ZAPASY

Zapaśnicy Cementu-Gryfa Chełm zdobyli kolejne trzy medale

W Leśniowicach odbył się II Rzut Ligi Powiatowej w zapasach kobiet

Dziewięć medali Cementu-Gryfa Chełm na mistrzostwach Polski

Srebro Michała, brąz Oliwii, czyli kolejne udane występy zawodników Cementu-Gryfa Chełm

Reprezentanci Cementu-Gryfa Chełm stanęli na podium podczas zawodów w Warszawie i Strzale

Cement-Gryf Chełm rozpoczął sezon od mocnego uderzenia

Młodzi reprezentanci MKS Cementu-Gryfa Chełm udanie rozpoczęli sezon 2024

Anhelina Łysak na podium mistrzostw Europy w zapasach

Anhelina Łysak z Cementu-Gryfa Chełm wywalczyła brązowy medal w kategorii do 57 kg podczas mistrzostw Europy w stolicy Rumunii.

Sportowiec roku 2023: Szymon Szymonowicz, multimedalista z Chełma

Brązowy medalista młodzieżowych mistrzostw świata, mistrz Polski seniorów, wicemistrz międzynarodowych mistrzostw Polski 2023. Przed nami wychowanek Cementu-Gryfa Chełm Szymon Szymonowicz

Czworo reprezentantów Cementu-Gryfa Chełm wystartuje w mistrzostwach Europy

Na matach w Rumunii powalczą Katarzyna Krawczyk, Anhelina Łysak, Daniela Tkachuk i Szymon Szymonowicz

Sportowiec roku 2023: Historyczne osiągnięcie Anheliny Łysak

Zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm Anhelina Łysak zaliczy rok 2023 jako historyczny w karierze. Po raz pierwszy wywalczyła kwalifikację olimpijską. Na razie w polskich zapasach jest to jedyna przepustka na tegoroczne IO w Paryżu

Plebiscyt Sportowiec Roku Województwa Lubelskiego rozstrzygnięty. Pierwsze miejsce dla mistrza świata
Zdjęcia

W piątkowy wieczór poznaliśmy laureatów sportowego plebiscytu organizowanego przez Samorząd Województwa Lubelskiego. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Lublinie wręczono statuetki w czterech kategoriach: Sportowiec Roku, Sportowiec Roku z Niepełnosprawnością, Trener Roku oraz Drużyna Roku.

Cement-Gryf Chełm w 2023 roku wywalczył 89 medali

Zawodniczki i zawodnicy Cementu-Gryfa Chełm mają za sobą udany rok. Powody do radości ma zwłaszcza Anhelina Łysak, która będzie reprezentować Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu.

Zapasy. Sukces Szkoły Podstawowej nr 20 z Lublina

Szkoła Podstawowa nr 20 z Lublina zajęła drugie miejsce podczas drugiej edycji programu „MATA w każdej szkole”

Cement- Gryf walczył o medale po raz ostatni w 2023 roku

Ponad 200 młodych zawodników i zawodniczek stanęło do rywalizacji o medale mistrzostw województwa lubelskiego

Maja Radelczuk z Cementu-Gryfa Chełm wywalczyła wicemistrzostwo Polski młodziczek

Rywalizacja toczyła się na matach w Pelplinie

Zapaśnicy Cementu-Gryfa Chełm zdobyli medale podczas Pucharu Polski juniorów

Na najwyższym stopniu podium stanął Hubert Sidoruk

Sukces Alicji Nowosad na zawodach w Niemczech

Zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm Alicja Nowosad najlepsza w Berlinie

Szymon Szymonowicz zajął trzecie miejsce podczas Młodzieżowych Mistrzostw Świata U 23

Zawodnik Cementu-Gryfa Chełm rywalizował w stylu klasycznym, w kategorii wagowej do 87 kg

Zapaśnicy z Chełma zdobyli pięć medali podczas mistrzostw w Janowie Lubelskim

Zawodnicy Cementu-Gryfa Chełm udanie zakończyli występ w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Drużyna z Chełma zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej

Udany występ zawodniczek Cementu-Gryfa Chełm

Chełmianki udanie zaprezentowały się podczas międzywojewódzkich mistrzostwach młodziczek rozgrywanych w Stróży

Cement-Gryf Chełm z kolejnymi medalami

Bardzo dobry występ przedstawicieli Cementu-Gryfa Chełm podczas międzynarodowych zawodów w Dębicy i Kraśniku

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm zdobyły dwa medale młodzieżowych mistrzostw Polski

Na najwyższym stopniu podium stanęła Anastasiia Padoshyk

Anhelina Łysak nie ma medalu mistrzostw świata w zapasach, ale zdobyła kwalifikację olimpijską

Anhelina Łysak z Cementu-Gryfa Chełm nie zdobyła medalu podczas mistrzostw świata w Belgradzie, wywalczyła za to kwalifikację olimpijską do Paryża.

Troje przedstawicieli Cementu-Gryfa Chełm wzięło udział w Międzynarodowym Turnieju Poland Open oraz Memoriale Władysława Pytlasińskiego

Zawody zostały rozegrane w Warszawie

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm zdobyły dwa medale podczas mistrzostw Europy U-20 w Hiszpanii

Areną zmagań było Santiago de Compostela. Na drugim stopniu podium uplasowała się Alicja Nowosad, startująca w kategorii do 65 kg. Z kolei w wadze do 76 kg brązowy medal wywalczyła Daniela Tkachuk