poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Styl życia - Zdrowie i uroda

Kobiety marzą o pośladkach jak Jennifer Lopez

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 stycznia 2013, 12:25
Autor: (PAP Life)

Jennifer Lopez (PAP Life)
Jennifer Lopez (PAP Life)

W chirurgii plastycznej nastał nowy trend - kobiety powiększają sobie pośladki. Panie podziwiając kształty Jennifer Lopez czy Kim Kardashian, wstrzykują sobie tłuszcz w pośladki, aby nadać im bardziej krągłe i ponętne kształty.

Specjaliści z Brytyjskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych (BAAPS) przyznają, że liczba zabiegów, w których jako wypełniacz stosuje się własny tłuszcz znacznie przekroczyła liczbę zabiegów liposukcji.

Chirurdzy plastycy zauważyli, że kobiety coraz częściej chcą nadać swoim sylwetkom bardziej krągłe kształty. Dlatego też decydują się na zabieg, który polega na odessaniu tłuszczu z jednej części ciała np. ud czy brzucha i wstrzyknięciu jej w pośladki, czy piersi.

Wpływ na taką popularność wspomnianego zabiegu miały afery związane z wadliwymi implantami silikonowymi produkowanymi przez firmę PIP. Po ujawnieniu skandalu tysiące kobiet zdecydowały się usunąć potencjalnie szkodliwe implanty.

"Wykorzystanie własnego tłuszczu, jako wypełniacza jest stosowane w chirurgii plastycznej od 70 lat. Jednak dziś dzięki znacznie lepszym technikom, może być wykorzystywane na szerszą skalę. Do gabinetów coraz częściej zgłaszają się również pacjentki, które chcą tą metodą powiększyć sobie pośladki" - wyjaśnia Michael Cadier, chirurg plastyk z BAAPS.

"Z mojego doświadczenia wynika, że kobietom zależy przede wszystkim na nadaniu swojej pupie odpowiedniego kształtu, nie chcą uzyskać efektu zbyt masywnych pośladków. Nie da się jednak ukryć, że jest to bardzo popularny trend" - dodaje.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje