Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

BIEGI

12 listopada 2017 r.
8:02

Nocna Mila Niepodległości w Lublinie (zdjęcia)

0 6 A A

W sobotę odbyła się 2. Nocna Mila Niepodległości w Lublinie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Trasa o długości 1,6 km biegła od Krakowskiego Przedmieścia przez Plac Łokietka, ul. Bramową, ul. Jezuicką, ul. Dominikańską, ul. Archidiakońską, Plac po Farze, ul. Grodzką, ul. Rybną, Plac Rybny, ul. Noworybną, ul. Olejną, ul. Bramową, a meta była koło Trybunału Koronnego na Starym Mieście.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jejku / 12 listopada 2017 o 17:13
undefined napisał:
To jak alfonsie, skoro za pie... płacą to ty już miliarder jesteś? Bezdzietnym ćwokom nic się nie należy. A to pech? Lepiej mieć Porsche jak dziecko... słowa waszych szamanów, Kuba Wojewódzki. Tylko barany Petru nie widzą sukcesu 500+. No, ale to ich problem. Gratuluję pierwszemu rządowi po 89 roku wypełnienia obietnic wyborczych. Na pochybeł ćwokom, którzy myślą, że pieprzeniem się dorobią.  Dziecko to duży obowiązek, tak samo jak dbanie o obywateli Polski. Dobrze, że te chwasty zaczęto wyrywać. Jak już sądy będą niezależne od Płatnych Oszustów, to odpowiedzą ci co nas do tej pory wyru... z kasy. Nie martw się może załapiesz się ;) Szacunek dla polskich rodzin, które z taką padliną muszą się stykać. Debil myśli, że coś z tych 500złotych wam zostaje. Totalny kretyn od Petru i Tuska.
ile narobiłes tych dzieci, że tak chwalisz, za darmo to bakleży się tylko i wyłącznie  pomoc osobom choruym, dociera do ciebie pioruński debilu. A wuj nas to obchodzi ile dzieci kosztują, jak się nei daje rady na nie zapracować to jaja i cipę trzyma sie na wodzy. Do łózka zabiera się też i głowę a nie tylko dolną część ciała. Co za tuman z ciebie. Petru czy nie petru, to malo ważne. Ja np. nie należę do rzadnej opcji i mam dzieci tyle na ile jestem je w stanie utrzymać. A czy ci się to podoba czy nei to z naszego kraju rząd zrobił burdel bo placi za seks i rozmnażanie się, bo aby się rozmnożyć to najpierw musi być seks za ktory rząd płaci. Widze, ze jesteś z PiS i z różańcem w ręku, z nidlitwą na ustach tak pałasz nienawiścią do innych, i to jest według ciebie po b ożemu. Dopiero Bóg ma ubaw z takiego barania jak ty.
ile narobiłes tych dzieci, że tak chwalisz, za darmo to bakleży się tylko i wyłącznie  pomoc osobom choruym, dociera do ciebie pioruński debilu. A wuj nas to obchodzi ile dzieci kosztują, jak się nei daje rady na nie zapracować to jaja i cipę trzyma sie na wodzy. Do łózka zabiera się też i głowę a nie tylko dolną część ciała. Co za tuman z ciebie. Petru czy nie petru, to malo ważne. Ja np. nie należę do rzadnej opcji i mam dzieci tyle na ile jestem je w stanie utrzymać. A czy ci się to podoba czy nei to z naszego kraju rząd zr... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 14:09
To jak alfonsie, skoro za pie... płacą to ty już miliarder jesteś? Bezdzietnym ćwokom nic się nie należy. A to pech? Lepiej mieć Porsche jak dziecko... słowa waszych szamanów, Kuba Wojewódzki. Tylko barany Petru nie widzą sukcesu 500+. No, ale to ich problem. Gratuluję pierwszemu rządowi po 89 roku wypełnienia obietnic wyborczych. Na pochybeł ćwokom, którzy myślą, że pieprzeniem się dorobią. Dziecko to duży obowiązek, tak samo jak dbanie o obywateli Polski. Dobrze, że te chwasty zaczęto wyrywać. Jak już sądy będą niezależne od Płatnych Oszustów, to odpowiedzą ci co nas do tej pory wyru... z kasy. Nie martw się może załapiesz się ;) Szacunek dla polskich rodzin, które z taką padliną muszą się stykać. Debil myśli, że coś z tych 500złotych wam zostaje. Totalny kretyn od Petru i Tuska.
To jak alfonsie, skoro za pie... płacą to ty już miliarder jesteś? Bezdzietnym ćwokom nic się nie należy. A to pech? Lepiej mieć Porsche jak dziecko... słowa waszych szamanów, Kuba Wojewódzki. Tylko barany Petru nie widzą sukcesu 500+. No, ale to ich problem. Gratuluję pierwszemu rządowi po 89 roku wypełnienia obietnic wyborczych. Na pochybeł ćwokom, którzy myślą, że pieprzeniem się dorobią. Dziecko to duży obowiązek, tak samo jak dbanie o obywateli Polski. Dobrze, że te chwasty zaczęto wyrywać. Jak już sądy będą niezależne od Płatnych Oszu... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 13:40
dobrzy rząd, z naszego kraju zrobił burdel, bo płaci za pieprzenie się a nie za pracę
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 13:22
Rząd wypełnił ich marzenia  Mają kasę z pie rdolenia.
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 13:18
Tak 500+ zdeklasował polityków totalitarnej opozycji. Jak widać można nie grabić podatkami przynajmniej pracujace rodziny w Polsce. We wreszcie Wolnej Polsce. Kto tam jeszcze uczestniczył? Pracownicy z minimalną stawką godzinową. Już nieokradani emeryci z emerytury. No i byli bezrobotni, którzy w dobrze funkcjonującej gospodarce bez trudu dostali zajęcie. A kto nie przyszedł? Kijowski i ścigani alimentarze. Mazguła z kolegami, którzy za niszczenie przez lata kraju dostali sowite emerytury. A teraz płaczą jak przeżyć za 2.000 złotych?! Tak, 500+ pogrzebało Tuska na Kopaczowy metr.
Tak 500+ zdeklasował polityków totalitarnej opozycji. Jak widać można nie grabić podatkami przynajmniej pracujace rodziny w Polsce. We wreszcie Wolnej Polsce. Kto tam jeszcze uczestniczył? Pracownicy z minimalną stawką godzinową. Już nieokradani emeryci z emerytury. No i byli bezrobotni, którzy w dobrze funkcjonującej gospodarce bez trudu dostali zajęcie. A kto nie przyszedł? Kijowski i ścigani alimentarze. Mazguła z kolegami, którzy za niszczenie przez lata kraju dostali sowite emerytury. A teraz płaczą jak przeżyć za 2.000 złotych?! Tak, 5... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 09:44
najwięcej było 500+
Avatar
jejku / 12 listopada 2017 o 17:13
undefined napisał:
To jak alfonsie, skoro za pie... płacą to ty już miliarder jesteś? Bezdzietnym ćwokom nic się nie należy. A to pech? Lepiej mieć Porsche jak dziecko... słowa waszych szamanów, Kuba Wojewódzki. Tylko barany Petru nie widzą sukcesu 500+. No, ale to ich problem. Gratuluję pierwszemu rządowi po 89 roku wypełnienia obietnic wyborczych. Na pochybeł ćwokom, którzy myślą, że pieprzeniem się dorobią.  Dziecko to duży obowiązek, tak samo jak dbanie o obywateli Polski. Dobrze, że te chwasty zaczęto wyrywać. Jak już sądy będą niezależne od Płatnych Oszustów, to odpowiedzą ci co nas do tej pory wyru... z kasy. Nie martw się może załapiesz się ;) Szacunek dla polskich rodzin, które z taką padliną muszą się stykać. Debil myśli, że coś z tych 500złotych wam zostaje. Totalny kretyn od Petru i Tuska.
ile narobiłes tych dzieci, że tak chwalisz, za darmo to bakleży się tylko i wyłącznie  pomoc osobom choruym, dociera do ciebie pioruński debilu. A wuj nas to obchodzi ile dzieci kosztują, jak się nei daje rady na nie zapracować to jaja i cipę trzyma sie na wodzy. Do łózka zabiera się też i głowę a nie tylko dolną część ciała. Co za tuman z ciebie. Petru czy nie petru, to malo ważne. Ja np. nie należę do rzadnej opcji i mam dzieci tyle na ile jestem je w stanie utrzymać. A czy ci się to podoba czy nei to z naszego kraju rząd zrobił burdel bo placi za seks i rozmnażanie się, bo aby się rozmnożyć to najpierw musi być seks za ktory rząd płaci. Widze, ze jesteś z PiS i z różańcem w ręku, z nidlitwą na ustach tak pałasz nienawiścią do innych, i to jest według ciebie po b ożemu. Dopiero Bóg ma ubaw z takiego barania jak ty.
ile narobiłes tych dzieci, że tak chwalisz, za darmo to bakleży się tylko i wyłącznie  pomoc osobom choruym, dociera do ciebie pioruński debilu. A wuj nas to obchodzi ile dzieci kosztują, jak się nei daje rady na nie zapracować to jaja i cipę trzyma sie na wodzy. Do łózka zabiera się też i głowę a nie tylko dolną część ciała. Co za tuman z ciebie. Petru czy nie petru, to malo ważne. Ja np. nie należę do rzadnej opcji i mam dzieci tyle na ile jestem je w stanie utrzymać. A czy ci się to podoba czy nei to z naszego kraju rząd zr... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 14:09
To jak alfonsie, skoro za pie... płacą to ty już miliarder jesteś? Bezdzietnym ćwokom nic się nie należy. A to pech? Lepiej mieć Porsche jak dziecko... słowa waszych szamanów, Kuba Wojewódzki. Tylko barany Petru nie widzą sukcesu 500+. No, ale to ich problem. Gratuluję pierwszemu rządowi po 89 roku wypełnienia obietnic wyborczych. Na pochybeł ćwokom, którzy myślą, że pieprzeniem się dorobią. Dziecko to duży obowiązek, tak samo jak dbanie o obywateli Polski. Dobrze, że te chwasty zaczęto wyrywać. Jak już sądy będą niezależne od Płatnych Oszustów, to odpowiedzą ci co nas do tej pory wyru... z kasy. Nie martw się może załapiesz się ;) Szacunek dla polskich rodzin, które z taką padliną muszą się stykać. Debil myśli, że coś z tych 500złotych wam zostaje. Totalny kretyn od Petru i Tuska.
To jak alfonsie, skoro za pie... płacą to ty już miliarder jesteś? Bezdzietnym ćwokom nic się nie należy. A to pech? Lepiej mieć Porsche jak dziecko... słowa waszych szamanów, Kuba Wojewódzki. Tylko barany Petru nie widzą sukcesu 500+. No, ale to ich problem. Gratuluję pierwszemu rządowi po 89 roku wypełnienia obietnic wyborczych. Na pochybeł ćwokom, którzy myślą, że pieprzeniem się dorobią. Dziecko to duży obowiązek, tak samo jak dbanie o obywateli Polski. Dobrze, że te chwasty zaczęto wyrywać. Jak już sądy będą niezależne od Płatnych Oszu... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 13:40
dobrzy rząd, z naszego kraju zrobił burdel, bo płaci za pieprzenie się a nie za pracę
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 13:22
Rząd wypełnił ich marzenia  Mają kasę z pie rdolenia.
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 13:18
Tak 500+ zdeklasował polityków totalitarnej opozycji. Jak widać można nie grabić podatkami przynajmniej pracujace rodziny w Polsce. We wreszcie Wolnej Polsce. Kto tam jeszcze uczestniczył? Pracownicy z minimalną stawką godzinową. Już nieokradani emeryci z emerytury. No i byli bezrobotni, którzy w dobrze funkcjonującej gospodarce bez trudu dostali zajęcie. A kto nie przyszedł? Kijowski i ścigani alimentarze. Mazguła z kolegami, którzy za niszczenie przez lata kraju dostali sowite emerytury. A teraz płaczą jak przeżyć za 2.000 złotych?! Tak, 500+ pogrzebało Tuska na Kopaczowy metr.
Tak 500+ zdeklasował polityków totalitarnej opozycji. Jak widać można nie grabić podatkami przynajmniej pracujace rodziny w Polsce. We wreszcie Wolnej Polsce. Kto tam jeszcze uczestniczył? Pracownicy z minimalną stawką godzinową. Już nieokradani emeryci z emerytury. No i byli bezrobotni, którzy w dobrze funkcjonującej gospodarce bez trudu dostali zajęcie. A kto nie przyszedł? Kijowski i ścigani alimentarze. Mazguła z kolegami, którzy za niszczenie przez lata kraju dostali sowite emerytury. A teraz płaczą jak przeżyć za 2.000 złotych?! Tak, 5... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 09:44
najwięcej było 500+

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kierowcy rozjeżdżają żółwie. " To gatunek narażony na wyginięcie"

Kierowcy rozjeżdżają żółwie. " To gatunek narażony na wyginięcie" 1 0

- Prosimy o rozważną jazdę na drogach, ponieważ żółwie błotne (samce) rozpoczęły swoją migrację - apeluje Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 6

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 9 8

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 23 18

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 4 6

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 8

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”