wtorek, 22 sierpnia 2017 r.

Styl życia - Rozrywka

Zespół UDS z Lublina w finale programu "Tylko Taniec - Got to dance"

Dodano: 19 kwietnia 2013, 21:22
Autor: dudi, pab

Grupa UDS chwilę po występie, dzięki, któremu dostali się do finału 3 edycji programu.
Grupa UDS chwilę po występie, dzięki, któremu dostali się do finału 3 edycji programu.

W finale tanecznego show Polsatu "Tylko Taniec - Got to dance" zobaczymy tancerzy z lubelskiego zespołu UDS. Tak zadecydowali widzowie po piątkowym występie grupy. Dzięki głosowaniu internautów zespół zdobył także 50 tys. zł.

Studio Tańca UDS to lubelska szkoła tańca nowoczesnego. W głosowaniu internautów na Facebooku od pierwszego odcinka programu utrzymują się na prowadzeniu i są wymieniani wśród faworytów tej edycji programu.

W piątkowym odcinku panowie z UDS wystąpili jako pierwsi. Jury przyznało im cztery zielone gwiazdki (każdy z jurorów zagłosował na "tak").

- Mi się bardzo podobało, widać, że dostaliście kopa... - powiedział Alan Andersz, jeden z jurorów. - Finał? Na pewno. Dla mnie wygrywacie - dodał.

Michał Malitowski był podobnego zdania. - All you need is UDS. Dla mnie to jest prawdziwa uczta. Wielkie brawa!

- Jesteście niebywale precyzyjni. Był to występ godny finału - podsumowała Joanna Liszowska, aktorka i jurorka programu.

Jury zgodnie stwierdziło, że w składzie UDS zabrakło kobiety. Tancerze tłumaczyli, że ich koleżanka Baśka miała kontuzję i wróci do nich we wrześniu.

Widzom występ również się spodobał. Dzięki wysłanym przez nich SMS-om grupę będzie można zobaczyć za dwa tygodnie w finale programu. Internauci także docenili tancerzy z UDS i przyznali im specjalną nagrodę (głosowanie na Facebooku) - 50 tys. zł.

Nagrodą za zwycięstwo jest 100 tysięcy złotych oraz występ na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013.

Dlaczego tańczą?

– Powodem, dla którego wzięliśmy udział w tym programie jest sytuacja, w jakiej znalazł się jeden z naszych najlepszych tancerzy. Nagle okazało się, że Kacper ma wadę wrodzoną i musiał przejść zabieg wydłużania nogi. Niestety w wyniku powikłań stracił całkowicie ruchomość w stawie kolanowym – opowiada Anna Łukasiak, choreograf Studia UDS.

Intensywna rehabilitacja jest dla chłopaka jedyną szansą na powrót do tańca. Ekipa UDS chce wygrać, by nagrodę przeznaczyć na leczenie Kacpra.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje