TENIS STOŁOWY

AZS UMCS Optima Lublin – KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg 0:3

AZS UMCS Optima Lublin – KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg 0:3 0 0

Cztery mecze i cztery porażki. Początek nowego sezonu ekstraklasy nie jest zbyt udany dla zawodniczek AZS UMCS Optima. Sobotnia przegrana z KTS Siarką ZOT Tarnobrzeg była jednak wkalkulowana. Mistrzynie wygrały łatwo 3:0

Porażka Optimy na koniec sezonu

Porażka Optimy na koniec sezonu 0 0

Porażką sezon 2015/2016 zakończyły zawodniczki AZS UMCS Optima. Lublinianki w ostatnim, w tym sezonie występie uległy u siebie KU AZS UE Wrocław 1:3

Karolina Lalak zdobyła trzy medale na Mistrzostwach Polski Juniorów w Ostródzie

Karolina Lalak zdobyła trzy medale na Mistrzostwach Polski Juniorów w Ostródzie 0 1

Utalentowana lubelska juniorka sięgnęła po złoto w turnieju miksta w parze z Tomaszem Kotowskim (Manekin Toruń) oraz dwa srebrne krążki: w grze indywidualnej oraz w deblu w parze z Katarzyną Galus (UKS Skrzyszów). Jej wyczyn nie jest dla kibiców tenisa stołowego w naszym regionie żadnym zaskoczeniem, bo Karolina przyzwyczaiła wszystkich do medali, które zdobywa corocznie na mistrzostwach Polski w tenisie stołowym. W ub. roku wywalczyła cztery brązowe krążki, zaś dwa lata wcześniej dwa brązowe). Startując w Ostródzie mierzyła wyżej i to się udało.

AZS UMCS Optima w sobotę kończy sezon

AZS UMCS Optima w sobotę kończy sezon 0 0

AZS UMCS Optima kończy sezon. Dziś, w ostatnim występie, lublinianki zmierzą się u siebie z AZS UE Wrocław

Sylwia Pawlak brązową medalistką mistrzostw Polski

Sylwia Pawlak brązową medalistką mistrzostw Polski 19 0

Zawodniczka AZS UMCS Optima Lublin Sylwia Pawlak w parze z Martyną Dziadkowiec wywalczyła podium Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Zawody zostały rozegrane w Brzegu Dolnym

Antonina Szymańska zostaje w AZS UMCS Optima Lublin

Antonina Szymańska zostaje w AZS UMCS Optima Lublin 12 1

Po kilku tygodniach spekulacji wreszcie się udało. Antonina Szymańska zostaje w Lublinie i będzie reprezentować AZS UMCS Optima w sezonie 2016/2017

We Włodawie zostały rozegrane mistrzostwa województwa lubelskiego juniorów w tenisie stołowym 0 0

W zawodach wzięło udział trzech zawodników z LUKS Kłos Wola Skromowska. Bardzo dobrze zagrał we Włodawie Maciej Krasucki zdobywając dwa brązowe medale. W grze pojedynczej, w drodze do medalu, pokonał po bardzo zaciętej walce Kamila Staniszewskiego z SMS Włodawa 4:3. W grze o wejście do finału przegrał z późniejszym mistrzem województwa Arkadiuszem Żukiem z SMS Włodawa.

Marcin Pawlak (AZS UMCS Optima): Czas przekazać pałeczkę młodszym

Marcin Pawlak (AZS UMCS Optima): Czas przekazać pałeczkę młodszym 0 3

ROZMOWA Z Marcinem Pawlakiem, byłym prezesem i kierownikiem AZS UMCS Optima Lublin

Rozegrano XIX Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży i Kadry LWK OHP

Rozegrano XIX Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży i Kadry LWK OHP 0 0

W zawodach startowało w sumie jedenaście reprezentacji Ochotniczych Hufców Pracy z woj. lubelskiego: Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Radzyniu Podlaskim, Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Zamościu, Środowiskowy Hufiec Pracy w Lublinie, ŚHP Włodawa, Hufiec Pracy Puławy, HP Chełm, HP Kraśnik, HP Tomaszów Lubelski, HP Świdnik, HP Łuków oraz HP Biłgoraj.

AZS UMCS Optima - Bronowianka 3:1. Utrzymanie mają w kieszeni?

AZS UMCS Optima - Bronowianka 3:1. Utrzymanie mają w kieszeni? 0 0

Bardzo ciekawy mecz można było obejrzeć w sobotę w Lublinie. AZS UMCS Optima pokonał po zaciętej, trwającej niemal trzy godziny walce Bronowianką Kraków 3:1. Dzięki wygranej Akademiczki są coraz bliżej pozostania w ekstraklasie