Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

Dodano: 1 maja 2014, 18:00

Piłka nożna

* II liga: Motor Lublin - Limanovia Limanowa, w sobotę o godz. 17 na stadionie przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie * Wisła Puławy - Radomiak Radom, w sobotę o godz. 17 na stadionie przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga (wszystkie mecze w niedzielę): Lublinianka Lublin - Podlasie Biała Podlaska (12) * Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski (12, na stadionie w Poniatowej) * Chełmianka Chełm - JKS 1909 Jarosław (16.30) * Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa (17).

* IV liga (wszystkie mecze w niedzielę): Powiślak Końskowola - Unia Krzywda (14) * Hetman Żółkiewka - Janowianka Janów Lubelski (16) * Górnik II Łęczna - Lewart Lubartów (16) * Sparta Rejowiec Fabryczny - Lutnia Piszczac (17) * Stal Poniatowa - Victoria Żmudź (17) * Orlęta Łuków - Łada 1945 Biłgoraj (17) * Opolanin Opole Lubelskie - Ruch Ryki (17) * Orion Niedrzwica Duża - Roztocze Szczebrzeszyn (17).

* Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Bizon Jeleniec - Sokół Adamów * Unia Żabików - Orkan Wojcieszków * Victoria Parczew - Niwa Łomazy * LZS Dobryń - ŁKS Łazy * Dwernicki Stoczek Łukowski - Janowia Janów Podlaski * GLKS Rokitno - Huragan Międzyrzec Podlaski * Granica Terespol - Grom Kąkolewnica.

* Chełmska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Unia Białopole - Frassati Fajsławice (15) * Granica Dorohusk - Spółdzielca Siedliszcze (16) * Start Krasnystaw - Brat Siennica Nadolna (16) * Ogniwo Wierzbica - Ruch Izbica (16) * Unia Rejowiec - Kłos Chełm (16) * Włodawianka Włodawa - Vojsławia Wojsławice (16) * Hutnik Ruda-Huta - GKS Pławanice/Kamień (17).

* Lubelska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): KS Dąbrowica - Wisła Annopol (11) * Unia Wilkołaz - POM Iskra Piotrowice (14) * Piaskovia Piaski - Iskra Krzemień (14) * Granit Bychawa - Czarni Dęblin (16) * Hetman Gołąb - Górnik 1979 Łęczna (16) * Cisy Nałęczów - Wiking Leśniczówka (16) * Sławin Lublin - Sokół Konopnica (16) * Tęcza Bełżyce - Polesie Kock (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Korona Łaszczów - Victoria Łukowa/Chmielek (14) * Huragan Hrubieszów - Igros Krasnobród (15, na boisku w Nieledwi) * Orkan Bełżec - Grom Różaniec (15) * Unia Hrubieszów - Cosmos Józefów (17.30). Niedziela: Sparta Łabunie - Aleksandria Aleksandrów (14) * Olimpia Miączyn - Kryształ Werbkowice (16) * Sparta Wożuczyn - Dan-Mar Huczwa Tyszowce (17).

* Centralna Liga Juniorów Starszych, sobota: Widok Lublin - Wisła Puławy (11).

* Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych, sobota: TOP 54 Biała Podlaska - Cracovia (11).

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna - Mitech Żywiec, w niedzielę o godz. 11 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

Koszykówka

* Mecze półfinałowe fazy play-off I ligi mężczyzn: Wikana-Start Lublin - WKK Probiotics Wrocław, w sobotę i niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Żużel

* NICE PLŻ: KMŻ Lublin - Start Gniezno, w niedzielę o godz. 13.45 na stadionie przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Rugby

* Ekstraliga: Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew, w niedzielę o godz. 12 na boisku przy ul. Krasińskiego 11 w Lublinie.

Piłka ręczna

* I liga kobiet: AZS UMCS Lublin - MKS Słupia Słupsk, w sobotę o godz. 19 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Lekkoatletyka

* I Mityng Lubelskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki, Otwarte Mistrzostwa Województwa LZS oraz I rzut Ligi Młodzików, w niedzielę od godz. 13 na stadionie HOSiR przy ul. Ciesielczuka 2 w Hrubieszowie.

Motocross

* II runda Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny, w niedzielę od godz. 9 (treningi) i 12 9zawody) na torze na Majdanku w Lublinie.

Tenis stołowy

* Drużynowe Mistrzostwa Województwa młodzików i kadetów, w niedzielę od godz. 9 w sali Zespołu Szkół przy ul. Wyspianskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim.
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

9. KOLEJKA 15-18 września
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1:1
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:2
Lech Poznań - Korona Kielce 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica 1:0
Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:0
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 3:1
Legia Warszawa - Cracovia 1:0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 3:3

TABELA

1. Lech 9 18 15-4
2. Górnik 9 16 20-13
3. Zagłębie 9 16 14-7
4. Legia 9 16 12-9
5. Wisła K. 9 16 12-12
6. Jagiellonia 9 15 13-12
7. Sandecja 9 14 9-8
8. Śląsk 9 13 12-12
9. Korona 9 11 10-11
10. Arka 9 11 8-10
11. Wisła P. 9 11 8-12
12. Lechia 9 10 13-13
13. Pogoń 9 8 8-12
14. Piast 9 8 9-16
15. Cracovia 9 6 10-16
16. Bruk-Bet 9 5 6-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!