Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

1 grudnia 2016 r.
14:37

Filip Drozd blisko transferu do Hetmana Zamość

5 13 A A
Filip Drozd (z prawej) jest blisko przenosin do Hetmana Zamość<br />
FOT. STALKRASNIK.PL<br />
Filip Drozd (z prawej) jest blisko przenosin do Hetmana Zamość
FOT. STALKRASNIK.PL

W czwartek informowaliśmy o ciekawych przymiarkach transferowych Chełmianki. Okazuje się, że Hetman Zamość też szykuje niespodziankę w postaci najlepszego strzelca ligi Filipa Drozda

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przypomnijmy, że jedną nogą w Chełmie są już gracze Lewartu: Mateusz Kompanicki i Jakub Niewęgłowski. Obaj porozumieli się już nawet z biało-zielonymi. Teraz pozostaje tylko kwestia dogadania transferów między oboma klubami.

Hetman postanowił jednak przebić swojego największego rywala w walce o III ligę i jest bliski zakontraktowania Drozda. 25-letni napastnik chociaż w poprzednich rozgrywkach był najlepszym strzelcem Motoru, to w lecie zdecydował się na powrót do Kraśnika. W Stali grał zgodnie z oczekiwaniami, bo po pierwszej rundzie ma na koncie 16 goli, sporo asyst i nie ma co ukrywać, że stał się najważniejszą postacią niebiesko-żółtych.

Napastnika Stali cały czas kuszą jednak również Orlęta Radzyń Podlaski, w których jedną nogą zawodnik był jeszcze przed podpisaniem kontraktu z Motorem, a temat jego przeprowadzki do Radzynia pojawia się nie po raz pierwszy. Z naszych informacji wynika jednak, że zawodnik woli przenieść się do Zamościa. Kandydatami do wzmocnienia ataku wicelidera IV ligi byli także Krzysztof Zawiślak z Tomasovii i Damian Ziółkowski z Huczwy Tyszowce.

– Prowadzimy pewne rozmowy, ale w tym momencie nie potwierdzimy żadnych plotek – ucina spekulacje Krzysztof Rysak, trener Hetmana. – Poszukujemy wzmocnień praktycznie na każdą pozycję, ciągle szukamy piłkarzy. Powinniśmy być mądrzejsi dopiero bliżej końca roku, na razie mamy tylko wstępne uzgodnienia z zawodnikami. Wiadomo za to, że nikt od nas nie odchodzi. Zastanawiamy się jeszcze, czy do kadry włączymy kolejnych, najzdolniejszych juniorów i czy dać szansę powalczenia o skład piłkarzom, którzy przebywali ostatnio na wypożyczeniach w innych klubach – dodaje szkoleniowiec ekipy z Zamościa.

Wiadomo, że zawodnicy Hetmana będą ćwiczyli do 15 grudnia. Do treningów Rafał Turczyn i jego koledzy mają wrócić 10 stycznia. Pierwszy mecz kontrolny rozegrają z kolei 21 stycznia, a ich rywalem będzie wówczas Sokół Sieniawa. Później ciekawych rywali nie zabraknie. Wicelider naszej IV ligi ma w planach mecze kontrolne chociażby z: Siarką Tarnobrzeg (28 stycznia), drużyną juniorów Legii Warszawa, która występuje w Młodzieżowej Lidze Mistrzów (4 lutego), czy Lublinianką (11 lutego), Avia Świdnik (4 marca).

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 o 22:16
Jesień i wiosna nasza kibic Chełmianki ! następny sezon już Hetmana !
Avatar
Motor / 2 grudnia 2016 o 09:56
Ma przyszłość czy nie, zobaczymy. Skąd wiesz ,że sygnalizował kontuzję przed barażem? Ja byłem w sztabie szkoleniowym i nie słyszałem o tym. Dlaczego ludzie tak kłamią? Może jesteś z PIS, oni to mają we krwi.
Avatar
stal kraśnik / 2 grudnia 2016 o 08:56
Bez żartów,solidny kopacz i tyle.Maniery gwiazdora, zawiódł w najważniejszym momencie sezonu, przed meczem barażowym zgłosił kontuzję i twierdził że nie jest w pełni sił,nie wytrzymał presji wyniku w Motorze stąd postanowił grać w tym sezonie w Kraśniku, gdzie nie ma presji wyniku sportowego.Grajek jak na IV ligę bardzo solidny,ale bez ambicji,bez chęci do ciężkiej pracy na treningach  - czyli bez większej przyszłości w piłce.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 07:52
Hetman ćwiczy do 15 grudnia. a co oni ćwiczą? pływanie synchroniczne? a może maja próbę na jasełka
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 23:51
Kto szybciej wyjdzie z 4 ligi Hetman czy Tomasovia obstawiam Tomaszów . Hetman krzyczy robi marketing a Tomasovia spokojnie systematycznie idzie do góry ! Tomaszów pierwszy !
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 23:07
Miały być porządki w Motorze i co?? Cisza!!!
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 22:33
Filip Drozd nie zbawi Hetmana. Niestety dla zamojskich kibiców, kolejny sezon w IV lidze. Ponadto Tomasovia okrzepnie i w sezonie 2017/18 to ona będzie głównym kandydatem do awansu nie licząc zespołów które spadną z III ligi, czyli Orląt Radzyń i Podlasia
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 22:19
Dobrze, że Hetman osłabia rywala, który mógłby zagrozić Chełmiance ;)
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 20:29
Faktycznie ależ transfer z 4 ligi do 4 ligi i na przyszły sezon też w 4 liga z Hetmanem !
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 20:06
Krasnystaw życzy awansu Hetmanowi do III ligi !!
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 o 22:16
Jesień i wiosna nasza kibic Chełmianki ! następny sezon już Hetmana !
Avatar
Motor / 2 grudnia 2016 o 09:56
Ma przyszłość czy nie, zobaczymy. Skąd wiesz ,że sygnalizował kontuzję przed barażem? Ja byłem w sztabie szkoleniowym i nie słyszałem o tym. Dlaczego ludzie tak kłamią? Może jesteś z PIS, oni to mają we krwi.
Avatar
stal kraśnik / 2 grudnia 2016 o 08:56
Bez żartów,solidny kopacz i tyle.Maniery gwiazdora, zawiódł w najważniejszym momencie sezonu, przed meczem barażowym zgłosił kontuzję i twierdził że nie jest w pełni sił,nie wytrzymał presji wyniku w Motorze stąd postanowił grać w tym sezonie w Kraśniku, gdzie nie ma presji wyniku sportowego.Grajek jak na IV ligę bardzo solidny,ale bez ambicji,bez chęci do ciężkiej pracy na treningach  - czyli bez większej przyszłości w piłce.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 07:52
Hetman ćwiczy do 15 grudnia. a co oni ćwiczą? pływanie synchroniczne? a może maja próbę na jasełka
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 23:51
Kto szybciej wyjdzie z 4 ligi Hetman czy Tomasovia obstawiam Tomaszów . Hetman krzyczy robi marketing a Tomasovia spokojnie systematycznie idzie do góry ! Tomaszów pierwszy !
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 23:07
Miały być porządki w Motorze i co?? Cisza!!!
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 22:33
Filip Drozd nie zbawi Hetmana. Niestety dla zamojskich kibiców, kolejny sezon w IV lidze. Ponadto Tomasovia okrzepnie i w sezonie 2017/18 to ona będzie głównym kandydatem do awansu nie licząc zespołów które spadną z III ligi, czyli Orląt Radzyń i Podlasia
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 22:19
Dobrze, że Hetman osłabia rywala, który mógłby zagrozić Chełmiance ;)
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 20:29
Faktycznie ależ transfer z 4 ligi do 4 ligi i na przyszły sezon też w 4 liga z Hetmanem !
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 20:06
Krasnystaw życzy awansu Hetmanowi do III ligi !!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 14 0

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 7 3

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 43 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1