Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Euro 2017 U-21

18 czerwca 2017 r.
17:46

"Jeżeli chodzi o grę Bielika ze Szwecją, trener Dorna jest w bardzo trudnej sytuacji"

0 7 A A

Krystian Bielik, reprezentant Polski w piłce nożnej, wywołał ogromną aferę po porażce biało-czerwonych ze Słowacją w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pomocnik naszej drużyny, komentując przegraną, powiedział, że drużyna gra tak, jak trenuje, a trenuje na nie najwyższym poziomie, co zostało odebrane jako atak na selekcjonera kadry, Marcina Dornę. Czy po tych słowach szkoleniowiec wystawi młodego zawodnika na poniedziałkowy (19 czerwca) mecz ze Szwecją?

– Tutaj jest bardzo trudna rola trenera Dorny. Jak postąpi? Czy wystawi Bielika w meczu ze Szwecją, czy posadzi go znów na ławce rezerwowych? Jest w takiej sytuacji, że jeżeli wystawi Bielika, reprezentacja Polski wygra, a Krystian zagra bardzo dobrze, to wyjdzie na to, że trener Dorna pomylił się w pierwszym meczu ze składem. Ale jeśli Bielik wystąpi i zagra przeciętnie albo bardzo słabo, to myślę, że lepiej, aby nie odzywał się przez najbliższe lata kariery – powiedział Dariusz Dziekanowski, były reprezentant Polski w piłce nożnej.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 18:34
Kapustka to dno. Kto to jest??? Grzeje ławę i jest zerem.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 09:26
Może pozwolić sobie na mówienie prawdy bo jest niezależny od pseudodziałaczy.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 07:57
Bielik w odróżnieniu od Kapustki i paru innych jeszcze kolegów grał! A jak trzeba zasuwać w Birmingham i lidze angielskiej każdy wie... I na tę grupę i tych przeciwników był wyborem idealnym. Tylko, że rządzą inni. Może znowu jakieś układy menadżerskie..?
Avatar
*** / 18 czerwca 2017 o 21:37
Widać, że grał w Legii- głowa wysoko w chmurach i myślenie jestem lepszy od Was wszystkich. Skrytykował treningi, OK tego bym się nie czepiał, ale publiczny brak szacunku dla kolegów, którzy zagrali i brak lojalności dla zespołu oznacz, że mentalnie nie dorósł do gry w reprezentacji.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2017 o 19:59
Tez myśle, ze zagrał by lepiej od kazdego z handlarzy z Lubina.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2017 o 19:07
A czemu ma się nie odzywać skoro treningi są słabe i nic nie dają, dobrze że to powiedział. Komuna się skończyła każdy może mówić to co chce. Brawo Bielik.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2017 o 18:34
Mysle, ze zagralby lepiej,niz Jach, Dawidowicz i Kapustka razem wzieci.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 18:34
Kapustka to dno. Kto to jest??? Grzeje ławę i jest zerem.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 09:26
Może pozwolić sobie na mówienie prawdy bo jest niezależny od pseudodziałaczy.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 07:57
Bielik w odróżnieniu od Kapustki i paru innych jeszcze kolegów grał! A jak trzeba zasuwać w Birmingham i lidze angielskiej każdy wie... I na tę grupę i tych przeciwników był wyborem idealnym. Tylko, że rządzą inni. Może znowu jakieś układy menadżerskie..?
Avatar
*** / 18 czerwca 2017 o 21:37
Widać, że grał w Legii- głowa wysoko w chmurach i myślenie jestem lepszy od Was wszystkich. Skrytykował treningi, OK tego bym się nie czepiał, ale publiczny brak szacunku dla kolegów, którzy zagrali i brak lojalności dla zespołu oznacz, że mentalnie nie dorósł do gry w reprezentacji.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2017 o 19:59
Tez myśle, ze zagrał by lepiej od kazdego z handlarzy z Lubina.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2017 o 19:07
A czemu ma się nie odzywać skoro treningi są słabe i nic nie dają, dobrze że to powiedział. Komuna się skończyła każdy może mówić to co chce. Brawo Bielik.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2017 o 18:34
Mysle, ze zagralby lepiej,niz Jach, Dawidowicz i Kapustka razem wzieci.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 0 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 0 1

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 0 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 0 11

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 4

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.