INNE

Rafał Kijańczuk przegrał z Bohdanem Gnidko w ciągu niespełna 100 sekund w czasie KSW 82

To miało być starcie dwóch zawodników, którzy lubują się w błyskawicznym kończeniu swoich pojedynków

Szymon Ładniak w czołowej dziesiątce na Red Bull Ring

To był intensywny i wymagający weekend dla Szymona Ładniaka, który ściga się w prestiżowej serii Ferrari Challenge Europe. Wszystko przez bardzo trudne warunki atmosferyczne, bo zawodnikom towarzyszyły opady deszczu.

Aleksandra Mirosław ustanowiła nowy rekord świata podczas Pucharu Europy w Tarnowie

Od 1 kwietnia jest do poprawienia 6,41 sekundy

Elżbieta Krawczyk halową mistrzynią województwa lubelskiego w ujeżdżeniu

W Stacji Badawczej Ośrodka Dydaktyczno-Szkoleniowego Jeździectwa i Hipoterapii na lubelskim Felinie odbyły się halowe mistrzostwa województwa lubelskiego w ujeżdżeniu

W weekend w Lublinie odbędą się mistrzostwa województwa w ujeżdżeniu

Prestiżowa impreza zostanie rozegrana w nowym obiekcie Stacji Badawczej i Ośrodka Dydaktyczno-Szkoleniowego Jeździectwa i Hipoterapii na lubelskim Felinie

Szymon Ładniak udanie rozpoczął zmagania w Ferrari Challenge Europe

Młody kierowca z Lublina został w tym sezonie zaproszony do startów dla jednej z najważniejszych marek świata. Ładniak rywalizuje w serii Ferrari Challenge Europe i w otwierającym sezon weekendzie w Walencji zajął w drugim wyścigu czwarte miejsce

Dominika Strąk wygrała halowe mistrzostwa województwa lubelskiego w skokach przez przeszkody [zdjęcia]

Zawodniczka WKJ Lublin startowała na koniu Let Me Fly i jako jedyna zaliczyła dwa bezbłędne przejazdy. W nagrodę otrzymała 1000 zł premii. Na drugim miejscu rywalizację ukończyła Magdalena Erd jadąca na koniu September Hit. Brązowy medal wywalczyła Emilia Romanek na Gold Champion

Biegi narciarskie. Rozczarowujące występy Moniki Skinder w Pucharze Świata

Fatalny występ Moniki Skinder w Pucharze Świata w norweskim Drammen oraz szwedzkim Falun

Znakomity występ Moniki Skinder na mistrzostwach Polski w Jakuszycach

Zawodniczka MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski wywalczyła tam dwa złote medale

Cezary Oleksiejczuk udanie zaprezentował się na gali Fight Exclusive Night 45

Polak pokonał w Ząbkach Mansura Abdurzakova

Aleksandra Mirosław (KW Kotłownia Lublin): Za rekordy świata nie pojadę do Paryża

Rozmowa z Aleksandrą Mirosław, zawodniczką Klubu Wspinaczkowego Kotłownia Lublin

W Łęcznej odbyła się gala Madness Cage Fighting 8

W walce wieczory Przemysław Runowski nie dał szans Patrykowi Semeniukowi

W Centrum Historii Sportu w Lublinie odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „Pokazać światu siłę. Kadra narodowa Ukrainy w judo osób niesłyszących”

Jej autorem jest Arkadiusz Zawadzki

Dziś ruszają mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Planicy

W weekend w Tomaszowie Lubelskim odbyły się dwie duże imprezy – otwarte mistrzostwa Polski zrzeszenia LZS oraz tradycyjny Bieg Hetmański. A już dzisiaj w Planicy Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelskim powalczy w sprincie podczas mistrzostw świata w Planicy

Aleksandra Mirosław (Sportowiec 2022 roku): Dlaczego wspinaczka? Chciałam być taka, jak siostra

Rozmowa z Aleksandrą Mirosław, zawodniczką KW Kotłownia Lublin, zwyciężczynią Plebiscytu Dziennika Wschodniego na Najlepszego Sportowca 2022 roku

Plebiscyt na Sportowca 2022 roku rozstrzygnięty! Kto okazał się najlepszy?

W piątek podczas Balu Sportowca Dziennika Wschodniego, który odbywa się w hotelu Ibis Styles ogłosiliśmy laureatów naszego plebiscytu na sportowca 2022 roku. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Mirosław z KW Kotłownia Lublin. Na podium znaleźli się jeszcze przedstawiciele AZS UMCS Lublin: Sofia Ennaoui i Kacper Stokowski.

W sobotę w hali Grupa Azoty Arena Puławy odbędzie się gala Strife 3

Pojedynkiem wieczoru będzie starcie Piotra Strusa z Kacprem Karskim

Sportowiec 2022 roku: Kapituła wybrała najlepszych, czas na naszych czytelników

Wybraliśmy najlepszych w naszym Plebiscycie na Sportowca 2022 roku. Prosimy jednak jeszcze o chwilę cierpliwości. O tym, kto znalazł się na podium, poinformujemy 17 lutego, kiedy ogłosimy wszystkie wyniki. Na razie zapraszamy do zabawy naszych Czytelników.

Szymon Ładniak został zawodnikiem prestiżowej serii Ferrari Challenge Europe

Zaproszenie do startów w serii Ferrari Challenge Europe pokazuje tylko, jak wielkie sukcesy w poprzednim sezonie osiągnął Szymon Ładniak. Przypomnijmy, że w serii ADAC TCR Germany był najlepszy w kategorii juniorów, a w klasyfikacji generalnej zajął trzecie miejsce.

Sportowiec 2022 roku: Koszulka Roberta Lewandowskiego znalazła właściciela, inne aukcje trwają

Już po raz 19 wybieramy najlepszego sportowca roku. Tym razem nasz plebiscyt jest jednak wyjątkowy, bo przy okazji zapraszamy do licytacji ciekawych pamiątek. A pieniądze, które uda się w ten sposób zebrać zostaną przekazane na cele charytatywne.

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Monika Skinder odpadła w ćwierćfinale sprintu techniką klasyczną młodzieżowych mistrzostw świata w kanadyjskim Whistler

Magda Linette nie zagra w finale Australian Open

Magda Linette odniosła życiowy sukces docierając do półfinału wielkoszlemowego Australian Open. Polka w walce o finał musiała jednak uznać wyższość Aryny Sabalenki, z którą przegrała w dwóch setach 6:7 i 2:6

Biegi narciarskie. W Zakopanem odbył się Puchar Grupy Azoty

Zawodnicy MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski odgrywali w nim istotne role

Sportowiec 2022 roku: Sofia Ennaoui zapomniała o kontuzji i wróciła do biegania w wielkim stylu

Sofia Ennaoui długo musiała zapomnieć o bieganiu z powodu kontuzji. Na szczęście w 2022 roku wreszcie była zdrowa i wróciła na bieżnię w wielkim stylu. Na efekty nie trzeba było czekać zbyt długo, bo zawodniczka AZS UMCS stanęła na podium mistrzostw Europy. Nie mogło jej również zabraknąć w gronie nominowanych do tytułu sportowca 2022 roku w plebiscycie Dziennika Wschodniego.

Zawodnicy MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski rywalizowali na mistrzostwach Polski w Zakopanem

W Zakopanem rozegrano mistrzostwa Polski w biegach narciarskich. Zawodnicy MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski zajęli odległe miejsca w rywalizacji seniorów