INNE

Karol Kręt rozpoczął starty w Porsche Sixt Carrera Cup od rywalizacji na torze Imola

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm wróciły z mistrzostw Polski z medalami

Edach Budowlani przegrali z Orkanem i muszą bronić czwartej pozycji [zdjęcia]

W Lublinie odbyły się mistrzostwa Europy w taekwon-do [zdjęcia]

Impreza odbywająca się przez 5 dni w hali Uniwersytetu Medycznego w Lublinie okazała się olbrzymim sukcesem. Pod względem sportowym Polacy byli jedną z najważniejszych nacji zdobywając przy tym olbrzymią ilość medali. Organizacyjnie również był to olbrzymi sukces, ponieważ w naszym mieście udało się przeprowadzić imprezę, którą obejrzało na żywo wiele tysięcy ludzi.

A może futbol australijski? Lubelskie „Szerszenie” rekrutują [zdjęcia]

Drużyna futbolu australijskiego poszukuje kobiet i mężczyzn, którzy dołączą do treningów. Wystarczy dres i zapał do pracy.

Zawodnicy Lubelskie Perła Polski Cycling Team startowali w Czechach oraz Kanadzie

Dużo bardziej istotny start miał miejsce w Kanadzie, gdzie w Pucharze Świata w kolarstwie torowym walczono o kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu

Za dużo błędów Edach Budowlanych Lublin w Sopocie

W spotkaniu 14. kolejki Edach Budowlani Lublin przegrali na wyjeździe z Ogniwem Sopot.

Aleksandra Mirosław wyrównała rekord świata i wygrała zawody w Chinach

Udana wyprawa do Chin Aleksandry Mirosław. Zawodniczka KW Kotłownia Lublin w sobotę wystąpiła w finale Pucharu Świata we wspinaczce sportowej na czas, który był rozgrywany w Wujiang. Mimo problemów w eliminacjach Polka zrobiła swoje podczas decydującej rozgrywki. Nie tylko okazała się najlepsza, ale zrobiła to też prawie w rekordowym czasie. Prawie, bo „tylko” wyrównała swoje osiągnięcie – 6,24 sekundy.

Weronika Zielińska-Stubińska  jeszcze bez kwalifikacji na igrzyska olimpijskie

Weronika Zielińska-Stubińska jeszcze bez kwalifikacji na igrzyska olimpijskie

Weronika Zielińska-Stubińska nie wywalczyła kwalifikacji olimpijskiej na igrzyska olimpijskie w Paryżu. Będzie czekać do 24 maja na decyzję IWF.

Pierwsza próba sił Edach Budowlanych Lublin

W spotkaniu 14. kolejki Edach Budowlani Lublin zagrają na wyjeździe z Ogniwem Sopot. Początek sobotniego spotkania o godzinie 12.

Szymon Ładniak ten rok spędzi w prestiżowej serii Michelin Le Mans Cup

Pierwszy start lublinianina już w weekend w Barcelonie

Pożegnalny mecz Stanisława Powały-Niedźwieckiego zakończony pogromem [zdjęcia]

Na zakończenie fazy zasadniczej AWP Budowlani II Lublin rozgromiła Gryfy Rugby Ruda Śląska 109:0. W drużynie gospodarzy zadebiutował wychowanek klubu z ul. Krasińskiego Stanisław Powała-Niedźwiecki

W Strupinie Dużym rozegrany został III Rzut Ligi Powiatowej o puchar Wójta Gminy Chełm

W Strupinie Dużym rozegrany został III Rzut Ligi Powiatowej o puchar Wójta Gminy Chełm w zapasach w stylu klasycznym oraz zapasach kobiet. Puchar zdobyła drużyna ze Strupina Dużego, druga była ekipa z Chełma, a trzecia z Woli Uhruskiej.

Poznaliśmy trasę Tour de Pologne. Zaczną w Lublinie. skończą w Kazimierzu Dolnym

Kobiece zmagania będą w całości toczyć się na szosach województwa lubelskiego

Dobre występy przedstawicieli Cementu-Gryfa Chełm podczas zawodów w Siedlcach i Raciborzu

Młode zawodniczki z Chełma udanie wystartowały w mistrzostwach Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, które rozegrane zostały w Siedlcach. Chełmianki wywalczyły sześć medali w grupie kadetek i jeden w grupie młodzieżowej.

Edach Budowlani Lublin mają wolną sobotę

Nie odbędzie się mecz 12. kolejki: Edach Budowlani Lublin - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki, który był planowany na sobotę.

Kolarze Lubelskie Perła Polski Cycling Team startowali w Portugalii

Kolarze Lubelskie Perła Polski Cycling Team wystartowali w silnie obsadzonej Volta ao Alentejo.

Odszedł Jerzy Łagodziński

MLUKS Zapasy Włodawa poniósł wielką stratę. Zmarł Jerzy Łagodziński. Był sportowcem, działaczem, społecznikiem, a przede wszystkim mądrym, dobrym, zawsze uśmiechniętym, tryskającym humorem, ciepłym człowiekiem.

W Świdniku odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Powiatu Świdnickiego w szachach

Zawody rozegrane zostały w galerii Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Świdniku. Organizatorem było stowarzyszenie Manufaktura Futbolu

Udane występy Cementu-Gryfa Chełm w zawodach międzynarodowych i krajowych

Spory sukces odniosła Alicja Nowosad. Podopieczna trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa wygrała Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy U-20 VICTORY CUP, który został rozegrany w Antalyi, w Turcji

Skoki narciarskie. Bajkowe zakończenie sezonu w Planicy

Kapitalna atmosfera, wzruszające chwile, fenomenalne skoki i podium Aleksandra Zniszczoła w niedzielnym konkursie w Planicy. Sezon 2023/2024 przeszedł do historii, a Kryształową Kulę zgarnął Stefan Kraft

Skoki narciarskie. W weekend zakończenie sezonu w Planicy

Sezon 2023/2024 w weekend przejdzie do historii. Zgodnie z tradycją ostatnie konkursy cyklu odbędą się w Planicy na mamuciej skoczni o wdzięcznej nazwie Letalnica. W piątek i niedzielę odbędą się konkursy indywidualne, a w sobotę drużynowy

Akademickie Mistrzostwa Polski we wspinaczce sportowej od piątku w Lublinie

Lublin zaprasza na Akademickie Mistrzostwa Polski we wspinaczce sportowej. Impreza startuje w piątek, a weźmie w niej udział 349 zawodniczek i zawodników, którzy reprezentują 49 uczelni z całego kraju.

W Świdniku rozegrane zostały V Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w futsalu [zdjęcia]

Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn. W doborowej stawce znalazły się czołowe ekipy z lig środowiskowych, które zgłosiły swój akces walki o futsalowy prymat w regionie

Zapaśnicy Cementu-Gryfa Chełm zdobyli kolejne trzy medale

Bardzo dobry występ reprezentantów Cementu-Gryfa Chełm podczas mistrzostw Polski U 15 w stylu klasycznym rozegranych w Janowie Lubelskim