Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

9 kwietnia 2012 r.
16:47
Edytuj ten wpis

X-Factor: Lubelscy artyści zachwycili jurorów i... odpadli

3 3 A A

Marta Butryn i Łukasz Jemioła, których na co dzień można usłyszeć w Lublinie, oczarowali jurorów programu X–Factor. Nie dostali się jednak do finałowej "15”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mimo zachwytów jurorów Marcie i Łukaszowi zabrakło szczęścia w kolejnym etapie show, który można było obejrzeć w minioną sobotę. Jury z ponad 100 osób wybrało tylko 15 wokalistów, którzy będą przygotowywać się do kolejnych występów w tzw. domach jurorskich.

– Mam własny styl muzyczny, którego nie chcę zmieniać – podkreśla Marta. – To mogło mieć ogromny wpływ na decyzję jury. Sądzę, że w tym programie szukają osób, które można jeszcze w pewien sposób kształtować artystycznie.

– Na decyzji jurorów zaważyło na pewno to, że nie zaśpiewałem tekstu piosenki, który miałem przygotować. Klimat sportowej rywalizacji, jaki panował podczas tego etapu konkursu, nie sprzyjał – według mnie – wykonywaniu muzyki – zaznacza Łukasz.

Łukasz pochodzi z Limanowej, ale jego przygoda z muzyką zaczęła się na dobre w Lublinie, gdzie studiuje edukację muzyczną na UMCS. Występuje w całym kraju. W Lublinie można go zobaczyć m.in. w Warsztatach Kultury podczas solowych recitali m.in. piosenki przedwojennej i autorskiej.

W X-Factor zaśpiewał mało znaną piosenkę Boba Dylana "I'll be staying here with you”. – Masz ciepły, fantastyczny wokal. Jesteś typem wokalisty, o którego atencję słuchacz walczy – dodała Tatiana Okupnik. Występ Łukasza wzruszył też Czesława Mozila. – To było piękne, dziękuję ci – powiedział juror.

Z kolei Marta zachwyciła jurorów wykonaniem piosenki Arethy Franklin "Natural woman”. – Genialne! Śpiewasz to tak, że wszyscy mają paść na kolana – zachwycała się jej występem Okupnik. – Skąd w tobie taka bezczelna lekkość w sposobie śpiewania – pytał Wojewódzki.

Lubelska wokalistka czerpie inspiracje z soulu i bluesa lat 60. i 70. Podziwia królowe soulu m.in. Arethę Franklin i Ninę Simone. W Lublinie można jej posłuchać m.in. w restauracji Mandragora, gdzie gra z zespołem Berberys i klubie Komitet, gdzie występuje w ramach imprezy Let's Groove. Niebawem ukaże się też jej debiutancka solowa płyta.

A tak śpiewał Łukasz Jemioła podczas castingu:


Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
(z)BAWICIEL ŚWIATA / 10 kwietnia 2012 o 11:17
[color="#4B0082"]UMCS czyli [color="#FF0000"]SZANSA NA SUKCES BEZ SZANS NA SUKCES[/color]:

K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC nie raz pokazywał[color="#FF0000"] KUL[/color]-awy i [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologiczny[color="#FF0000"] poziom Pożal Się Boże na Uniwersytecie pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKIEJ – KURII.[/color] Od kilku, a może już kilkunastu lat, czyli jak były[color="#FF0000"] ArcyLubelski Józef Życiński („Filozof” SB – cki) zaczął nadawać DYPLOMY Wydziałowi Artystycznemu (Al. Kraśnicka) w miejsce Dyplomów Państwowych dokonał się tam CUD PRZEMIANY w Wydział AUTYSTYCZNY[/color]. Zachwyceni Wykładowcy o KUL-awym i PAT-ologicznym mniemaniu zamiast wykładać jak należy – [color="#FF0000"]Wyłożyli UMCS na Uniwersytet Pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKIEJ – KURII[/color].
Na dokładkę obecny[color="#FF0000"] Brat Andrzej [/color]na[color="#FF0000"] Nieodwołalnym Stanowisku Rektora [/color]udeKULował KUL-uary [color="#FF0000"]flagami BIAŁO – NIEBIESKIMI [/color]pomnik, a właściwie Ołtarz patronki UMCS-u - [color="#FF0000"]nawet Flagi Kur[/color]...iewne [color="#FF0000"]powiewają przed Biblioteką Uniwersytecką[/color] – [color="#FF0000"]Brat Andrzej zapier[/color]...niczając do roboty [color="#FF0000"]musi czuć swoje Powołanie [/color]i pamiętać, że[color="#FF0000"] Zawarł Związek Partnerski Z B[/color](L)[color="#FF0000"]OGIEM[/color]...
Trudno sobie wyobrazić Brać naukową [color="#FF0000"]żegnającą się [/color]przed wejściem do KUL-u arów UMCS-u, a nie da się wykluczyć, że [color="#FF0000"]zaczną się ŻEGNAĆ[/color]... ze stanowiskami...
[color="#FF0000"]Po Wydziale AUTYSTYCZNYM mogącym odstawiać ino SZOPKĘ KUL[/color]ej na [color="#FF0000"]KUL[/color]-ejne pod Boską opieką [color="#FF0000"]KUL[/color]-awego i [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologicznego pół[color="#FF0000"]ŚWIAT[/color](k)[color="#FF0000"]A NAUKOWEGO[/color].

Poczynając od samego początku Boskiej Mentalności KUL-awego i PAT-olgicznego pół[color="#FF0000"]ŚWIAT[/color](k)[color="#FF0000"]A NAUKOWEGO [/color]to:

Robiąc[color="#FF0000"] TYTUŁY NAUKOWE mieszają przez 5 lat WODĘ Z MĄKĄ i wychodzi im CIAŁO PAŃSKIE[/color]! Podobnie jest z [color="#FF0000"]KRWIĄ PAŃSKĄ [/color]– komu nie wejdzie w pałę – m do dyspozycji KUL-ejne lata, [color="#FF0000"]aż do prof.[/color](anata) nauki. Będąca zaś w niedalekiej dległosci od KUL-u arów [color="#FF0000"]Szkoła Przemysłu Spożywczego proces mieszania wody z mąką i jego efekty tłumaczy uczniom w ciągu kilku minut[/color]. Z KUL-ei będący też w niedalekiej odległości od KUL-u arów[color="#FF0000"] UNIWERYTET MEDYCZNY [/color](edukujący nawet Zakonnice) pokazuje jak funkcjonuje organizm ludzki, a KUL-awi i PAT-ologiczni twierdzą, że [color="#FF0000"]MAŃKA[/color] (g)[color="#FF0000"]RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM i [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIŁA ŚWIAT[/color]!
Od początku też [color="#FF0000"]ZAMIENIAJĄ JEDNO NA DRUGIE [/color](chorych na zdrowych; wodę na wino) twierdząc, że[color="#FF0000"] to CUDA[/color], a cała ŚW.(irnięta) [color="#FF0000"]Świta uczy, iż CUD to COŚ Z NICZEGO [/color]- nie mogą ino zamienić [color="#FF0000"]GŁUPICH NA MĄDRYCH i PIJANYCH na TRZEŹWYCH - tu wysiadał nawet bibliny Jezus[/color].
Wciskając ludziom w Boski Sposób Stolicę Mądrości – do dziś nie wiadomo [color="#FF0000"]KTO BYŁ OJCEM JEZUSA, a MARYJA ŚWIĘTA NIE BYŁA skoro sama nie wiedziała[/color]...
Oprócz tych CUDÓW[color="#FF0000"] odziedziczyli ANALFABVETYZM[/color], bo [color="#FF0000"]WIELKA NOC [/color]panuje np. u ESKIMOSÓW, [color="#FF0000"]a w Kościele WIELKANOC[/color]!
Nie odnotowano w Historii Kościoła, aby ktoś chciał[color="#FF0000"] NAWRACAĆ ESKIMOSÓW [/color]- tam [color="#FF0000"]nawet Boska Noga ne stanęła [/color]mimo, że "BÓG Stworzył człowieka na obraz i podobieństwo swoje...) [color="#FF0000"]boją się aby im d[/color]... [color="#FF0000"]nie zmarzły...[/color]

[color="#FF0000"]W nagrodę za Silną WIA[/color](g)[color="#FF0000"]RĘ[/color] Brata Andrzeja z pozostałymi [color="#FF0000"]Braćmi i Siostrami Wykładowcami Odprawiającymi Godzinki w miejsce wykładów[/color] wypucowana i udeKULowana[color="#FF0000"] MARYJA SKŁODOWSKA – KURIA będzie Patronką KUL[/color]-awego, [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologicznego i [color="#FF0000"]KAT[/color]-olickiego Poziomu[color="#FF0000"] POŻAL SIĘ BOŻE[/color]! W samych KUL-arach UMCS-u powinna zawisnąć KUL-awa Reklama: „[color="#FF0000"]KUL – twój najgłupszy wybór[/color]” niczym znana z MediaMarkt „[color="#FF0000"]NIE DLA IDIOTÓW[/color]”.

W ramach relaksu po Mękach Wielkiego Tygodnia i TRIDUUM PASCHALNEGO [color="#FF0000"]można podziwiać OWOCE[/color] ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO[color="#FF0000"] w wydaniu Aminencji, Axcelencji,[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW i Zakonnic[/color]:

[color="#FF0000"]W TYM MIEJSCU NA INNYCH FORACH ZAMIESZCZONY JEST WYKAZ STRON XXX z udziałem księŻULKÓW i ZAKONNC[/color]. Naczelny „D.W.” w ramach PO-kuty wprowadził szyfry.
Inne fora są bardziej puszczalskie (prawie jak księŻULKI z SIOSTRZYCZKAMI) i doPUSZCZAJĄ wykaz...

i można podziwiać jak funkcjonuje Kórestwo Boże! [color="#FF0000"]W oparciu o Główne Prawdy Wia[/color](g)[color="#FF0000"]ry Św[/color].(irniętej) bazujące na[color="#FF0000"] KSIĘDZE [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] pod KULtowym i PATologicznym hasłem: „[color="#FF0000"]CO WOLNO SIOSTZYCZCE, AXCELENCJI I [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKOWI – TEGO NIE WOLNO LUDOWI[/color]”!
w myśl popularnej KULędy: "[color="#FF0000"]KTÓZ TO WIDZIAŁ TAKIE DZIWY[/color]..."*

W ramach Pokuty, reKULekcji i innych czarnych wydarzeń[color="#FF0000"] każdy [/color]po obejrzeniu [color="#FF0000"]może się NAWRÓCIĆ – z tym, że PROSTO DO DOMU [/color]– będą to wymarzone i Wymodlone reKULekcje Narodowe! - pomni jak poczynając od Najwyższych Aminencji, a na szeregowych ksieŻULKACH kończąc – [color="#FF0000"]opier[/color]...niczanie [color="#FF0000"]wszystkich puszczalskich, nie dopuszczanie rozwodników do BRAM [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA, nie dopuszczanie ich dzieci do BRAM[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color].

O [color="#FF0000"]KUL[/color]minacji [color="#FF0000"]Głównych Prawd Wia[/color](g)[color="#FF0000"]gry Świętej [/color]donosiła prasa internetowa od samego początku wielkiego postu – takiego spekta[color="#FF0000"]KUL[/color]arnego [color="#FF0000"]ataku nie wytrzymały nawet wewnętrzne struktury Kościoła i w KUL[/color]minacyjnych momentach [color="#FF0000"]owocowały SAMOBÓJSTWAMI – z [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKIEM włącznie[/color]!

Zaczynając ocenę PATologicznych PO-PiSów od samej góry to:

1) [color="#FF0000"]Boski Namiestnik B.XVI.[/color] Zachwycał się Najświętszą Panną ([color="#FF0000"]z Dzieckiem[/color])!
2) Wpadał w zachwyt nad „Zawsze Dziewicą” [color="#FF0000"]z Dzieckiem [/color]– On chyba w [color="#FF0000"]1939 r. kończył[/color]gine[color="#FF0000"]KUL[/color]ogię Kościelną dlatego [color="#FF0000"]tak pier[/color]...

3) [color="#FF0000"]Sam Boski Sprawozdawca TV Niebieskich Wydarzeń z Vaticano tak napier[/color]...niczał, że doszedł do wniosku, iż [color="#FF0000"]CHRYSTUS NIE ZAMRTWYCHWSTAŁ ZUPEŁNIE[/color]... JEDNĄ NOGĄ JEST W GROBIE...!!!

4) [color="#FF0000"]Warszawski Kardynał Kazimierz NYCZ wyzywał Polityków[/color], że to „DOROŚLI URZĄDZILI SOBIE ZABAWĘ...” [color="#FF0000"]zapominając o głupotach zamkniętych w KSIĘDZE [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color], a przedstawionych w krajowym przeboju idealnie pasującym do niedojrzałości emocjonalnej Duchowieństwa „[color="#FF0000"]DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT[/color]”

5) [color="#FF0000"]Arcybiskup Józef MICHALIK [/color]straszył ludzi w TVP, że „[color="#FF0000"]ON WIE KTO TO ROBI[/color]” czyli walczy z Kościołem! Wie, ale NIE POWIEDZIAŁ –[color="#FF0000"] niczym KSIĘGA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]...

6) Sam też [color="#FF0000"]Arcybiskup Leszek Sławoj GŁÓDŹ załatwił własną Firmę jak należy [/color]stwierdzając, ze ”[color="#FF0000"]ZMARTWYCHWSTANIE JEST STANEM UMYSŁU[/color]”...!!! - czyli [color="#FF0000"]SCHIZOFRENII[/color]...

7) Obecny [color="#FF0000"]ArcyBudzik Lubelski [/color]piał w zachwycie: „Chrystusa nie można wyłączać z dziejów człowieka” zapominając w Stolicy Mądrości i Boskiej Mądrości, że [color="#FF0000"]ŚW.[/color](irnięty) [color="#FF0000"]Piotr Apostoł wyłączył Jezusa ze swego życia i nycz Mu się nie stało[/color] ([color="#FF0000"]Mt. 26, 69 – 74[/color]).

Cała[color="#FF0000"] PAT[/color]ologia zawarła się w [color="#FF0000"]KUL[/color]minacyjnym[color="#FF0000"] ataku na Państwo Polskie[/color] sprowadzając się do stwierdzenia, że [color="#FF0000"]rządzi mniejszość, a KAT[/color]olicy stanowią większość![color="#FF0000"] I NIE RZĄDZĄ[/color]...
Trudno przejść do porządku dziennego nad [color="#FF0000"]Kościelnymi JAJAMI tworzonymi przez FIKCJONARIUSZY KOŚCIELNYCH [/color]większymi niż same PiSanki! [color="#FF0000"]Kto odważy się dopuścić do władzy Idiotów[/color]? No kto...? - CHYBA [color="#FF0000"]INO Uniwersytet MARYI SKŁODOWSKIEJ – KURII[/color].

[color="#FF0000"]Następny termin pier[/color]...niczenia głupot będzie [color="#FF0000"]za ok. 6 tygodni [/color]jak [color="#FF0000"]Niebieską Świtę Oświeci Swoim Światłem Duch Św.[/color](irnięty) pod postacią [color="#FF0000"]KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy... KULminacja PAT-ologii nastąpi też w Sakramencie Pokuty i I KOMUNII ŚWIĘTEJ...

Metody działania Boskiej Stolicy Mądrości[color="#FF0000"] są od lat niezmienne [/color]– w latach 1980-tych [color="#FF0000"]członków K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/color][color="#FF0000"] Wywalono z[/color] muzy[color="#FF0000"]KUL[/color]ogii [color="#FF0000"]zaraz po I semestrze [/color]– tak ufali Papieżowi (JP 2),[color="#FF0000"] że ich [/color](z)[color="#FF0000"]BAWI, a On zapewnił im najwyżej maturę na wieki wieków[/color].
[color="#FF0000"]Kto nie dał się [/color]udob[color="#FF0000"]RUCHAĆ Papieżowi [/color]i wybrał państwowe uczelnie [color="#FF0000"]wyszedł na ludzi[/color]...,[color="#FF0000"] a lubelskie [/color]sz[color="#FF0000"]KUL[/color]nictwo [color="#FF0000"]i UMCS liczy na [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIE podpisujac KUL[/color]-awe i [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologiczne Umowy współpracy – jednym słowem[color="#FF0000"] Czarni chcą wszystkich [/color]udb[color="#FF0000"]RUCHAĆ[/color]... I tak wygląda [color="#FF0000"]X-FACTOR oparty na faktach[/color].

W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "[color="#FF0000"]W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW.[/color] ...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła (opuszczając KROPKI między literami): [color="#FF0000"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. )[/color]
[color="#4B0082"]UMCS czyli [color="#FF0000"]SZANSA NA SUKCES BEZ SZANS NA SUKCES[/color]:

K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowsz... rozwiń
Avatar
SG.was / 9 kwietnia 2012 o 18:56
Od kiedy Wojewodzki zna sie na muzyce????????????????????
Avatar
Roman / 9 kwietnia 2012 o 17:30
Mój dziadek lepiej śpiewał.
Avatar
(z)BAWICIEL ŚWIATA / 10 kwietnia 2012 o 11:17
[color="#4B0082"]UMCS czyli [color="#FF0000"]SZANSA NA SUKCES BEZ SZANS NA SUKCES[/color]:

K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC nie raz pokazywał[color="#FF0000"] KUL[/color]-awy i [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologiczny[color="#FF0000"] poziom Pożal Się Boże na Uniwersytecie pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKIEJ – KURII.[/color] Od kilku, a może już kilkunastu lat, czyli jak były[color="#FF0000"] ArcyLubelski Józef Życiński („Filozof” SB – cki) zaczął nadawać DYPLOMY Wydziałowi Artystycznemu (Al. Kraśnicka) w miejsce Dyplomów Państwowych dokonał się tam CUD PRZEMIANY w Wydział AUTYSTYCZNY[/color]. Zachwyceni Wykładowcy o KUL-awym i PAT-ologicznym mniemaniu zamiast wykładać jak należy – [color="#FF0000"]Wyłożyli UMCS na Uniwersytet Pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKIEJ – KURII[/color].
Na dokładkę obecny[color="#FF0000"] Brat Andrzej [/color]na[color="#FF0000"] Nieodwołalnym Stanowisku Rektora [/color]udeKULował KUL-uary [color="#FF0000"]flagami BIAŁO – NIEBIESKIMI [/color]pomnik, a właściwie Ołtarz patronki UMCS-u - [color="#FF0000"]nawet Flagi Kur[/color]...iewne [color="#FF0000"]powiewają przed Biblioteką Uniwersytecką[/color] – [color="#FF0000"]Brat Andrzej zapier[/color]...niczając do roboty [color="#FF0000"]musi czuć swoje Powołanie [/color]i pamiętać, że[color="#FF0000"] Zawarł Związek Partnerski Z B[/color](L)[color="#FF0000"]OGIEM[/color]...
Trudno sobie wyobrazić Brać naukową [color="#FF0000"]żegnającą się [/color]przed wejściem do KUL-u arów UMCS-u, a nie da się wykluczyć, że [color="#FF0000"]zaczną się ŻEGNAĆ[/color]... ze stanowiskami...
[color="#FF0000"]Po Wydziale AUTYSTYCZNYM mogącym odstawiać ino SZOPKĘ KUL[/color]ej na [color="#FF0000"]KUL[/color]-ejne pod Boską opieką [color="#FF0000"]KUL[/color]-awego i [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologicznego pół[color="#FF0000"]ŚWIAT[/color](k)[color="#FF0000"]A NAUKOWEGO[/color].

Poczynając od samego początku Boskiej Mentalności KUL-awego i PAT-olgicznego pół[color="#FF0000"]ŚWIAT[/color](k)[color="#FF0000"]A NAUKOWEGO [/color]to:

Robiąc[color="#FF0000"] TYTUŁY NAUKOWE mieszają przez 5 lat WODĘ Z MĄKĄ i wychodzi im CIAŁO PAŃSKIE[/color]! Podobnie jest z [color="#FF0000"]KRWIĄ PAŃSKĄ [/color]– komu nie wejdzie w pałę – m do dyspozycji KUL-ejne lata, [color="#FF0000"]aż do prof.[/color](anata) nauki. Będąca zaś w niedalekiej dległosci od KUL-u arów [color="#FF0000"]Szkoła Przemysłu Spożywczego proces mieszania wody z mąką i jego efekty tłumaczy uczniom w ciągu kilku minut[/color]. Z KUL-ei będący też w niedalekiej odległości od KUL-u arów[color="#FF0000"] UNIWERYTET MEDYCZNY [/color](edukujący nawet Zakonnice) pokazuje jak funkcjonuje organizm ludzki, a KUL-awi i PAT-ologiczni twierdzą, że [color="#FF0000"]MAŃKA[/color] (g)[color="#FF0000"]RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM i [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIŁA ŚWIAT[/color]!
Od początku też [color="#FF0000"]ZAMIENIAJĄ JEDNO NA DRUGIE [/color](chorych na zdrowych; wodę na wino) twierdząc, że[color="#FF0000"] to CUDA[/color], a cała ŚW.(irnięta) [color="#FF0000"]Świta uczy, iż CUD to COŚ Z NICZEGO [/color]- nie mogą ino zamienić [color="#FF0000"]GŁUPICH NA MĄDRYCH i PIJANYCH na TRZEŹWYCH - tu wysiadał nawet bibliny Jezus[/color].
Wciskając ludziom w Boski Sposób Stolicę Mądrości – do dziś nie wiadomo [color="#FF0000"]KTO BYŁ OJCEM JEZUSA, a MARYJA ŚWIĘTA NIE BYŁA skoro sama nie wiedziała[/color]...
Oprócz tych CUDÓW[color="#FF0000"] odziedziczyli ANALFABVETYZM[/color], bo [color="#FF0000"]WIELKA NOC [/color]panuje np. u ESKIMOSÓW, [color="#FF0000"]a w Kościele WIELKANOC[/color]!
Nie odnotowano w Historii Kościoła, aby ktoś chciał[color="#FF0000"] NAWRACAĆ ESKIMOSÓW [/color]- tam [color="#FF0000"]nawet Boska Noga ne stanęła [/color]mimo, że "BÓG Stworzył człowieka na obraz i podobieństwo swoje...) [color="#FF0000"]boją się aby im d[/color]... [color="#FF0000"]nie zmarzły...[/color]

[color="#FF0000"]W nagrodę za Silną WIA[/color](g)[color="#FF0000"]RĘ[/color] Brata Andrzeja z pozostałymi [color="#FF0000"]Braćmi i Siostrami Wykładowcami Odprawiającymi Godzinki w miejsce wykładów[/color] wypucowana i udeKULowana[color="#FF0000"] MARYJA SKŁODOWSKA – KURIA będzie Patronką KUL[/color]-awego, [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologicznego i [color="#FF0000"]KAT[/color]-olickiego Poziomu[color="#FF0000"] POŻAL SIĘ BOŻE[/color]! W samych KUL-arach UMCS-u powinna zawisnąć KUL-awa Reklama: „[color="#FF0000"]KUL – twój najgłupszy wybór[/color]” niczym znana z MediaMarkt „[color="#FF0000"]NIE DLA IDIOTÓW[/color]”.

W ramach relaksu po Mękach Wielkiego Tygodnia i TRIDUUM PASCHALNEGO [color="#FF0000"]można podziwiać OWOCE[/color] ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO[color="#FF0000"] w wydaniu Aminencji, Axcelencji,[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW i Zakonnic[/color]:

[color="#FF0000"]W TYM MIEJSCU NA INNYCH FORACH ZAMIESZCZONY JEST WYKAZ STRON XXX z udziałem księŻULKÓW i ZAKONNC[/color]. Naczelny „D.W.” w ramach PO-kuty wprowadził szyfry.
Inne fora są bardziej puszczalskie (prawie jak księŻULKI z SIOSTRZYCZKAMI) i doPUSZCZAJĄ wykaz...

i można podziwiać jak funkcjonuje Kórestwo Boże! [color="#FF0000"]W oparciu o Główne Prawdy Wia[/color](g)[color="#FF0000"]ry Św[/color].(irniętej) bazujące na[color="#FF0000"] KSIĘDZE [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] pod KULtowym i PATologicznym hasłem: „[color="#FF0000"]CO WOLNO SIOSTZYCZCE, AXCELENCJI I [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKOWI – TEGO NIE WOLNO LUDOWI[/color]”!
w myśl popularnej KULędy: "[color="#FF0000"]KTÓZ TO WIDZIAŁ TAKIE DZIWY[/color]..."*

W ramach Pokuty, reKULekcji i innych czarnych wydarzeń[color="#FF0000"] każdy [/color]po obejrzeniu [color="#FF0000"]może się NAWRÓCIĆ – z tym, że PROSTO DO DOMU [/color]– będą to wymarzone i Wymodlone reKULekcje Narodowe! - pomni jak poczynając od Najwyższych Aminencji, a na szeregowych ksieŻULKACH kończąc – [color="#FF0000"]opier[/color]...niczanie [color="#FF0000"]wszystkich puszczalskich, nie dopuszczanie rozwodników do BRAM [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA, nie dopuszczanie ich dzieci do BRAM[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color].

O [color="#FF0000"]KUL[/color]minacji [color="#FF0000"]Głównych Prawd Wia[/color](g)[color="#FF0000"]gry Świętej [/color]donosiła prasa internetowa od samego początku wielkiego postu – takiego spekta[color="#FF0000"]KUL[/color]arnego [color="#FF0000"]ataku nie wytrzymały nawet wewnętrzne struktury Kościoła i w KUL[/color]minacyjnych momentach [color="#FF0000"]owocowały SAMOBÓJSTWAMI – z [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKIEM włącznie[/color]!

Zaczynając ocenę PATologicznych PO-PiSów od samej góry to:

1) [color="#FF0000"]Boski Namiestnik B.XVI.[/color] Zachwycał się Najświętszą Panną ([color="#FF0000"]z Dzieckiem[/color])!
2) Wpadał w zachwyt nad „Zawsze Dziewicą” [color="#FF0000"]z Dzieckiem [/color]– On chyba w [color="#FF0000"]1939 r. kończył[/color]gine[color="#FF0000"]KUL[/color]ogię Kościelną dlatego [color="#FF0000"]tak pier[/color]...

3) [color="#FF0000"]Sam Boski Sprawozdawca TV Niebieskich Wydarzeń z Vaticano tak napier[/color]...niczał, że doszedł do wniosku, iż [color="#FF0000"]CHRYSTUS NIE ZAMRTWYCHWSTAŁ ZUPEŁNIE[/color]... JEDNĄ NOGĄ JEST W GROBIE...!!!

4) [color="#FF0000"]Warszawski Kardynał Kazimierz NYCZ wyzywał Polityków[/color], że to „DOROŚLI URZĄDZILI SOBIE ZABAWĘ...” [color="#FF0000"]zapominając o głupotach zamkniętych w KSIĘDZE [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color], a przedstawionych w krajowym przeboju idealnie pasującym do niedojrzałości emocjonalnej Duchowieństwa „[color="#FF0000"]DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT[/color]”

5) [color="#FF0000"]Arcybiskup Józef MICHALIK [/color]straszył ludzi w TVP, że „[color="#FF0000"]ON WIE KTO TO ROBI[/color]” czyli walczy z Kościołem! Wie, ale NIE POWIEDZIAŁ –[color="#FF0000"] niczym KSIĘGA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]...

6) Sam też [color="#FF0000"]Arcybiskup Leszek Sławoj GŁÓDŹ załatwił własną Firmę jak należy [/color]stwierdzając, ze ”[color="#FF0000"]ZMARTWYCHWSTANIE JEST STANEM UMYSŁU[/color]”...!!! - czyli [color="#FF0000"]SCHIZOFRENII[/color]...

7) Obecny [color="#FF0000"]ArcyBudzik Lubelski [/color]piał w zachwycie: „Chrystusa nie można wyłączać z dziejów człowieka” zapominając w Stolicy Mądrości i Boskiej Mądrości, że [color="#FF0000"]ŚW.[/color](irnięty) [color="#FF0000"]Piotr Apostoł wyłączył Jezusa ze swego życia i nycz Mu się nie stało[/color] ([color="#FF0000"]Mt. 26, 69 – 74[/color]).

Cała[color="#FF0000"] PAT[/color]ologia zawarła się w [color="#FF0000"]KUL[/color]minacyjnym[color="#FF0000"] ataku na Państwo Polskie[/color] sprowadzając się do stwierdzenia, że [color="#FF0000"]rządzi mniejszość, a KAT[/color]olicy stanowią większość![color="#FF0000"] I NIE RZĄDZĄ[/color]...
Trudno przejść do porządku dziennego nad [color="#FF0000"]Kościelnymi JAJAMI tworzonymi przez FIKCJONARIUSZY KOŚCIELNYCH [/color]większymi niż same PiSanki! [color="#FF0000"]Kto odważy się dopuścić do władzy Idiotów[/color]? No kto...? - CHYBA [color="#FF0000"]INO Uniwersytet MARYI SKŁODOWSKIEJ – KURII[/color].

[color="#FF0000"]Następny termin pier[/color]...niczenia głupot będzie [color="#FF0000"]za ok. 6 tygodni [/color]jak [color="#FF0000"]Niebieską Świtę Oświeci Swoim Światłem Duch Św.[/color](irnięty) pod postacią [color="#FF0000"]KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy... KULminacja PAT-ologii nastąpi też w Sakramencie Pokuty i I KOMUNII ŚWIĘTEJ...

Metody działania Boskiej Stolicy Mądrości[color="#FF0000"] są od lat niezmienne [/color]– w latach 1980-tych [color="#FF0000"]członków K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/color][color="#FF0000"] Wywalono z[/color] muzy[color="#FF0000"]KUL[/color]ogii [color="#FF0000"]zaraz po I semestrze [/color]– tak ufali Papieżowi (JP 2),[color="#FF0000"] że ich [/color](z)[color="#FF0000"]BAWI, a On zapewnił im najwyżej maturę na wieki wieków[/color].
[color="#FF0000"]Kto nie dał się [/color]udob[color="#FF0000"]RUCHAĆ Papieżowi [/color]i wybrał państwowe uczelnie [color="#FF0000"]wyszedł na ludzi[/color]...,[color="#FF0000"] a lubelskie [/color]sz[color="#FF0000"]KUL[/color]nictwo [color="#FF0000"]i UMCS liczy na [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIE podpisujac KUL[/color]-awe i [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologiczne Umowy współpracy – jednym słowem[color="#FF0000"] Czarni chcą wszystkich [/color]udb[color="#FF0000"]RUCHAĆ[/color]... I tak wygląda [color="#FF0000"]X-FACTOR oparty na faktach[/color].

W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "[color="#FF0000"]W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW.[/color] ...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła (opuszczając KROPKI między literami): [color="#FF0000"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. )[/color]
[color="#4B0082"]UMCS czyli [color="#FF0000"]SZANSA NA SUKCES BEZ SZANS NA SUKCES[/color]:

K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowsz... rozwiń
Avatar
SG.was / 9 kwietnia 2012 o 18:56
Od kiedy Wojewodzki zna sie na muzyce????????????????????
Avatar
Roman / 9 kwietnia 2012 o 17:30
Mój dziadek lepiej śpiewał.
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 2

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 5 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 1 4

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 61 5

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 21

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 41 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 45 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.