FUTBOL AMERYKAŃSKI

AZS Silesia Rebels – Tytani Lublin 30:7

AZS Silesia Rebels – Tytani Lublin 30:7 0 0

Tytani Lublin zaliczyli kolejną porażkę. Tym razem lepsi byli zawodnicy AZS Silesia Rebels

Tytani Lublin zostali rozgromieni przez Tychy Falcons

Tytani Lublin zostali rozgromieni przez Tychy Falcons 0 0

Trudno było spodziewać się, że Tytani powalczą z liderem rozgrywek. Tychy Falcons to zespół, który pewnie zmierza w stronę awansu. Popularne „Sokoły” mecz z outsiderem pierwszej ligi potraktowały wyjątkowo poważnie i zanotowały rekor-dowe zwycięstwo. Wynik 82:0 robi olbrzymie wrażenie, zwłaszcza, że 44 punkty zostały zdobyte już w pierwszej kwarcie.

Tytani Lublin chcą wrócić z podniesioną głową

Tytani Lublin chcą wrócić z podniesioną głową 0 0

W sobotę o godz. 12 Tytani Lublin zmierzą się na wyjeździe z Tychy Falcons. Obie ekipy są po przeciwnych stronach barykady. Gospodarze mają na koncie cztery wygrane i żadnej porażki, a lublinianie nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa

Tytani Lublin grają z Kraków Kings

Tytani Lublin grają z Kraków Kings 0 3

Tytani Lublin zmierzą jutro na stadionie przy Al. Zygmuntowskich z Kraków Kings (godz. 13)

Tytani Lublin gorsi od Gliwice Lions

Tytani Lublin gorsi od Gliwice Lions 0 0

Już pierwsza kwarta sobotnich zawodów nie pozostawiła wątpliwości, kto jest lepszą drużyną. Zawodnicy z Gliwic rozpoczęli mecz od przyłożeń Michaela Thomasa i Adama Nelipa.

Kolejna porażka Tytanów

Kolejna porażka Tytanów 0 0

Po porażce z AZS Silesia Rebels widmo spadku mocno zajrzało w oczy graczom Tytanów Lublin

Tytani Lublin zagrają z Silesia Rebels na stadionie przy Al. Zygmuntowskich

Tytani Lublin zagrają z Silesia Rebels na stadionie przy Al. Zygmuntowskich 0 0

Tytani Lublin zmierzą się jutro o godz. 14 z AZS Silesia Rebels. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy Al. Zygmuntowskich

Tytani z drugą porażką. Tym razem rozjechali ich Tychy Falcons

Tytani z drugą porażką. Tym razem rozjechali ich Tychy Falcons 1 1

Popularne Sokoły zaprezentowały się w Lublinie fantastycznie – tyszanie grali szybko, efektownie i skutecznie. Falcons już od pierwszych minut zaczęli kąsać Tytanów.

Tytani Lublin w sobotę o godz. 14 grają z Tychy Falcons

Tytani Lublin w sobotę o godz. 14 grają z Tychy Falcons 0 0

Tytani Lublin zmierzą się dziś, o godz. 14, na bocznym boisku lubelskiej Areny, z Tychy Falcons. Wstęp na zawody jest bezpłatny

Porażka Tytanów Lublin na rozpoczęcie sezonu

Porażka Tytanów Lublin na rozpoczęcie sezonu 0 1

Inauguracja sezonu w wykonaniu Tytanów Lublin wypadła fatalnie. Nasz jedyny przedstawiciel w pierwszej lidze przegrał na wyjeździe z Kraków Kings aż 0:32. Co ciekawe, była to już szósta z rzędu ligowa porażka lublinian z tym rywalem.