Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

25 stycznia 2015 r.
20:05
Edytuj ten wpis

Gala MMA w Lublinie. Krew, emocje i piękne kobiety (wideo, zdjęcia)

85 10 A A

Fani, którzy zdecydowali się odwiedzić halę MOSiR w sobotni wieczór z pewnością nie mogą żałować. Obejrzeli dziesięć niezwykle emocjonujących pojedynków. Większość zakończyła się przed czasem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W najbardziej wyczekiwanej walce gali łęcznianin Łukasz Bieniek zmierzył się z Grzegorzem Szulakowskim. Mimo olbrzymiego wsparcia publiczności zawodnik gospodarzy nie zdołał dotrwać nawet do końca pojedynku, który został przerwany w pierwszej rundzie, po tym jak sędzia zakończył walkę po serii ciosów w parterze.

wideo: Paweł Langierowicz


Pas dla mamy

- Trochę tam zaszalałem, kurczę. Gdzieś tam dostałem, coś tam mnie zamroczyło, no ale kurde to jest walka. Jestem kurde znany, z takiej można powiedzieć twardej psychy. Jestem koziorożcem. To wszystko jest dla mojej mamusi, która niedawno zmarła, ona mnie prowadzi, ona patrzy na mnie z góry, a ja mam ten pas i lecę dalej. Teraz wracam do siebie do Namysłowa, gdzie prowadzę swój klub, mam swoich chłopaków. Szulim ma pas i wraca do was z pasem! - powiedział Szulakowski.

Niezwykle dużo emocji wzbudziła także walka Sebastiana Kotwicy z Mateuszem Smolakiem.

Zarówno kraśniczanin, jak i łęcznianin mogli liczyć na gorący doping swoich kibiców, ale w oktagonie liczyły się tylko indywidualne umiejętności. Te były zdecydowanie po stronie Kotwicy, który rozstrzygnął pojedynek na swoją korzyść przez nokaut techniczny już w pierwszej rundzie.

Później świętował wspólnie ze swoim promotorem, jednym z najbardziej znanych zawodników MMA w Polsce, Tomaszem Drwalem.

Zwizualizował, obalił i rozbił

W najbardziej zaciętym i jednocześnie jedynym pojedynku, który trwał zakontraktowaną ilość rund, lublinianin Arbi Nashkhoev pokonał Sylwestra Millera po jednogłośnej decyzji sędziów.

Dość długo (w porównaniu do innych walk) trwało także starcie Huberta Szymajdy z Kamilem Lamprychtem. Ostatecznie górą okazał się zawodnik ze Świdnika, który zwyciężył swojego rywala przez nokaut techniczny w drugiej rundzie.

- To ja wygrałem, taki miałem plan, miałem go wybadać, poczekać aż odsłoni swoje karty, zobaczyć jak stoi z fizyką, ze swoją siłą fizyczną. Wybadałem, czułem przewagę w tej płaszczyźnie, dlatego poszedłem w plan B, zepchnąłem go do siatki, starałem się obalić i rozbijać ciosami. Taki był właśnie mój plan na walkę. To nie jest loteria, tak jak mówiłem przed walką, powtarzam i teraz. Wizualizowałem sobie zwycięstwo, nastawiałem się na nokaut bądź techniczny nokaut, rozbicie mojego przeciwnika, udało mi się i teraz wiem, że to działa - ocenił Hubert Szymajda, a pytany o plany na przyszłość, dodał:

Wszystkie ciosy dozwolone

- Na co dzień trenuję i przygotowuję się w klubie Dziki Wschód Polak Top Team w Białej Podlaskiej pod okiem Łukasza Grochowskiego. Klub wychował już dwóch mistrzów i jedną mistrzynię, mam nadzieję, że teraz kolej na mnie.

W pozostałych pojedynkach triumfowali Łukasz Talarowski, Jakub Piesiewicz, Michał Oleksiejczuk, Cezary Kęsik, Jakub Martys oraz Maciej Szydłowski.

Wszystkie walki odbyły się na zasadach, doskonale znanych fanom sztuk walki z UFC. Tak jak do tej pory wszystko działo się w oktagonie o średnicy dziesięciu metrów, na dystansie trzech rund po pięć minut każda, a nad przebiegiem zawodów czuwał licencjonowany sędzia ringowy, trzech arbitrów punktowych oraz wykwalifikowany cutman.

W porównaniu z poprzednimi edycjami ligi zaszła jednak jedna zmiana. Żeby uatrakcyjnić imprezę organizatorzy zezwolili na uderzenia łokciami.

Dziewczyny do klatki

Lubelska gala była już szóstą edycją Thunderstrike Fight League. Organizacja rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2013 roku od imprezy w hali MOSiR. Później TFL gościła także w Zabrzu oraz Kraśniku, Łęcznej i ponownie Lublinie, w każdym przypadku zapełniając trybuny niemal do ostatniego miejsca.

- Jesteśmy organizacją lubelską i dlatego w tym regionie chcemy organizować większość naszych imprez. Tym bardziej, że mamy wielu zawodników stąd i oni są swego rodzaju magnesem dla publiczności. Choć oczywiście nie zamykamy się i od czasu do czasu będziemy organizowali także gale w innych częściach kraju - zdradził Kamil Giez, jeden z organizatorów gali.

Niewykluczone, że w kolejnych edycjach TFL będą walczyły także panie.

- Zdajemy sobie sprawę, że walki z ich udziałem budzą coraz większe emocje. Na poprzednich galach mieliśmy już takie pojedynki, podobne plany mieliśmy także tym razem, ale musieliśmy je zmienić ze względu na kontuzję Roksany Prucnal. Mogę jednak zapewnić, że w przyszłości znów zaprosimy dziewczyny do klatki - zakończył Giez.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JAJA / 27 stycznia 2015 o 20:48

Człowieku jak byś ciężko trenował tak jak oni to robią to byś inaczej mówił o ich osiągnięciach nikt od razu  nie staje się Maykiem Taysonem , a ty gnij człowieku przy tym komputerze i trenuj bica na myszce dziękuje ;)

Avatar
XXXXXXX / 26 stycznia 2015 o 21:29

widzę że każdy mocny w gębie...

Avatar
Wieś się bawi na całego / 26 stycznia 2015 o 18:34

Jakim trzeba być osłem aby oglądać tych głupoli , którym do światowej elity MMA brakuje kilkaset lat świetlnych. To są zwykłe pajace. No ale wieśniaki ze wschodniej Polski godnie zasiedli na widowni, kibicowali i podniecali się tymi panienkami z VIII ligi lub jakiejś innej okręgówki. :D  :D  :D  :D

Avatar
bastek / 26 stycznia 2015 o 09:25

" – Trochę tam zaszalałem, kurczę.

Gdzieś tam dostałem, coś tam mnie zamroczyło, no ale kurde to jest walka.

Jestem kurde znany, z takiej można powiedzieć twardej psychy. Jestem koziorożcem.

To wszystko jest dla mojej mamusi, która niedawno zmarła, ona mnie prowadzi, ona patrzy na mnie z góry, a ja mam ten pas i lecę dalej.

Teraz wracam do siebie do Namysłowa, gdzie prowadzę swój klub, mam swoich chłopaków.

Szulim ma pas i wraca do was z pasem! – powiedział Szulakowski. "

MMA .... czyli remizowe napierd ... lanie troglodytów w krótkich majtkach.

" – Trochę tam zaszalałem, kurczę.

Gdzieś tam dostałem, coś tam mnie zamroczyło, no ale kurde to jest walka.

Jestem kurde znany, z takiej można powiedzieć twardej psychy. Jestem koziorożcem.

To wszystko jest dla mojej mamusi, kt... rozwiń

Avatar
Bwp / 26 stycznia 2015 o 07:23

Wicia z cmentarza to napisz jak twoim zdaniem  powinien wyglądać zawodnik  walczący w oktagonie. A siłą rzeczy jak jesteś taki zajebisty zawodnik umiesz się bić  masz technikę  wytrzymałość  dynamikę umiesz obronić obalenia i wiele wiele innych rzeczy to  powinieneś wejść do oktagonu i pokazać wszystkim klasę zawodnika.    

Avatar
Wicia z cmentarza / 26 stycznia 2015 o 05:52

Co to ma być ? To mają być zawodnicy? To jakieś popierdułki  klasy C lub D. Ci zawodnicy nadają się ale do wioskowych bójek w filcach  pod remizą lub do bicia zasmarkanych ochroniarzy leszczy z klubów.

Avatar
zen / 26 stycznia 2015 o 01:56

kurde yyy kurde yyy kurcze yyy O ja...

Avatar
zenada / 26 stycznia 2015 o 01:06

ale siara, ten cały Szulak słoma z butó...

Avatar
Olo / 25 stycznia 2015 o 23:04
MMA to totalna wiocha dla prymitywow.
Avatar
s / 25 stycznia 2015 o 21:30

Jak zwierzęta... kurde kurde... ot elokwencja na poziomie.. kurde

Avatar
JAJA / 27 stycznia 2015 o 20:48

Człowieku jak byś ciężko trenował tak jak oni to robią to byś inaczej mówił o ich osiągnięciach nikt od razu  nie staje się Maykiem Taysonem , a ty gnij człowieku przy tym komputerze i trenuj bica na myszce dziękuje ;)

Avatar
XXXXXXX / 26 stycznia 2015 o 21:29

widzę że każdy mocny w gębie...

Avatar
Wieś się bawi na całego / 26 stycznia 2015 o 18:34

Jakim trzeba być osłem aby oglądać tych głupoli , którym do światowej elity MMA brakuje kilkaset lat świetlnych. To są zwykłe pajace. No ale wieśniaki ze wschodniej Polski godnie zasiedli na widowni, kibicowali i podniecali się tymi panienkami z VIII ligi lub jakiejś innej okręgówki. :D  :D  :D  :D

Avatar
bastek / 26 stycznia 2015 o 09:25

" – Trochę tam zaszalałem, kurczę.

Gdzieś tam dostałem, coś tam mnie zamroczyło, no ale kurde to jest walka.

Jestem kurde znany, z takiej można powiedzieć twardej psychy. Jestem koziorożcem.

To wszystko jest dla mojej mamusi, która niedawno zmarła, ona mnie prowadzi, ona patrzy na mnie z góry, a ja mam ten pas i lecę dalej.

Teraz wracam do siebie do Namysłowa, gdzie prowadzę swój klub, mam swoich chłopaków.

Szulim ma pas i wraca do was z pasem! – powiedział Szulakowski. "

MMA .... czyli remizowe napierd ... lanie troglodytów w krótkich majtkach.

" – Trochę tam zaszalałem, kurczę.

Gdzieś tam dostałem, coś tam mnie zamroczyło, no ale kurde to jest walka.

Jestem kurde znany, z takiej można powiedzieć twardej psychy. Jestem koziorożcem.

To wszystko jest dla mojej mamusi, kt... rozwiń

Avatar
Bwp / 26 stycznia 2015 o 07:23

Wicia z cmentarza to napisz jak twoim zdaniem  powinien wyglądać zawodnik  walczący w oktagonie. A siłą rzeczy jak jesteś taki zajebisty zawodnik umiesz się bić  masz technikę  wytrzymałość  dynamikę umiesz obronić obalenia i wiele wiele innych rzeczy to  powinieneś wejść do oktagonu i pokazać wszystkim klasę zawodnika.    

Avatar
Wicia z cmentarza / 26 stycznia 2015 o 05:52

Co to ma być ? To mają być zawodnicy? To jakieś popierdułki  klasy C lub D. Ci zawodnicy nadają się ale do wioskowych bójek w filcach  pod remizą lub do bicia zasmarkanych ochroniarzy leszczy z klubów.

Avatar
zen / 26 stycznia 2015 o 01:56

kurde yyy kurde yyy kurcze yyy O ja...

Avatar
zenada / 26 stycznia 2015 o 01:06

ale siara, ten cały Szulak słoma z butó...

Avatar
Olo / 25 stycznia 2015 o 23:04
MMA to totalna wiocha dla prymitywow.
Avatar
s / 25 stycznia 2015 o 21:30

Jak zwierzęta... kurde kurde... ot elokwencja na poziomie.. kurde

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 24

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 13

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 11

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę