Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Euro 2017 U-21

16 czerwca 2017 r.
6:01

UEFA Euro U21: Dziś mecz otwarcia na Arenie Lublin. Do boju Polacy!

51 13 A A

Gdy w 2012 roku Warszawa, Gdańsk, Poznań i Wrocław stały się arenami piłkarskich mistrzostw Europy, Lublin patrzył na nie z zazdrością. My na pocieszenie mieliśmy tylko strefę kibica. Pięć lat później sami doczekaliśmy się jednak wielkiego turnieju. Podczas rozpoczynających się dzisiaj Mistrzostw Europy UEFA Euro U21, do Lublina przyjadą wschodzące gwiazdy piłki nożnej, a wśród nich reprezentanci Polski, którzy rozegrają tu dwa spotkania fazy grupowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Gramy u siebie, mamy mocną ekipę, więc wyjście z grupy to dla nas plan minimum. Ale marzenia mamy większe. Walczymy o złoto – deklaruje szykowany na lidera drużyny Karol Linetty z Sampdorii Genua (na zdjęciu trzeci od lewej).

Dzisiaj o godz. 20.45 w meczu otwarcia Biało-Czerwoni zmierzą się ze Słowacją. To spotkanie poprzedzi siedmiominutowa ceremonia otwarcia. Widowisko kosztowało 80 tys. zł. Jego głównym bohaterem będzie Sztukmistrz z Lublina. Na potrzeby ceremonii został skomponowany specjalny utwór inspirowany Henrykiem Wieniawskim.

Turniej potrwa do 30 czerwca. W Lublinie odbędą się trzy spotkania. Oprócz dzisiejszego meczu otwarcia, Polska zagra też ze Szwecją (w poniedziałek), a w czwartek ze Szwedami zmierzą się Słowacy. Na to ostatnie spotkanie wciąż można kupować bilety na stronie internetowej www.u21poland.com. 

Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 czerwca 2017 o 20:12
Walczyć pany: godzio.link/Uh08H
Avatar
Gość / 16 czerwca 2017 o 20:12
Walczyć pany: godzio.link/Uh08H
Avatar
kolo / 16 czerwca 2017 o 13:14
Jutro dam Ci za darmo.
Avatar
Gość / 16 czerwca 2017 o 12:08
Biletów do wyboru do koloru. Praktycznie dowolna ilość dostępna ale oczywiście nie w kasie. A to wszytko dzięki poronionemu systemowi sprzedaży. Przy tych cenach to koniki zostaną z tymi papierkami.
Avatar
Ks / 16 czerwca 2017 o 10:02
Kupie 3bilety,200pln jesli obok siebie moge dac..
Avatar
Gość / 16 czerwca 2017 o 10:01
wieści z miasta ,,Dlaczego w mieście wydającym dziesiątki i setki tysięcy złotych na różne IWENTY publiczne nie może zadbać o minimalną oprawę np. centrum miasta związaną z U21. "MISTRZOSTW w MIEŚCIE NIE WIDAĆ!!!!!" To nie Nowy York w którym może zniknąć wszystko!!! Nareszcie w Lublinie mamy taką imprezę, a mieszkańcy i kibice którzy przyjechali do nas MOGĄ OGLĄDAĆ MECZ ...... W DOMU, HOTELU, RESTAURACJI ..... NA KOMÓRCE?!!?!?!? Czy tak wiele kosztuje mobilny telebim postawiony w miejscu mogącym przyjąć więcej kibiców!?!?!?!? DLACZEGO? tak to spieprzyliście panie i panowie w UM.!?!?!? Na ceremonii otwarcie ta impreza się NIE KOŃCZY!!!!!! ,, -Racja 2 mecze w Lublinie , 1 w Kielcach i na tm się zakończy całe oglądanie,ponieważ większość nie posiada kodowanej posatów.. ,,Czego robicie ludzi w bambuko!biletow na mecze reprezentacji juz nie ma dawno a jedynie u konikow ale cena z kosmosu - Gonić szmalcowników/koników spod stadionów dzisiaj pewnie będzie burza , więc ci bez biletów na spokojnie obejrzą w domu nie przepłacając u koników
wieści z miasta ,,Dlaczego w mieście wydającym dziesiątki i setki tysięcy złotych na różne IWENTY publiczne nie może zadbać o minimalną oprawę np. centrum miasta związaną z U21. "MISTRZOSTW w MIEŚCIE NIE WIDAĆ!!!!!" To nie Nowy York w którym może zniknąć wszystko!!! Nareszcie w Lublinie mamy taką imprezę, a mieszkańcy i kibice którzy przyjechali do nas MOGĄ OGLĄDAĆ MECZ ...... W DOMU, HOTELU, RESTAURACJI ..... NA KOMÓRCE?!!?!?!? Czy tak wiele kosztuje mobilny telebim postawiony w miejscu mogącym przyjąć więcej kibiców!?!?!?!? DLACZ... rozwiń
Avatar
kibic / 16 czerwca 2017 o 09:56
Od której wpuszczają? Bo na stronie MOSIR nie działają linki (a jak przypuszczam chociaż tam powinni mieć jakieś bardziej szczegółowe informacje)?
Avatar
Gość / 16 czerwca 2017 o 09:54
Gonić szmalcowników/koników spod stadionów
Avatar
Gość / 16 czerwca 2017 o 09:52
,,Xxc (5 minut temu) Wczoraj bilety za 80 zł i mieli ich sporo ,, to niech łachy teraz idą sobie sami z tymi biletami na meczco je podkupili innym, a nie szmalcować i żerować na Lublinianach
Avatar
Xxc / 16 czerwca 2017 o 09:42
Wczoraj bilety za 80 zł i mieli ich sporo
Avatar
Gość / 16 czerwca 2017 o 20:12
Walczyć pany: godzio.link/Uh08H
Avatar
Gość / 16 czerwca 2017 o 20:12
Walczyć pany: godzio.link/Uh08H
Avatar
kolo / 16 czerwca 2017 o 13:14
Jutro dam Ci za darmo.
Avatar
Gość / 16 czerwca 2017 o 12:08
Biletów do wyboru do koloru. Praktycznie dowolna ilość dostępna ale oczywiście nie w kasie. A to wszytko dzięki poronionemu systemowi sprzedaży. Przy tych cenach to koniki zostaną z tymi papierkami.
Avatar
Ks / 16 czerwca 2017 o 10:02
Kupie 3bilety,200pln jesli obok siebie moge dac..
Avatar
Gość / 16 czerwca 2017 o 10:01
wieści z miasta ,,Dlaczego w mieście wydającym dziesiątki i setki tysięcy złotych na różne IWENTY publiczne nie może zadbać o minimalną oprawę np. centrum miasta związaną z U21. "MISTRZOSTW w MIEŚCIE NIE WIDAĆ!!!!!" To nie Nowy York w którym może zniknąć wszystko!!! Nareszcie w Lublinie mamy taką imprezę, a mieszkańcy i kibice którzy przyjechali do nas MOGĄ OGLĄDAĆ MECZ ...... W DOMU, HOTELU, RESTAURACJI ..... NA KOMÓRCE?!!?!?!? Czy tak wiele kosztuje mobilny telebim postawiony w miejscu mogącym przyjąć więcej kibiców!?!?!?!? DLACZEGO? tak to spieprzyliście panie i panowie w UM.!?!?!? Na ceremonii otwarcie ta impreza się NIE KOŃCZY!!!!!! ,, -Racja 2 mecze w Lublinie , 1 w Kielcach i na tm się zakończy całe oglądanie,ponieważ większość nie posiada kodowanej posatów.. ,,Czego robicie ludzi w bambuko!biletow na mecze reprezentacji juz nie ma dawno a jedynie u konikow ale cena z kosmosu - Gonić szmalcowników/koników spod stadionów dzisiaj pewnie będzie burza , więc ci bez biletów na spokojnie obejrzą w domu nie przepłacając u koników
wieści z miasta ,,Dlaczego w mieście wydającym dziesiątki i setki tysięcy złotych na różne IWENTY publiczne nie może zadbać o minimalną oprawę np. centrum miasta związaną z U21. "MISTRZOSTW w MIEŚCIE NIE WIDAĆ!!!!!" To nie Nowy York w którym może zniknąć wszystko!!! Nareszcie w Lublinie mamy taką imprezę, a mieszkańcy i kibice którzy przyjechali do nas MOGĄ OGLĄDAĆ MECZ ...... W DOMU, HOTELU, RESTAURACJI ..... NA KOMÓRCE?!!?!?!? Czy tak wiele kosztuje mobilny telebim postawiony w miejscu mogącym przyjąć więcej kibiców!?!?!?!? DLACZ... rozwiń
Avatar
kibic / 16 czerwca 2017 o 09:56
Od której wpuszczają? Bo na stronie MOSIR nie działają linki (a jak przypuszczam chociaż tam powinni mieć jakieś bardziej szczegółowe informacje)?
Avatar
Gość / 16 czerwca 2017 o 09:54
Gonić szmalcowników/koników spod stadionów
Avatar