Sport

Bracia Mrozik nie zawiedli, wyniki rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 8 grudnia 2015, 13:00

Rozgrywki im. Andrzeja Wawrzyckiego wkraczają w decydującą fazę<br />
FOT. TOMASZ RYTYCH<br />
Rozgrywki im. Andrzeja Wawrzyckiego wkraczają w decydującą fazę
FOT. TOMASZ RYTYCH

W meczu Braci Mrozik z Grizzly było sporo emocji, ale faworyci nie zawiedli, wygrywając 58:52

Rozgrywki powoli wkraczają w decydującą fazę. W pierwszej lidze rozegrano już ponad połowę spotkań, w drugiej i trzeciej do tej granicy brakuje już zaledwie jednej kolejki. To moment, kiedy powoli klaruje się podział na grupę mistrzowską i spadkową. Oczywiście, wiele może się jeszcze zmienić, ale już teraz na każdym poziomie przed peleton wysforowało się kilku liderów.

W ekstraklasie niemal pewne gry w mocniejszej grupie mogą być już zespoły: Braci Mrozik, Matematyki i KaDeO-Nadar, w drugiej lidze oprócz niepokonanego Korwexu w doskonałej sytuacji są także CGMPolska.pl oraz Alpaca-Alfachem, która powróciła na zwycięską ścieżkę, a w najniższej klasie rozgrywkowej zdecydowanie odskoczyła pierwsza piątka z niezwykle efektywną ekipą z Poniatowej na czele.

Zgłoś się do Ligi Maxi

W styczniu rusza liga Maxi dla zawodników w wieku 40+. Do 15 grudnia wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać drużyny do organizatorów: Grzegorza Krzeszowca (nr tel. 500 030 119) i Jerzego Żytkowskiego (nr tel. 512 287 622).

I LIGA

Grizzly Asseco Business Solution – Bracia Mrozik 52:58 * KaDeO-Nadar – Arkada 61:41 * Betax Lubartów – Alco 39:88 * Kaddi.pl – KSC Rodmos 67:61 * Mentor – Dbros Puławy 51:61.

  1. Bracia Mrozik 6 12            66
  2. Matematyka 5 10          123
  3. KaDeO-Nadar 5 10             67
  4. Alco 5 8             72
  5. Arkada 5 8                1
  6. Kaddi.pl 6 8             -6
  7. Grizzly 5 7           -32
  8. Mentor 6 7           -47
  9. KSC Rodmos 6 7           -57
  10. Dbros Puławy 6                7                    -103
  11. Betax Lubartów 5 6 -84

II LIGA

Alpaca-Alfachem – Automyjnia Krycha 59:47 * WSNS – Vision 69:71 * Symbit – NPlay 58:36 * Stowarzyszenie Refsteam – CGMPolska.pl 56:75 * Venta – Ekbud 64:54 * No To Co – Vapol Seba 60:52 * Jur-and – Korwex 55:61.

  1. Korwex 6 12             58
  2. Alpaca-Alfachem 6 11 74
  3. CGMPolska.pl 6 11             45
  4. Symbit 6 10             52
  5. Ekbud 6 10             41
  6. AT-Vision 6 10            20
  7. Venta 6 9            24
  8. Automyjnia Krycha 6 9                    6
  9. No To Co 6 9           -45
  10. WSNS 6               8                    3
  11. Vapol Seba 6 7          -20
  12. Refsteam 6                7                    -81
  13. Nplay 6 7           -81
  14. Jur-and 6               6                    -96

III LIGA

Drink Team – Politechnika 24:56 * Spartan – Domik Pasywny 16:62 * The Shooters – Winiarnia u Dyszona 31:54 * CL Pszczółka II – Ibra Poniatowa 52:55 * Domik Pasywny – Na Farcie 61:30 * Maverics – Gang Albanii 76:47 * Lipa Team – Spartan 39:40.

  1. Ibra Poniatowa 5 10            82
  2. Winiarnia u Dyszona 5 9                    117
  3. Maverics 5 9            89
  4. CL Pszczółka II 5 9             65
  5. Domik Pasywny 4 8          136
  6. Politechnika 4 6            40
  7. Lipa Team 5 6          -42
  8. Gang Albanii 5 6           -53
  9. Na Farcie 5 6          -82
  10. The Shooters 5               6                    -90
  11. Drink Team 5 6         -117
  12. Spartan 5               6                    -145
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

13. KOLEJKA 21-22 października
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 4:1
Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:3
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3:3
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica 2:3
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:1
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:2
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

TABELA

1. Lech 13 23 22-10
2. Górnik 13 23 28-20
3. Zagłębie 13 23 20-12
4. Legia 13 22 14-13
5. Wisła K. 13 20 15-15
6. Jagiellonia 13 20 16-17
7. Korona 13 19 17-15
8. Arka 13 19 15-13
9. Śląsk 12 17 15-15
10. Sandecja 13 17 13-13
11. Wisła P. 12 17 12-15
12. Lechia 13 14 18-19
13. Bruk-Bet 13 12 12-17
14. Cracovia 13 11 16-21
15. Piast 13 10 13-22
16. Pogoń 13 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!