła tańca nowoczesnego. W głosowaniu internautów na Facebooku od pierwszego odcinka programu utrzymują się na prowadzeniu i są wymieniani wśród faworytów tej edycji programu.

W piątkowym odcinku panowie z UDS wystąpili jako pierwsi. Jury przyznało im cztery zielone gwiazdki (każdy z jurorów zagłosował na "tak").

- Mi się bardzo podobało, widać, że dostaliście kopa... - powiedział Alan Andersz, jeden z jurorów. - Finał? Na pewno. Dla mnie wygrywacie - dodał.

Michał Malitowski był podobnego zdania. - All you need is UDS. Dla mnie to jest prawdziwa uczta. Wielkie brawa!

- Jesteście niebywale precyzyjni. Był to występ godny finału - podsumowała Joanna Liszowska, aktorka i jurorka programu.

Jury zgodnie stwierdziło, że w składzie UDS zabrakło kobiety. Tancerze tłumaczyli, że ich koleżanka Baśka miała kontuzję i wróci do nich we wrześniu.

Widzom występ również się spodobał. Dzięki wysłanym przez nich SMS-om grupę będzie można zobaczyć za dwa tygodnie w finale programu. Internauci także docenili tancerzy z UDS i przyznali im specjalną nagrodę (głosowanie na Facebooku) - 50 tys. zł.

Nagrodą za zwycięstwo jest 100 tysięcy złotych oraz występ na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013.

Dlaczego tańczą?

– Powodem, dla którego wzięliśmy udział w tym programie jest sytuacja, w jakiej znalazł się jeden z naszych najlepszych tancerzy. Nagle okazało się, że Kacper ma wadę wrodzoną i musiał przejść zabieg wydłużania nogi. Niestety w wyniku powikłań stracił całkowicie ruchomość w stawie kolanowym – opowiada Anna Łukasiak, choreograf Studia UDS.

Intensywna rehabilitacja jest dla chłopaka jedyną szansą na powrót do tańca. Ekipa UDS chce wygrać, by nagrodę przeznaczyć na leczenie Kacpra.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje