Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

30 marca 2017 r.
13:30

Ucho Prezesa 11 za darmo na YouTube. Ojciec Tadeusz u prezesa

3 36 A A
Ucho Prezesa - 11 odcinek
Ucho Prezesa - 11 odcinek (fot. YouTube)

11 odcinek serialu komediowego Ucho Prezesa jest już dostępny w internecie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

11. odcinek "Ucha prezesa" na razie dostępny jest dla widzów serwisu Showmax. W poniedziałek będzie zaś dostępny za darmo na YouTube.

Tymrazem w gabinecie Jarosława pojawia się ojciec Tadeusz. Przed wejściem do pokoju spotyka koczującego tam Andrzeja. Po krótkiej rozmowie, wchodzi do gabinetu.

- Czy pan Jarosław przyjmie księdza po kolędzie? - pyta.

- Ojciec Tadeusz! Oczywiście, zapraszam - odpowiada podekscytowany prezes.

Za chwilę przechodzą do meritum:

- Czytałem w gazecie, że ojciec dyrektor znalazł się na 84. pozycji na liście najbogatszych Polaków - stwierdza Jarosław.

- Kłamstwo! To kłamstwo na kłamstwie. Jeżeli nawet coś mam, to przecież nie mam. Bo to nie moje. Ja jestem tylko skromnym zakonnikiem. Nawet jeśli, to do grobu tego nie wezmę - wyjaśnił ojciec Tadeusz.

Po chwili rozpoczynają rozmowę na inny temat. Jarosław pyta księdza o... pieczarkarnię.

Premiera 11 odcinka Ucha Prezesa na YouTube w poniedziałek.

Ucho Prezesa odcinek 11 - zwiastun jest już dostępny na YouTube

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 07:45
Jak czytam takiego np. niby zamościjanina to szlag może trafić ! Tumanie oczadzony sektą pislam i mafią kaczo-rydzokową to co kradnie i niszczy sekta z mafią nie dokonali nawet Wandale w wiekach minionych ! To barbarzyńcy z krzyżykiem na czole i szablą w ręku a w kieszeni gaz bojowy i ryj pełny frazesów ! Taki jest pislam z mafią ! Ale koniec jest bliski ! Piekło czeka a tow. belzebub już uśmiechnięty z twojego obrzydliwego ryja ! a tow. I-szy sekretarz na czele !
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2017 o 19:45
to jest piękne jak pasibrzuchy nas okłamują i grabio kase
Avatar
bolek pe / 31 marca 2017 o 15:54
Wielkie dzięki "gościowi z godz.13.48 -13.51. Pozwoliłem sobie przepisać.Pozdrawiam.
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 14:00
Byłem na ich występie w Zamościu, większość widowni na biletach z funduszu socjalnego, poziom- żenada, te same tematy, jakieś tam kawałki poniżej pasa, tematy wokół d***, żadnego humoru słownego, inteligentnego, banda głupków przebierańców próbujących ośmieszać postacie. Były puste miejsca.
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 13:57
A może Robert Górski popiera złodziejstwo PełO PSL, ich kolacje u Sowy za twoją i moją kasę, płacone służbową kartą z pieniędzy podatników. A może Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju nie załapał że nie rządzi PełO PSL, razem z nimi skończy na śmietniku.
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 13:54
Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju się zeszmacił i wszystko !!!!
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 13:51
Odwrót z Iraku, Afganistanu, Osama śmieje się spod turbanu, Taki sojusznik jak Tusk się przyda, Wiwat Platforma i Al Kaida
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 13:50
Znów stara zgraja,szczęśliwym trafem, Bez głów, bez planów, za to z rozmachem, Do żłobu tłoczy swe tłuste cielska, Idzie Platforma Obywatelska. Do sądu złodziej śmiało ucieka, Bo wszak korupcja prawem człowieka, Czar PRL-u wraca do formy, Wdzięczni jesteśmy członkom Platformy.
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 13:50
Za tawariszcza Tuska zdorowie, Piją Gaspromu oligarchowie, Władimir Putin z radości śpiewa, Tut tepier budiet kak za Breżniewa.
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 13:50
Koniec z lustracją, koniec rozliczeń, Dla konfidentów to koncert życzeń, Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci, Wiwat Platforma i konfidenci.
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 07:45
Jak czytam takiego np. niby zamościjanina to szlag może trafić ! Tumanie oczadzony sektą pislam i mafią kaczo-rydzokową to co kradnie i niszczy sekta z mafią nie dokonali nawet Wandale w wiekach minionych ! To barbarzyńcy z krzyżykiem na czole i szablą w ręku a w kieszeni gaz bojowy i ryj pełny frazesów ! Taki jest pislam z mafią ! Ale koniec jest bliski ! Piekło czeka a tow. belzebub już uśmiechnięty z twojego obrzydliwego ryja ! a tow. I-szy sekretarz na czele !
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2017 o 19:45
to jest piękne jak pasibrzuchy nas okłamują i grabio kase
Avatar
bolek pe / 31 marca 2017 o 15:54
Wielkie dzięki "gościowi z godz.13.48 -13.51. Pozwoliłem sobie przepisać.Pozdrawiam.
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 14:00
Byłem na ich występie w Zamościu, większość widowni na biletach z funduszu socjalnego, poziom- żenada, te same tematy, jakieś tam kawałki poniżej pasa, tematy wokół d***, żadnego humoru słownego, inteligentnego, banda głupków przebierańców próbujących ośmieszać postacie. Były puste miejsca.
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 13:57
A może Robert Górski popiera złodziejstwo PełO PSL, ich kolacje u Sowy za twoją i moją kasę, płacone służbową kartą z pieniędzy podatników. A może Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju nie załapał że nie rządzi PełO PSL, razem z nimi skończy na śmietniku.
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 13:54
Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju się zeszmacił i wszystko !!!!
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 13:51
Odwrót z Iraku, Afganistanu, Osama śmieje się spod turbanu, Taki sojusznik jak Tusk się przyda, Wiwat Platforma i Al Kaida
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 13:50
Znów stara zgraja,szczęśliwym trafem, Bez głów, bez planów, za to z rozmachem, Do żłobu tłoczy swe tłuste cielska, Idzie Platforma Obywatelska. Do sądu złodziej śmiało ucieka, Bo wszak korupcja prawem człowieka, Czar PRL-u wraca do formy, Wdzięczni jesteśmy członkom Platformy.
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 13:50
Za tawariszcza Tuska zdorowie, Piją Gaspromu oligarchowie, Władimir Putin z radości śpiewa, Tut tepier budiet kak za Breżniewa.
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 13:50
Koniec z lustracją, koniec rozliczeń, Dla konfidentów to koncert życzeń, Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci, Wiwat Platforma i konfidenci.
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 16

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!