Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 maja 2014, 23:00

Piłka nożna

* I liga: Górnik Łęczna - Termalica Bruk Bet Nieciecza, w sobotę o godz. 16.45 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II liga: Wisła Puławy - Olimpia Elbląg, w niedzielę o godz. 17 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach * Motor Lublin - Znicz Pruszków, w niedzielę o godz. 17 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* III liga, sobota: Omega Stary Zamość - Izolator Boguchwała (16) * AMSPN Hetman Zamość - Podlasie Biała Podlaska (17). Niedziela (oba mecze o godz. 17): Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno * Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik

* IV liga, sobota: Hetman Żółkiewka - Lewart Lubartów (11). Niedziela: Górnik II Łęczna - Orion Niedrzwica Duża (16) * Sparta Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź (17) * Janowianka Janów Lubelski - Łada 1945 Biłgoraj (17) * Lutnia Piszczac - Ruch Ryki (17) * Stal Poniatowa - Roztocze Szczebrzeszyn (17) * Orlęta Łuków - Unia Krzywda (17) * Opolanin Opole Lubelskie - Powiślak Końskowola (17).

* Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Orkan Wojcieszków - ŁKS Łazy (13) * Bizon Jeleniec - Niwa Łomazy (16) * Sokół Adamów - Janowia Janów Podlaski (16) * Unia Żabików - Huragan Międzyrzec Podlaski (16) * LZS Dobryń - Granica Terespol (16) * Dwernicki Stoczek Łukowski - GLKS Rokitno (16) * Victoria Parczew - Grom Kąkolewnica (17).

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Granica Dorohusk - Frassati Fajsławice (16) * Spółdzielca Siedliszcze - Kłos Chełm (17). Niedziela: Start Krasnystaw - Vojsławia Wojsławice (13) * Brat Siennica Nadolna - Ruch Izbica (15) * Unia Białopole - GKS Pławanice/Kamień (16) * Ogniwo Wierzbica - Hutnik Ruda-Huta (16) * Unia Rejowiec - Włodawianka Włodawa (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Hetman Gołąb - Sokół Konopnica (16.30) * Piaskovia Piaski - Cisy Nałęczów (17) * Granit Bychawa - KS Dąbrowica (17). Niedziela: Czarni Dęblin - POM Iskra Piotrowice (14) * Unia Wilkołaz - Sławin Lublin (16) * Polesie Kock - Górnik 1979 Łęczna (17) * Tęcza Bełżyce - Iskra Krzemień (17) * Wisła Annopol - Wiking Leśniczówka (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Ostoja Skierbieszów - Grom Różaniec (17). Niedziela: Korona Łaszczów - Aleksandria Aleksandrów (14) * Huragan Hrubieszów - Kryształ Werbkowice (16, na boisku w Werbkowicach) * Olimpia Miączyn - Orkan Bełżec (16) * Unia Hrubieszów - Sokół Zwierzyniec (16) * Igros Krasnobród - Victoria Łukowa/Chmielek (17) * Cosmos Józefów - Sparta Wożuczyn (17) * Huczwa Tyszowce - Sparta Łabunie (17).

* Turnieje TKKF Omega: "Omega i Szkoła Felinowi”, w sobotę od godz. 10 na Orliku SP nr 52 przy ul. Jagiełły 11 w Lublinie * Turniej z okazji 25-lecia wyborów parlamentarnych "Droga ku wolności”, w niedzielę od godz. 10 na Orliku SP nr 30 przy ul. Nałkowskich w Lublinie.

* "II Amatorski turniej piłki nożnej kobiet - Perły Lublina”, w sobotę od godz. 13 na Orliku przy SP nr 29 na ul. Wajdeloty 1 w Lublinie.

* Centralna Liga Juniorów Starszych (niedziela): Górnik Łęczna - Wisła Puławy (13).

* Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych (sobota): TOP 54 Biała Podlaska - KKP Korona Kielce (11).
Boks

* Gala Wojak Boxing Night, w sobotę od godz. 18.30 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Puławach.

Kolarstwo

* 58. Międzynarodowy Wyścig Kolarski im. płk Skopenki, od piątku do niedzieli. Program wyścigu, piątek: początek II etapu - start przy szkole w Żdanowie (godz. 10) * początek III etapu - start z ul. Szczebrzeskiej 41 w Zamościu (godz. 15.30). Sobota, wyścig uliczny: początek IV etapu - start ostry z Rynku Wielkiego w Zamościu (16). Niedziela: początek V etapu - start na ul. Szczebrzeskiej 41 w Zamościu (godz. 11.15).

Futbol amerykański

* PLFA I: Tytani Lublin - Lowriders Białystok, w sobotę o godz. 14 na stadionie Sygnału przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie.

Ćwiczenia

* Zajęcia pokazowe form treningu zdrowotnego, w piątek o godz. 17 (nordic walking) i 19 (spinning) w holu głównym obiektów sportowych CKF przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie. Wstęp wolny.

Tenis stołowy

* Drużynowe Mistrzostwa Województwa skrzatek i skrzatów, w sobotę od godz. 9 w pawilonie sportowym MKS Lewart w przy ul. Krzywe Koło 34 A w Lubartowie.

Szachy

* Symultana szachowa, w sobotę od godz. 11 na Placu Po Farze w Lublinie.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

13. KOLEJKA 21-22 października
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 4:1
Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:3
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3:3
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica 2:3
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:1
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:2
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

TABELA

1. Lech 13 23 22-10
2. Górnik 13 23 28-20
3. Zagłębie 13 23 20-12
4. Legia 13 22 14-13
5. Wisła K. 13 20 15-15
6. Jagiellonia 13 20 16-17
7. Korona 13 19 17-15
8. Arka 13 19 15-13
9. Śląsk 12 17 15-15
10. Sandecja 13 17 13-13
11. Wisła P. 12 17 12-15
12. Lechia 13 14 18-19
13. Bruk-Bet 13 12 12-17
14. Cracovia 13 11 16-21
15. Piast 13 10 13-22
16. Pogoń 13 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!