Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

8 grudnia 2009 r.
11:55
Edytuj ten wpis

Zagłosujmy na Budkę Suflera w Telekamerach

0 6 A A

Budka Suflera ma szansę na zdobycie kolejnej nagrody w swojej karierze. Lubelski zespół został nominowany do Telekamery "Tele Tygodnia”. Teraz wszystko jest w rękach głosujących.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To już 13. edycja Telekamer, organizowanych przez tygodnik "Tele Tydzień”, publikowany przez Wydawnictwo Bauer. W tym roku w szesnastu kategoriach na statuetki ma szanse 30 aktorów, dziennikarzy i muzyków, 10 audycji telewizyjnych, 15 seriali oraz 25 kanałów tematycznych.

Budka Suflera kandyduje do nagrody w kategorii Muzyka. Konkurentami lublinian są Ewa Farna, Andrzej Piaseczny, Sasha i zespół Afromental. Szczególnie mocnym kandydatem jest Piaseczny, którego album "Spis rzeczy ulubionych” był wielkim bestsellerem mijającego roku, a promujące go wyprzedane tournee stało się sensacją ze względu na udział Seweryna Krajewskiego.

Z kolei Budka Suflera odbyła w 2009 roku wielkie tournee z okazji swojego 35-lecia, dała koncert na Sopot Hit Festiwal, obejrzany przez 2 720 tys. widzów w TVP2, i opublikowała longplay "Zawsze czegoś brak”, który znalazł dotąd 20 tys. nabywców.

Dla Suflerów Telekamera byłaby kolejną tego typu nagrodą po Wiktorze '97 dla najbardziej popularnego artysty estradowego. Suflerzy mają też na koncie Fryderyki, Play-Boxy, Mateusza, Superjedynki oraz Grand Prix KFPP Opole i Złotego Słowika Sopot Festival za całokształt działalności artystycznej.

Telekamery mają formułę plebiscytu. Głosować może każdy – przez Internet w serwisie www.telekamery.pl, za pomocą SMS-ów oraz na kartkach załączanych do "Tele Tygodnia”. Termin upływa 31 grudnia. Kartki przyjmowane będą do 12 stycznia 2010 roku, ale decyduje data stempla pocztowego do 31 grudnia.

Tradycyjnie dla głosujących przygotowano nagrody. Głosujący w Internecie wezmą udział w losowaniu 20 zestawów gier komputerowych, głosujący na kartkach w losowaniu samochodu Citroen C3 Picasso, głosujący SMS-ami w losowaniu drugiego samochodu Citroen C3 Picasso.

Wyniki głosowania i losowania zostaną ogłoszone podczas ceremonii wręczenia statuetek, która odbędzie się 25 stycznia. Za jej produkcję odpowiadać będzie firma Mastiff Media Polska, która produkuje bardzo popularne teleturnieje "Gilotyna”, "You Can Dance – Po prostu tańcz!” i "Tak to leciało!”. Na razie nie wiadomo jednak, która stacja telewizyjna pokaże galę.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pyrek / 8 grudnia 2009 o 20:59
W życiu za to że był senatorem z pis!!!!!!
Avatar
cdn / 8 grudnia 2009 o 19:17
Na kogo głosować??? Budka Suflera to było coś 20-30 lat temu. Dzisiaj już niestety .......?????
Avatar
mosquito / 8 grudnia 2009 o 19:07
a dlaczego ?
Avatar
hary / 8 grudnia 2009 o 18:07
Kazde miast chcialo by miec taki zespol perelka Polsski brawo Cugowski brawo BudkaSuflera pozdrawia Poznan
Avatar
ik / 8 grudnia 2009 o 15:39
A szkoda ze nie mozna zagłosowac na sondzie bo nie wszyscy mają komórki
Avatar
maly3109 / 8 grudnia 2009 o 15:28
NA KOGO????? Budka skończyła się conajmniej 20 lat lat.Teraz to szmira,komercja i totalne dno.Tylko kasa się liczy
Avatar
pyrek / 8 grudnia 2009 o 20:59
W życiu za to że był senatorem z pis!!!!!!
Avatar
cdn / 8 grudnia 2009 o 19:17
Na kogo głosować??? Budka Suflera to było coś 20-30 lat temu. Dzisiaj już niestety .......?????
Avatar
mosquito / 8 grudnia 2009 o 19:07
a dlaczego ?
Avatar
hary / 8 grudnia 2009 o 18:07
Kazde miast chcialo by miec taki zespol perelka Polsski brawo Cugowski brawo BudkaSuflera pozdrawia Poznan
Avatar
ik / 8 grudnia 2009 o 15:39
A szkoda ze nie mozna zagłosowac na sondzie bo nie wszyscy mają komórki
Avatar
maly3109 / 8 grudnia 2009 o 15:28
NA KOGO????? Budka skończyła się conajmniej 20 lat lat.Teraz to szmira,komercja i totalne dno.Tylko kasa się liczy

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 1 0

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 7

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 3 1

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 8 1

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 3

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem 5 5

W środę ma rozpocząć się proces pięciu lekarzy z Lublina, którzy przez swoje zaniedbania przyczynili się do śmierci pacjenta – dowodzą śledczy. Medycy nie podali antybiotyku mężczyźnie z zapaleniem wyrostka. Pacjent zmarł po operacji.

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem 4 6

Do wypadku doszło około godz. 18 na al. Andersa w Lublinie, w okolicach wyjazdu z parkingu pobliskiego supermarketu.

Festiwal KODY 2018. Wystąpili w Korei Północnej, zagrają w Lublinie [program koncertów]
9 maja 2018, 19:00
galeria

Festiwal KODY 2018. Wystąpili w Korei Północnej, zagrają w Lublinie [program koncertów] 4 0

Bilety na ten koncert rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. – 2,5 roku za tym chodziliśmy – przyznaje Paweł Hadrian z Centrum Spotkania Kultur. 12 maja w CSK zagra legenda europejskiej awangardy muzycznej - Laibach. Na jubileuszowej 10. edycji festiwalu KODY takich niezapomnianych muzycznych eksperymentów będzie więcej.

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS 10 2

CBA zatuszowało przeciek o tajnej operacji – twierdzi były szef lubelskiej delegatury Biura. Akcja CBA była wymierzona w asystenta lubelskiej posłanki PiS. Funkcjonariusz, który wykrył skandal, stracił pracę.

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży 14 1

Według najnowszych danych, łączny przychód spółek należących do Grupy Azoty przekroczył 9,6 mld, a zysk osiągnął prawie 490 mln zł. To dane znacznie lepsze od ubiegłorocznych. Filarem grupy kapitałowej pozostaje puławska spółka.

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego 0 0

We wtorek naszą redakcję odwiedzili wyjątkowo mili goście – uczniowie klasy III „a” ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Lublinie.

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach 0 0

Nowe sale gimnastyczne mają powstać przy III Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespole Szkół Ekonomicznych im. Vetterów.

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na kreatywne warsztaty literacko-plastyczno-teatralne, które będą się odbywały w czwartki o godz. 16.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1 [ZAPIS RELACJI]

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1 [ZAPIS RELACJI] 8 2

Zielono-czarni w zaległym meczu Nice 1 Ligi podejmują na swoim stadionie drużynę Chrobrego Głogów. Czy łęcznianom uda się odnieść pierwsze od 16 kolejek zwycięstwo?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!