Sport

Bracia Mrozik nie zawiedli, wyniki rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 8 grudnia 2015, 13:00

Rozgrywki im. Andrzeja Wawrzyckiego wkraczają w decydującą fazę<br />
FOT. TOMASZ RYTYCH<br />
Rozgrywki im. Andrzeja Wawrzyckiego wkraczają w decydującą fazę
FOT. TOMASZ RYTYCH

W meczu Braci Mrozik z Grizzly było sporo emocji, ale faworyci nie zawiedli, wygrywając 58:52

Rozgrywki powoli wkraczają w decydującą fazę. W pierwszej lidze rozegrano już ponad połowę spotkań, w drugiej i trzeciej do tej granicy brakuje już zaledwie jednej kolejki. To moment, kiedy powoli klaruje się podział na grupę mistrzowską i spadkową. Oczywiście, wiele może się jeszcze zmienić, ale już teraz na każdym poziomie przed peleton wysforowało się kilku liderów.

W ekstraklasie niemal pewne gry w mocniejszej grupie mogą być już zespoły: Braci Mrozik, Matematyki i KaDeO-Nadar, w drugiej lidze oprócz niepokonanego Korwexu w doskonałej sytuacji są także CGMPolska.pl oraz Alpaca-Alfachem, która powróciła na zwycięską ścieżkę, a w najniższej klasie rozgrywkowej zdecydowanie odskoczyła pierwsza piątka z niezwykle efektywną ekipą z Poniatowej na czele.

Zgłoś się do Ligi Maxi

W styczniu rusza liga Maxi dla zawodników w wieku 40+. Do 15 grudnia wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać drużyny do organizatorów: Grzegorza Krzeszowca (nr tel. 500 030 119) i Jerzego Żytkowskiego (nr tel. 512 287 622).

I LIGA

Grizzly Asseco Business Solution – Bracia Mrozik 52:58 * KaDeO-Nadar – Arkada 61:41 * Betax Lubartów – Alco 39:88 * Kaddi.pl – KSC Rodmos 67:61 * Mentor – Dbros Puławy 51:61.

  1. Bracia Mrozik 6 12            66
  2. Matematyka 5 10          123
  3. KaDeO-Nadar 5 10             67
  4. Alco 5 8             72
  5. Arkada 5 8                1
  6. Kaddi.pl 6 8             -6
  7. Grizzly 5 7           -32
  8. Mentor 6 7           -47
  9. KSC Rodmos 6 7           -57
  10. Dbros Puławy 6                7                    -103
  11. Betax Lubartów 5 6 -84

II LIGA

Alpaca-Alfachem – Automyjnia Krycha 59:47 * WSNS – Vision 69:71 * Symbit – NPlay 58:36 * Stowarzyszenie Refsteam – CGMPolska.pl 56:75 * Venta – Ekbud 64:54 * No To Co – Vapol Seba 60:52 * Jur-and – Korwex 55:61.

  1. Korwex 6 12             58
  2. Alpaca-Alfachem 6 11 74
  3. CGMPolska.pl 6 11             45
  4. Symbit 6 10             52
  5. Ekbud 6 10             41
  6. AT-Vision 6 10            20
  7. Venta 6 9            24
  8. Automyjnia Krycha 6 9                    6
  9. No To Co 6 9           -45
  10. WSNS 6               8                    3
  11. Vapol Seba 6 7          -20
  12. Refsteam 6                7                    -81
  13. Nplay 6 7           -81
  14. Jur-and 6               6                    -96

III LIGA

Drink Team – Politechnika 24:56 * Spartan – Domik Pasywny 16:62 * The Shooters – Winiarnia u Dyszona 31:54 * CL Pszczółka II – Ibra Poniatowa 52:55 * Domik Pasywny – Na Farcie 61:30 * Maverics – Gang Albanii 76:47 * Lipa Team – Spartan 39:40.

  1. Ibra Poniatowa 5 10            82
  2. Winiarnia u Dyszona 5 9                    117
  3. Maverics 5 9            89
  4. CL Pszczółka II 5 9             65
  5. Domik Pasywny 4 8          136
  6. Politechnika 4 6            40
  7. Lipa Team 5 6          -42
  8. Gang Albanii 5 6           -53
  9. Na Farcie 5 6          -82
  10. The Shooters 5               6                    -90
  11. Drink Team 5 6         -117
  12. Spartan 5               6                    -145
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

5. KOLEJKA 11-15 sierpnia
Górnik Zabrze  - Arka Gdynia 1:1
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:0
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 0:1
Wisła Kraków - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica 1:1

TABELA

1. Wisła K. 5 12 8-5
2. Jagiellonia 5 12 8-6
3. Zagłębie 5 11 7-2
4. Lech 5 8 8-2
5. Górnik 5 8 9-7
6. Arka 5 7 4-2
7. Legia 5 7 7-6
8. Wisła P. 5 7 3-4
9. Korona 5 5 7-7
10. Lechia 5 5 5-5
11. Sandecja 5 5 3-4
12. Bruk-Bet 5 5 3-4
13. Śląsk 5 5 4-6
14. Cracovia 5 4 5-8
15. Pogoń 5 4 3-7
16. Piast 5 1 5-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!