Sport

19-21 sierpnia

Dodano: 18 sierpnia 2016, 18:46

FOT. WOJCIECH NIEŚPIAŁOWSKI
FOT. WOJCIECH NIEŚPIAŁOWSKI

Piłka nożna

* III liga, sobota: Motor Lublin – Spartakus Daleszyce (o godz. 19). Niedziela: Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów (17).

* IV liga, sobota: Lublinianka Lublin – Łada 1945 Biłgoraj (11) * Kryształ Werbkowice - Włodawianka Włodawa (17) * Kłos Chełm – POM Iskra Piotrowice (17) * Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola (17) * Hetman Zamość – Stal Kraśnik (17). Niedziela: Chełmianka – Tomasovia Tomaszów Lubelski (15) * Polesie Kock – LKS Milanów (17) * Lewart Lubartów – Lutnia Piszczac (17) * Victoria Żmudź – Unia Hrubieszów (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Orlęta Łuków – ŁKS Łazy * Kujawiak Stanin – Dąb Dębowa Kłoda * Bizon Jeleniec – LZS Dobryń * Orzeł Czemierniki – Niwa Łomazy * Unia Żabików – Grom Kąkolewnica * Dwernicki Stoczek Łukowski – H uragan Międzyrzec Podlaski * Tytan Wisznice – Sokół Adamów.

* Chełmska klasa okręgowa, piątek: Ruch Izbica – Start Krasnystaw (18) * Tatran Kraśniczyn – Brat Siennica Nadolna (18). Sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny – Hetman Żółkiewka (13) * Unia Białopole – Ogniwo Wierzbica (14). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 15): Eko Różanka – Granica Dorohusk * Vitrum Wola Uhruska – Unia Rejowiec * Frassati Fajsławice – Spółdzielca Siedliszcze.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sygnał Lublin – Granit Bychawa (11). Niedziela: KS Góra Puławska – Orion Niedrzwica Duża (15) * MKS Ryki – Piaskovia Piaski (16) * Opolanin Opole Lubelskie – Perła Borzechów (17) * Płomień Trzydnik Duży – Stal Poniatowa (17) * Janowianka Janów Lubelski – Stok Zakrzówek (17) * Wisła II Puławy – Tur Milejów (17) * GKS Niemce – Unia Wilkołaz (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Pogoń 96 Łaszczówka – Potok Sitno (11) * Roztocze Szczebrzeszyn – Igros Krasnobród (15) * Korona Łaszczów – Orion Dereźnia (15) * Omega Stary Zamość – Victoria Łukowa/Chmielek (17). Niedziela: Sokół Zwierzyniec – Olender Sól (15) * Cosmos Józefów – Grom Różaniec (16) * Olimpia Miączyn – Huczwa Tyszowce (17) * Włókniarz Frampol – Sparta Wożuczyn (17).

* Centralna Liga Juniorów, sobota: Motor Lublin – GKS Bełchatów (14).

Futsal

* II edycja Lublin Futsal Cup, w sobotę i niedzielę w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie. Program zawodów, sobota: Piast Gliwice – AZS UW Warszawa (10.30), AZS UMCS Lublin – Malwee Łódź (11.45), Pogoń 04 Szczecin – Piast (15), Malwee – AZS UW (16.15), AZS UMCS – Pogoń 04 (17.30). Niedziela: AZS UW – AZS UMCS (9), Pogoń 04 – Malwee (10.15), Piast – AZS UMCS (11.30), AZS UW – Pogoń 04 (12.45), Malwee – Piast (14).

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!