Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

21 lutego 2017 r.
9:54

Bilety EURO U21 2017 na mecze w Lublinie rozeszły się błyskawicznie. Trafiły do "koników"?

Autor: Zdjęcie autora dudi
74 52 A A

W nocy uruchomiono sprzedaż biletów na Euro U21 2017. Na mecze polskiej reprezentacji w Lublinie nie ma już wejściówek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Bilety na mecze Polska - Słowacja i Polska - Szwecja, które mają być rozgrywane na Arenie Lublin rozeszły się w nocy. - Bilety rzucili ok 1 w nocy, ja o 1.30 kupiłem, ale już widać było, że rozchodzą się w ekspresowym tempie - pisze na Wykopie użytkownik Guber-nator.

Bilety można kupić od "koników". Na stronie stubhub.pl wejściówki na mecz Polska - Słowacja kosztują od 95 zł za bilet do 141 zł.

W oficjalnej sprzedaży zostały jeszcze bilety na mecz Słowacja - Szwecja na Arenie Lublin. Jedna osoba może kupić ich maksymalnie osiem.

EURO U21 2017 - terminy meczów w Lublinie

Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 będą rozegrane w dniach 16-30 czerwca 2017 r. w sześciu polskich miastach: Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie oraz Tychach.

W Lublinie odbędzie się inauguracja i oficjalny mecz otwarcia turnieju – 16 czerwca na Arenie Lublin Polska zagra ze Słowacją. 19 czerwca Reprezentacja Polski zmierzy się na lubelskim stadionie ze Szwecją, a 22 czerwca w Lublinie zostanie rozegrany mecz Słowacja – Szwecja.

 

Komentarze 52

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
normalny / 21 lutego 2017 o 13:42
+1
Adam napisał:
normalny napisał:
Komunikat o otwarciu sprzedaży pojawił się o 1.00. kilka minut później były. Kupiłem po 8 na oba mecze Polaków. Dla prawdziwych kibiców nie ma rzeczy nie do zrobienia :) Tylko trochę nie wyspany jestem. Po raz pierwszy cieszę się że mamy ten stadion i Prezydenta, dzięki któremu ta impreza tu jest i to na otwarcie. Nie oszukujmy się, ale bez jego lobbowania nie było by nic.
normalny napisał:
Dać plebsowi igrzyska i będzie szczęśliwy! Co tam, że pod ten stadion dojedziesz ul. Krochmalną, urywając koła na pozapadanych studzienkach. Co tam, że pod ten stadion dojedziesz al. Unii Lubelskiej po rozpadającym sie moście, na którego remont nie ma pieniędzy, bo Żuk woli remontować stadion lekkoatletyczny i budować baseny.
normalny napisał:
Ważne, że Żuk zbudował wam stadion. Plebs zadowolony. W sobotę pójdzie na stadion, a niedzielę spędzi w kolejnej galerii handlowej zbudowanej dzięki Żukowi.
Popatrz ile dróg wybudował/wyremontował Żuk i nie gadaj bzdur. Jak będziesz chciał to napewno znajdziesz jakąś starą, niewyremontowaną. Nie wszystko na raz. A dla takich jak ty wystarczy ferdek kiepski w tv i czteropak z biedry za 500+. Marudo. Siedź i marudź dalej.
Popatrz ile dróg wybudował/wyremontował Żuk i nie gadaj bzdur. Jak będziesz chciał to napewno znajdziesz jakąś starą, niewyremontowaną. Nie wszystko na raz. A dla takich jak ty wystarczy ferdek kiepski w tv i czteropak z biedry za 500+. Marudo. Siedź i marudź dalej. rozwiń
Avatar
Lato83 / 21 lutego 2017 o 11:28
+1
Bilety zdecydowanie za tanie i taki Mamy skutek. Chcąc pójść trzyosobową rodzinną i teraz kupić bilety po 100 zł. To lekka przesada. Pewnie obnizą przed meczami.
Avatar
Mżawanadze / 21 lutego 2017 o 10:21
+1
Podziękuj Jarosławowi Kaczyńskiemu i PiS którego rząd w 2006 roku zgodził się na likwidację cukrowni Lublin
Avatar
lbn / 23 lutego 2017 o 19:26
to już wiadomo gdzie są bilety :( ***s://***stubhub.pl/bilety-na-polska-slowacja-uefa-euro-u21-2017/ev159648
Avatar
Gość / 22 lutego 2017 o 08:34
W NASZYM KRAJU WSZYSTKO ROBI SIĘ W NOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
frt / 21 lutego 2017 o 23:56
prawdziwych kibicow, gdyby nie ta paka co jest teraz to byscie nawet nie wiedizeli ze u21 gra. i by bylo tak jak na pierwszym meczu ;] piknik
Avatar
Gość / 21 lutego 2017 o 22:55
Wielu ludzi czuje sie oszukanych. Sprzedaż biletów powinna być wprowadzona od godzin porannych a nie o północy. Kto tak po świńsku postępuje? Nie kupie zadnych biletów od koników niech sie tymi biletami udławią. nie dam im zarobic to tylko Euro małolatów a nie porządnych piłkarzy nie ma czego żałować
Avatar
Gość / 21 lutego 2017 o 21:03
Chciałem zabrać synów na Euro ,ale walcie się z taką sprzedażą ! Obejrzę w telewizji. PRZEKRĘT JAKICH MAŁO !!
Avatar
Gość / 21 lutego 2017 o 20:36
Ja wstalem o 2 w nocy żeby kupic bilety na mecze ze Słowacją i Szwedami to bylo juz praktycznie pojedyncze bilety po 15 zl
Avatar
Kibic-Rybic / 21 lutego 2017 o 19:57
Aj tam płaczecie Cebulaki :DDDDDD ja tam nie poszłem spać po wieczorynce i żem czatował i mam bilety na mecze na które chcę pujść pozdrawiam cieplutko :)
Avatar
lbn / 23 lutego 2017 o 19:26
to już wiadomo gdzie są bilety :( ***s://***stubhub.pl/bilety-na-polska-slowacja-uefa-euro-u21-2017/ev159648
Avatar
Gość / 22 lutego 2017 o 08:34
W NASZYM KRAJU WSZYSTKO ROBI SIĘ W NOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
frt / 21 lutego 2017 o 23:56
prawdziwych kibicow, gdyby nie ta paka co jest teraz to byscie nawet nie wiedizeli ze u21 gra. i by bylo tak jak na pierwszym meczu ;] piknik
Avatar
Gość / 21 lutego 2017 o 22:55
Wielu ludzi czuje sie oszukanych. Sprzedaż biletów powinna być wprowadzona od godzin porannych a nie o północy. Kto tak po świńsku postępuje? Nie kupie zadnych biletów od koników niech sie tymi biletami udławią. nie dam im zarobic to tylko Euro małolatów a nie porządnych piłkarzy nie ma czego żałować
Avatar
Gość / 21 lutego 2017 o 21:03
Chciałem zabrać synów na Euro ,ale walcie się z taką sprzedażą ! Obejrzę w telewizji. PRZEKRĘT JAKICH MAŁO !!
Avatar
Gość / 21 lutego 2017 o 20:36
Ja wstalem o 2 w nocy żeby kupic bilety na mecze ze Słowacją i Szwedami to bylo juz praktycznie pojedyncze bilety po 15 zl
Avatar
Kibic-Rybic / 21 lutego 2017 o 19:57
Aj tam płaczecie Cebulaki :DDDDDD ja tam nie poszłem spać po wieczorynce i żem czatował i mam bilety na mecze na które chcę pujść pozdrawiam cieplutko :)
Avatar
ADAMUS / 21 lutego 2017 o 19:26
JA TEZ BYM KUPIL 2-3 BILETY NA MECZ OTWARCIA.PROSZE O KONTAKT JAKBY KTOS CHCIAL SPRZEDAC; ADAMUS714@INTERIA.PL
Avatar
adam / 21 lutego 2017 o 18:29
Śmierdzi przekrętem...,tu nie musi śmierdzieć przekrętem bo to jest przekręt.Raz skoro bilety dopiero były w sprzedaży od 21 lutego to jakim cudem tak zwani "konicy" już te bilety za pośrednictwem internetu oferowali kibicom po 97 zł za bilet już dzień wcześniej co oni są na innych prawach?.A dwa to prawda z biletami lub raczej z ich brakiem wzdłuż lini bocznych boiska,40 minut po północy jeszcze ich nie było w sprzedaży a wraz z początkiem ich dystrybucji już ich nie było i były dostępne tylko za bramkami.Konikom rzecz jasna życze żeby sie udławili tymi biletami i żeby nikt od nich ich nie kupił,wcale bardzo sie nie ździwie kiedy w trakcie transmisji meczu zobacze 20% trybun pustych,a to tylko będzie dowód na to ile było machlojek związanych z dystrybucją biletów
Śmierdzi przekrętem...,tu nie musi śmierdzieć przekrętem bo to jest przekręt.Raz skoro bilety dopiero były w sprzedaży od 21 lutego to jakim cudem tak zwani "konicy" już te bilety za pośrednictwem internetu oferowali kibicom po 97 zł za bilet już dzień wcześniej co oni są na innych prawach?.A dwa to prawda z biletami lub raczej z ich brakiem wzdłuż lini bocznych boiska,40 minut po północy jeszcze ich nie było w sprzedaży a wraz z początkiem ich dystrybucji już ich nie było i były dostępne tylko za bramkami.Konikom rzecz jasna życze... rozwiń
Avatar
Taki Gość / 21 lutego 2017 o 17:47
A teraz tysiące mają rozrywkę. I w okolicy nie śmierdzi z odstojników.
Zobacz wszystkie komentarze 52

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 64 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 410 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.