Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 17 kwietnia 2014, 18:00

Piłka nożna * I liga: Górnik Łęczna - PGE GKS Bełchatów, w sobotę o godz. 12.30 na stadionie przy Al. Zygmuntowskich w Łęcznej. * III liga (wszystkie mecze w sobotę): Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Kraśnik (11) * Lublinianka Lublin - Izolator Boguchwała (12) * Podlasie Biała Podlaska - Polonia Przemyśl (14) * AMSPN Hetman Zamość - Resovia (14). * IV liga (wszystkie mecze w sobotę): Lewart Lubartów - Unia Krzywda (11) * Ruch Ryki - Powiślak Końskowola (11) * Lutnia Piszczac - Orlęta Łuków (12) * Janowianka Janów Lubelski - Opolanin Opole Lubelskie (13) * Roztocze Szczebrzeszyn - Sparta Rejowiec Fabryczny (14) * Łada 1945 Biłgoraj - Orion Niedrzwica Duża (14) * Victoria Żmudź - Górnik II Łęczna (14) * Hetman Żółkiewka - Stal Poniatowa (14). * Lubelska klasa okręgowa (wszystkie mecze w sobotę): KS Dąbrowica - Piaskovia Piaski (11) * Iskra Krzemień - Sokół Konopnica (11) * Polesie Kock - Unia Wilkołaz (13) * Czarni Dęblin - Hetman Gołąb (13) * Tęcza Bełżyce - Wisła Annopol (14) * Wiking Leśniczówka - Granit Bychawa (14, na boisku w Poniatowej). * Zamojska klasa okręgowa (wszystkie mecze w sobotę): Olimpia Miączyn - Victoria Łukowa/Chmielek (11) * Ostoja Skierbieszów - Cosmos Józefów (12) * Dan-Mar Huczwa Tyszowce - Sokół Zwierzyniec (12) * Aleksandria Aleksandrów - Grom Różaniec (12) * Orkan Bełżec - Sparta Wożuczyn (13) * Unia Hrubieszów - Huragan Hrubieszów (15). Żużel * NICE Polska Liga Żużlowa: KMŻ Lublin - PGE Marma Rzeszów, w poniedziałek o godz. 15. 30 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.
  Edytuj ten wpis
Marcin
KS
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Marcin
Marcin (18 kwietnia 2014 o 07:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Stadion przy Zygmuntowskich w Łęcznej.....

Rozwiń
KS
KS (17 kwietnia 2014 o 23:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

ksciecierzyn.futbolowo.pl/news,2351479,wielkanocne-granie.html

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!