Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

2 września 2009 r.
12:40
Edytuj ten wpis

Telewizja tego nie puści, czyli teledysk z prosektorium (wideo)

Autor: Zdjęcie autora onet.pl
0 7 A A

Telewizyjne stacje muzyczne nie chcą emitować wideoklipu "Jest dobrze" Marii Sadowskiej. Dlaczego? Ponieważ teledysk jest zbyt kontrowersyjny. Został nakręcony w prosektorium.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
polska rodzia addamsow / 4 grudnia 2009 o 02:16
Fajna piosenka ZAJEBISTY TELEDYSK, a polacy to zbyt głupi naród żeby go docenić. GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
znamsie / 3 września 2009 o 18:58
ta piosenka jest okropna ! dlatego potrzebuje dobrej promocji i rozglosu. okropne i zenujace
Avatar
+++ / 3 września 2009 o 07:55
Co te teledyski wnoszą ? O co w tym chodzi?. Nic nie widać , nic nie słychać. Samo migotanie.
Avatar
jaga / 2 września 2009 o 22:46
JAK COŚ TAKIEGO MOŻNA WOGÓLE ROBIĆ,CIEKAWE CO SADOWSKA BY ZROBIŁA JAK BY TAK NAPRAWDĘ W TYM PROSEKTORIUM MUSIAŁA POLEŻEĆ CZY BY TEŻ TAK SPIEWAŁA I TAŃCZYŁA ? ŻENUJĄCE
Avatar
Chłop Polski / 2 września 2009 o 22:12
Sadowska chętni obejżę takie stopy twojej twórczości.Kiedyś piosenkarka utrzymuwała się ze śpiewania i talętu jaki posiadała,dzisiaj w większości królują ststriptizerki (delikatnie mówiąc),które o śpiewaniu nie mają pojęcia.
Avatar
m&j / 2 września 2009 o 20:42
Zgadzam się, nic dziwnego że nie chcą tego puszczać, szkoda antenowego czasu...
Avatar
Piotrek / 2 września 2009 o 17:25
ku*** ale gówno...ani tekstu ani muzyki teledysk dno..co za czasy ku*** ja pier***e
Avatar
polska rodzia addamsow / 4 grudnia 2009 o 02:16
Fajna piosenka ZAJEBISTY TELEDYSK, a polacy to zbyt głupi naród żeby go docenić. GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
znamsie / 3 września 2009 o 18:58
ta piosenka jest okropna ! dlatego potrzebuje dobrej promocji i rozglosu. okropne i zenujace
Avatar
+++ / 3 września 2009 o 07:55
Co te teledyski wnoszą ? O co w tym chodzi?. Nic nie widać , nic nie słychać. Samo migotanie.
Avatar
jaga / 2 września 2009 o 22:46
JAK COŚ TAKIEGO MOŻNA WOGÓLE ROBIĆ,CIEKAWE CO SADOWSKA BY ZROBIŁA JAK BY TAK NAPRAWDĘ W TYM PROSEKTORIUM MUSIAŁA POLEŻEĆ CZY BY TEŻ TAK SPIEWAŁA I TAŃCZYŁA ? ŻENUJĄCE
Avatar
Chłop Polski / 2 września 2009 o 22:12
Sadowska chętni obejżę takie stopy twojej twórczości.Kiedyś piosenkarka utrzymuwała się ze śpiewania i talętu jaki posiadała,dzisiaj w większości królują ststriptizerki (delikatnie mówiąc),które o śpiewaniu nie mają pojęcia.
Avatar
m&j / 2 września 2009 o 20:42
Zgadzam się, nic dziwnego że nie chcą tego puszczać, szkoda antenowego czasu...
Avatar
Piotrek / 2 września 2009 o 17:25
ku*** ale gówno...ani tekstu ani muzyki teledysk dno..co za czasy ku*** ja pier***e
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 0 1

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 1

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 7 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 9

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 4

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 22 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 3 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 67 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 2 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!